Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

86 KOMENTARZE

 1. Świetny wywiad. Trenerzy Arrachionu to jedne z najbardziej inteligentnych jednostek w polskim MMA. Wszystko dopięte, z pomysłem. Szkoda, że z Joasią wyszło jak wyszło. Szczerze mówiąc, dziwne zachowanie JJ, jeśli rzeczywiście "ot tak" sobie poszła do ATT.

 2. Nie wiem, dla mnie to jest trochę żałosne zachowanie Asi, przecież to Ci trenerzy wywindowali ją na szczyt, to ten sztab pracował z nią tyle lat, wiadomo ona nie musi tam siedzieć i trenować do końca kariery, ma prawo do zmian klubowych barw, ale tak jak trener Paweł powiedział – mogła to załatwić inaczej. Ja myślę, że to Dana jej zaproponował aby się tam przeniosła i być może po walce z Karoliną jakaś podwyżka, większa promocja jej osoby, szansa stania się absolutnie gwiazdą w światowym kobiecym MMA… Chuj wie, tak czy siak słabe zachowanie z jej strony. Niemniej jednak dalej życzę sukcesów.

 3. Ciekawe czy przy hipotetycznie mozliwej przegranej JJ z KK byla mistrzyni z olsztyna wroci z podkulonym ogonem do arachionu.

 4. Słabe zachowanie JJ skoro jej ex team zupełnie nie wie jakie były powody i dowiaduje się o decyzji z dnia na dzień.

 5. Fresh

  Ciekawe czy przy hipotetycznie mozliwej przegranej JJ z KK byla mistrzyni z olsztyna wroci z podkulonym ogonem do arachionu.

  Przy czym? :mamed:

 6. Fresh

  Ciekawe czy przy hipotetycznie mozliwej przegranej JJ z KK byla mistrzyni z olsztyna wroci z podkulonym ogonem do arachionu.

  baju

  Przy czym? :mamed:

  [​IMG]

 7. Aśce odjebało, ma takie parcie na szkło, że może jakiś Big Brother by ją zaspokoił.Amerykanką zachciało jej się być.

 8. baju

  Przy czym? :mamed:

  No żebyś się nie zdziwił, ile zostało czasu do walki ? I nagle taka zmiana klubowych barw, trenerów, treningów, podejścia do tego wszystkiego… Zobaczymy jak to na Asię wpłynie. MMA już nie takie niespodzianki widziało i Ty dobrze o tym wiesz, mimo że Karolina raczej nie ma płaszczyzny w której mogłaby coś zdziałać to jednak nie byłbym taki pewny. Generalnie to ja w 60% byłem za Aśką w tej walce, ale po tej śmiesznej akcji którą odjebała jestem w 60% za Karoliną. Nie mam nic do niej o to, że zmieniła klub bo to może sobie zrobić każdy, ale bardziej o to jak się zachowała, ja nie lubię czegoś takiego. Tak wiem – chuj ją to obchodzi.

 9. Uwielbiam wywiady z Pawłem (Szymonem zresztą też) bo zawsze daje bardzo fajne wywiady z których można się naprawdę wiele dowiedzieć o bieżącej sytuacji klubu i zawodników.
  W kwestii Asi – nic nowego właściwie się nie dowiedziałem.
  Rozumiem ilość powodów, dla których taka decyzja ma sens i dla których prawdopodbnie Asia taką właśnie decyzję podjęła.
  Zupełnie natomiast nie rozumiem, jak można to tak załatwić, że po latach współpracy (nawiasem mówiąc zajebiście owocnej) z dnia na dzień praktycznie się odchodzi…a dotychczasowy team się o tym dowiaduje praktycznie jako ostatni.
  Za naszą Aśkę trzymam oczywiście dalej zawsze kciuki, ale smutny to taki akcent :/

 10. Jasne. Posluchali jednej strony i juz wszyscy sobie robia opinie. A trenerzy sie pytali Asi i innych Polakow jak islamizowali Arrachion, czy maja cos przeciwko?

 11. Dobrze się słucha Derlacza. Sytuacja z Aśką dosyć dziwna, wydaje się jakby coś było głębszego na rzeczy.

 12. Mądrego to i przyjemnie posłuchać.

  A co do Asi, to może być tak, że hajs jej trochę odpierdolił, czy ABSOLUTNIE nie, bo Asia taka skromna i w ogóle? Jaki by powód nie był, zachowała się dziwnie i nieelegancko co przyznają sami trenerzy. Czekam na hejty.

 13. To jeden z trzech mistrzów który panuje od dłuższego czasu i może być promowany. W Mysze mają kasę ładować? Cruz musi się od nowa budować.

 14. hehe trener Derlacz presje nawet w trakcie wywiadu trzyma. Patrzcie w jakim miejscu zaczął mówić a gdzie był już w ~9 minucie :p

 15. Asia powiedziała że zdrzyło się to z dnia na dzień (odejście z klubu) bo sytuacja się wydarzyła praktycznie z dnia na dzień. Powiedziała o tym prawdopodobnie w przeglądzie sportowym. Spokojnie, Asia nie taka zła jak wygląda:)

 16. staltim

  Asia powiedziała że zdrzyło się to z dnia na dzień (odejście z klubu) bo sytuacja się wydarzyła praktycznie z dnia na dzień. Powiedziała o tym prawdopodobnie w przeglądzie sportowym. Spokojnie, Asia nie taka zła jak wygląda:)

  serio z dnia na dzien porzuca sie trenerow z ktorymi osiagnelo sie mistzrostwo UFC i udanie bronilo pasa ? moze menager byl kiepski ? a bilety do usa i spakowac te wszystkie buty ? tego sie nie da w jeden dzien 😉

 17. Gaara

  I juz hejty lecą z cebulandii od biedaczkow polaczkow hehe lamusy

  @Gaara czy to Ty? Drugi post z rzędu rozpocząłeś wielką litera.

 18. Chujowo wyszło. Ciekawi mnie, czy jakby Aśka zaproponowała Derlaczowi żeby z nią do Ameryki wypierdolił, czy by się zgodził ?

 19. Chujowo wyszło. Ciekawi mnie, czy jakby Aśka zaproponowała Derlaczowi żeby z nią do Ameryki wypierdolił, czy by się zgodził ?

 20. Czekam na komentarze w stylu "snake in the grass" jak na Dillashawa.

  Jej wybór, że zmieniła klub. Zobaczymy w najbliższej walce jak się zaprezentuje.
  Będzie dobra inba jeśli Karola wygra :bayan:

 21. Czekam na komentarze w stylu "snake in the grass" jak na Dillashawa.

  Jej wybór, że zmieniła klub. Zobaczymy w najbliższej walce jak się zaprezentuje.
  Będzie dobra inba jeśli Karola wygra :bayan:

 22. Co by nie pisać to według mnie Derlacz i Bońkowski nie są zadowoleni głownie przez to, że stracili już niezły fejm i dochód za Asie. Na pewno są dobrymi trenerami,w Polsce jednymi z lepszych jak nie najlepszymi, ale jak mam być szczery to poza Asią to wielkich gwiazd w światowym MMA nie mają.(Saidov i Mamed są znani ale głównie w Polsce ) a na galach ACB, mieliśmy weryfikacje poziomu reszty Polakow na tle solidnych rywali. Według mnie Asia wybrała dobrze i w ATT rozwinie się jeszcze bardziej, poza tym ciągłe podróże do USA z PL muszą być wykańczające. Skończcie z tymi sentymentami – to jest zawód, płaciła trenerom na pewno za treningi i nie jest niczyim niewolnikiem- oni ją wytrenowali, bo od tego są i na pewno inwestując w talent jakim była i jest Asia wierzyli, że na tym kiedyś zarobią. To jej kariera i zdecydowała, że leci z dnia na dzień bo ma do tego prawo. Już dawno się dziwiłem, że woli trenować w Olsztynie zamiast zapewnić sobie doskonałe zaplecze treningowe na miejscu w USA gdzie ciągle musi latać. Co faktycznie jest wielką niewiadomą to nagła zmiana sposobu treningu na niespełna 2 miesiące przed walką, bo na dłuższą mete stawiam na progres formy – przekonamy się zresztą wkrótce.

 23. Co by nie pisać to według mnie Derlacz i Bońkowski nie są zadowoleni głownie przez to, że stracili już niezły fejm i dochód za Asie. Na pewno są dobrymi trenerami,w Polsce jednymi z lepszych jak nie najlepszymi, ale jak mam być szczery to poza Asią to wielkich gwiazd w światowym MMA nie mają.(Saidov i Mamed są znani ale głównie w Polsce ) a na galach ACB, mieliśmy weryfikacje poziomu reszty Polakow na tle solidnych rywali. Według mnie Asia wybrała dobrze i w ATT rozwinie się jeszcze bardziej, poza tym ciągłe podróże do USA z PL muszą być wykańczające. Skończcie z tymi sentymentami – to jest zawód, płaciła trenerom na pewno za treningi i nie jest niczyim niewolnikiem- oni ją wytrenowali, bo od tego są i na pewno inwestując w talent jakim była i jest Asia wierzyli, że na tym kiedyś zarobią. To jej kariera i zdecydowała, że leci z dnia na dzień bo ma do tego prawo. Już dawno się dziwiłem, że woli trenować w Olsztynie zamiast zapewnić sobie doskonałe zaplecze treningowe na miejscu w USA gdzie ciągle musi latać. Co faktycznie jest wielką niewiadomą to nagła zmiana sposobu treningu na niespełna 2 miesiące przed walką, bo na dłuższą mete stawiam na progres formy – przekonamy się zresztą wkrótce.

 24. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Albo faktycznie jej się tak odkręciło pod kopułą.

  Zmienić klub ma prawo każdy kiedy chce i jak chce. Jednak człowiek na poziomie powinien jednak robić to w odpowiedni sposób a nie jak szczurek czmych….
  Z drugiej strony jak arrachion się zmieniał na berkut to JJ dowiedziała się o tym po fakcie od osób trzecich/mediów.

  Joanna w jednym wywiadzie coś tam już wspomniała o ofercie od ATT. Czyli co, chyba jednak kasa zdecydowała o takiej decyzji.
  W nagłe przenosiny do USA nie wierze. Nikt nie rzuca wszystkiego i leci za ocean na parę tygodni przed walką mając już zaczęty obóz w PL od tak nagle bo coś, bo ktoś dał trochę kasy.

  Wszyscy będą spekulować… a wystarczyłoby wziąć się w garść i przeprowadzić solidny wywiad i nie bać się zadawać mocnych pytań i tak długo je drążyć aż się uzyska solidną odpowiedz albo JJ strzeli focha i odmówi dalszej rozmowy. Nie przyjmować słodkiego dyplomatycznego pierdu jako odpowiedz.

  A co do notowań Karoliny to co by złośliwi nie gadali jednak idą one w górę, bo jednak ciężko racjonalnie w pozytywny sposób przedstawić taką zmianę otoczenia. Szczególnie na tak krótki okres przed walką.

 25. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Albo faktycznie jej się tak odkręciło pod kopułą.

  Zmienić klub ma prawo każdy kiedy chce i jak chce. Jednak człowiek na poziomie powinien jednak robić to w odpowiedni sposób a nie jak szczurek czmych….
  Z drugiej strony jak arrachion się zmieniał na berkut to JJ dowiedziała się o tym po fakcie od osób trzecich/mediów.

  Joanna w jednym wywiadzie coś tam już wspomniała o ofercie od ATT. Czyli co, chyba jednak kasa zdecydowała o takiej decyzji.
  W nagłe przenosiny do USA nie wierze. Nikt nie rzuca wszystkiego i leci za ocean na parę tygodni przed walką mając już zaczęty obóz w PL od tak nagle bo coś, bo ktoś dał trochę kasy.

  Wszyscy będą spekulować… a wystarczyłoby wziąć się w garść i przeprowadzić solidny wywiad i nie bać się zadawać mocnych pytań i tak długo je drążyć aż się uzyska solidną odpowiedz albo JJ strzeli focha i odmówi dalszej rozmowy. Nie przyjmować słodkiego dyplomatycznego pierdu jako odpowiedz.

  A co do notowań Karoliny to co by złośliwi nie gadali jednak idą one w górę, bo jednak ciężko racjonalnie w pozytywny sposób przedstawić taką zmianę otoczenia. Szczególnie na tak krótki okres przed walką.

 26. Już dajcie spokój z tą przegraną z KK. Nie róbmy z Asi niedorajdy, a z Derlacz&Bońkowski bogów cudotwórców. Jasne, są genialnymi taktykami, ale w ATT na 100% znajdzie się ktoś, kto również wyciśnie z Aśki baardzo dużo, o ile nie więcej. Szefowa to potwór. Śmiem twierdzić, że bez headcoacha pokonałaby 80% dywizji.
  Poza tym baza sparingpartnerska. Ile można trenować z tymi samymi facetami z Arriachionu? Nawet cięższych i silniejszych idzie się nauczyć i poznać jak łyse konie. W ATT ma masę dziewczyn:m.in. Aguilar, no i dzikuskę Nunez. A jak będzie chciała trenować z facetami to chyba jej nie zabronią.
  Byłem przeciwnikiem tego ruchu ale po zastanowieniu jestem zwolennikiem. Aśka dzięki mieszkaniu w USA będzie trenowała bez tego jebanego jet-lagu co kilka tygodni i cały czas w jednej strefie czasowej, bez długich lotów.
  #teamJoanna4ever

 27. Już dajcie spokój z tą przegraną z KK. Nie róbmy z Asi niedorajdy, a z Derlacz&Bońkowski bogów cudotwórców. Jasne, są genialnymi taktykami, ale w ATT na 100% znajdzie się ktoś, kto również wyciśnie z Aśki baardzo dużo, o ile nie więcej. Szefowa to potwór. Śmiem twierdzić, że bez headcoacha pokonałaby 80% dywizji.
  Poza tym baza sparingpartnerska. Ile można trenować z tymi samymi facetami z Arriachionu? Nawet cięższych i silniejszych idzie się nauczyć i poznać jak łyse konie. W ATT ma masę dziewczyn:m.in. Aguilar, no i dzikuskę Nunez. A jak będzie chciała trenować z facetami to chyba jej nie zabronią.
  Byłem przeciwnikiem tego ruchu ale po zastanowieniu jestem zwolennikiem. Aśka dzięki mieszkaniu w USA będzie trenowała bez tego jebanego jet-lagu co kilka tygodni i cały czas w jednej strefie czasowej, bez długich lotów.
  #teamJoanna4ever

 28. Jestem tylko ciekaw najbliższego wywiadu z Asią i jej odpowiedzi na te same pytania które padły w tym wywiadzie, bo jak na razie to tylko trener musi się ' tłumaczyć ' .

 29. mnih3.0

  [​IMG]

  Świetne porównanie:facepalm: . Przypominam ze jest to walka Kobiet w najniższej kategorii a nie mężczyzn . Asia walczy bardzo mądrze a Luke az sie prosił o ten nokaut . To będzie powtórka z walki z Penne W P I E R D O L !

 30. mnih3.0

  [​IMG]

  Świetne porównanie:facepalm: . Przypominam ze jest to walka Kobiet w najniższej kategorii a nie mężczyzn . Asia walczy bardzo mądrze a Luke az sie prosił o ten nokaut . To będzie powtórka z walki z Penne W P I E R D O L !

 31. Wreszcie miałem okazję obejrzeć. Zawsze się świetnie Pawła czy Szymona słucha. Nic dodać nic ująć w sytuacji Aśki. I rozumiem (dlaczego) i nie rozumiem (dlaczego w taki sposób).

 32. Wreszcie miałem okazję obejrzeć. Zawsze się świetnie Pawła czy Szymona słucha. Nic dodać nic ująć w sytuacji Aśki. I rozumiem (dlaczego) i nie rozumiem (dlaczego w taki sposób).

 33. Wreszcie miałem okazję obejrzeć. Zawsze się świetnie Pawła czy Szymona słucha. Nic dodać nic ująć w sytuacji Aśki. I rozumiem (dlaczego) i nie rozumiem (dlaczego w taki sposób).

 34. Orest

  Takie coś zdarza się raz na 2000 lat, także jeszcze 1999 lat z hakiem mamy spokój.

  Między Rockhold/Bisping 2, a GSP/Serra 1 nie minęło nawet 10 lat 😉

  DamiannN

  Świetne porównanie:facepalm: .

  Walenie się w czoło wcale nie ułatwia pojmowania przekazu.

 35. Orest

  Takie coś zdarza się raz na 2000 lat, także jeszcze 1999 lat z hakiem mamy spokój.

  Między Rockhold/Bisping 2, a GSP/Serra 1 nie minęło nawet 10 lat 😉

  DamiannN

  Świetne porównanie:facepalm: .

  Walenie się w czoło wcale nie ułatwia pojmowania przekazu.

 36. Mi się wydaje,że decyzja Asi o opuszczeniu klubu zapadła już dawno. Pamiętacie jak Asia jeździła po klubach w Stanach? Przebierala oferty.
  Uważam,że dla siebie wybrała najlepiej więc słabo wyglądają hejty na nią, przecież to jej życie.

 37. Mi się wydaje,że decyzja Asi o opuszczeniu klubu zapadła już dawno. Pamiętacie jak Asia jeździła po klubach w Stanach? Przebierala oferty.
  Uważam,że dla siebie wybrała najlepiej więc słabo wyglądają hejty na nią, przecież to jej życie.

 38. aqua

  Mi się wydaje,że decyzja Asi o opuszczeniu klubu zapadła już dawno. Pamiętacie jak Asia jeździła po klubach w Stanach? Przebierala oferty.
  Uważam,że dla siebie wybrała najlepiej więc słabo wyglądają hejty na nią, przecież to jej życie.

  W ATT chyba nie była (a przynajmniej nie pamietam) – Greg Jackson, Robert Drysdale byli grani.

 39. aqua

  Mi się wydaje,że decyzja Asi o opuszczeniu klubu zapadła już dawno. Pamiętacie jak Asia jeździła po klubach w Stanach? Przebierala oferty.
  Uważam,że dla siebie wybrała najlepiej więc słabo wyglądają hejty na nią, przecież to jej życie.

  W ATT chyba nie była (a przynajmniej nie pamietam) – Greg Jackson, Robert Drysdale byli grani.

 40. vasal

  Co by nie pisać to według mnie Derlacz i Bońkowski nie są zadowoleni głownie przez to, że stracili już niezły fejm i dochód za Asie. Na pewno są dobrymi trenerami,w Polsce jednymi z lepszych jak nie najlepszymi, ale jak mam być szczery to poza Asią to wielkich gwiazd w światowym MMA nie mają.(Saidov i Mamed są znani ale głównie w Polsce ) a na galach ACB, mieliśmy weryfikacje poziomu reszty Polakow na tle solidnych rywali.

  Roziwniesz nazwiskami?

  Po części masz rację. Asia była sporym zastrzykiem gotówki dla klubu, ale to chyba zrozumiałe. Nie szedł bym jednak w tym kierunku. Kasa kasą, ale takowy styl pożegnania się z Klubem i Trenerami wygląda słabo.
  Do tematu Aśki zawsze podchodziłem neutralnie żeby nie było, że hejtuję. Trafiam przypadkiem ostatnio na jej wywiady, dwa czy trzy, i jak słucham pierdół na temat wiary, rodziny, kluby (już nie) to ryj mi się śmieje…

  Co do pozostałych olsztyńkich zawodników, plus dodatni jest taki, że i Boniek i Dziura rozwijają młodzież i z tej mąki może być chleb. Pomijając Masę jest paru prospektów, którzy za 2-3 lata mogą coś powojować. Nie mówię tu o UFC, raczej polski rynek, dodatkowo ACB.
  Zieliński chyba jako jedyny, na chwilę obecną, kojarzy jest z UFC w większym bądż mniejszym stopniu. Dla mnie nie jest na materiał na eksport, chyba że za wschodnią granicę gdzie już był z pozostywnym skutkiem.

 41. vasal

  Co by nie pisać to według mnie Derlacz i Bońkowski nie są zadowoleni głownie przez to, że stracili już niezły fejm i dochód za Asie. Na pewno są dobrymi trenerami,w Polsce jednymi z lepszych jak nie najlepszymi, ale jak mam być szczery to poza Asią to wielkich gwiazd w światowym MMA nie mają.(Saidov i Mamed są znani ale głównie w Polsce ) a na galach ACB, mieliśmy weryfikacje poziomu reszty Polakow na tle solidnych rywali.

  Roziwniesz nazwiskami?

  Po części masz rację. Asia była sporym zastrzykiem gotówki dla klubu, ale to chyba zrozumiałe. Nie szedł bym jednak w tym kierunku. Kasa kasą, ale takowy styl pożegnania się z Klubem i Trenerami wygląda słabo.
  Do tematu Aśki zawsze podchodziłem neutralnie żeby nie było, że hejtuję. Trafiam przypadkiem ostatnio na jej wywiady, dwa czy trzy, i jak słucham pierdół na temat wiary, rodziny, kluby (już nie) to ryj mi się śmieje…

  Co do pozostałych olsztyńkich zawodników, plus dodatni jest taki, że i Boniek i Dziura rozwijają młodzież i z tej mąki może być chleb. Pomijając Masę jest paru prospektów, którzy za 2-3 lata mogą coś powojować. Nie mówię tu o UFC, raczej polski rynek, dodatkowo ACB.
  Zieliński chyba jako jedyny, na chwilę obecną, kojarzy jest z UFC w większym bądż mniejszym stopniu. Dla mnie nie jest na materiał na eksport, chyba że za wschodnią granicę gdzie już był z pozostywnym skutkiem.

 42. Ciekawe czy jakiś wpływ na decyzje Jędrzejczyk miało to, że w TUF wszyscy uczestnicy narzekali strasznie na trenerów JJ i uważali ich za bardzo słabych.

 43. Ciekawe czy jakiś wpływ na decyzje Jędrzejczyk miało to, że w TUF wszyscy uczestnicy narzekali strasznie na trenerów JJ i uważali ich za bardzo słabych.

 44. Karolina to nie Bisping, żeby liczyć na lucky punch. Przecież ciosy w tej kategorii wagowej chuja ważą, więc chyba nikt nie liczy, że Karolina jednym fartownym ciosem znokautuje Joannę i wygra. Właściwie jedyna jej szansa, to jakaś kontuzja Joanny w trakcie.

 45. a ja aske popieram, pewnie nie bylo opcji aby derlacze przeniesli sie do usa wiec wybrala droge bez nich. Zasada jest w sumie tak we wszystkich firmach zagrabicznych i pewnie w ufc – jak chcesz robic kariere to musisz podejsc blizej do koryta, uxzhc sie jezyka itd.
  Powodzenia Asiu.

 46. a ja aske popieram, pewnie nie bylo opcji aby derlacze przeniesli sie do usa wiec wybrala droge bez nich. Zasada jest w sumie tak we wszystkich firmach zagrabicznych i pewnie w ufc – jak chcesz robic kariere to musisz podejsc blizej do koryta, uxzhc sie jezyka itd.
  Powodzenia Asiu.

 47. Świetny wywiad z Dziurą, co mógł to powiedział bez zbędnego owijania w bawełnę + fajnie nakreślił plany Arrachionu, omówił walki zawodników itd. Mega merytoryczny materiał, takie materiały chcę oglądać na cohones ! :applause::applause::applause:

 48. Świetny wywiad z Dziurą, co mógł to powiedział bez zbędnego owijania w bawełnę + fajnie nakreślił plany Arrachionu, omówił walki zawodników itd. Mega merytoryczny materiał, takie materiały chcę oglądać na cohones ! :applause::applause::applause:

 49. Dziura i Boniek, klasa goście. Każdy wywiad z nimi jest rzeczowy, bez żadnej napinki, wszystko merytorycznie wyjaśnione. Szkoda, że Asia nie "pożegnała" się oficjalnie, na pewno lepiej by to rokowało na przyszłość. A tak słychać w tych wypowiedziach trenerów, że Asia trochę spaliła za sobą mosty.

 50. all-in-one

  a ja aske popieram, pewnie nie bylo opcji aby derlacze przeniesli sie do usa wiec wybrala droge bez nich. Zasada jest w sumie tak we wszystkich firmach zagrabicznych i pewnie w ufc – jak chcesz robic kariere to musisz podejsc blizej do koryta, uxzhc sie jezyka itd.
  Powodzenia Asiu.

  A czytać ze zrozumieniem to umiemy czy nie?
  Nie chodzi o to czy Aśka zrobiła dobrze czy żle przenosząc do jułesej tylko w jaki sposób owy fakt nastapił. Kapiszi?

 51. all-in-one

  a ja aske popieram, pewnie nie bylo opcji aby derlacze przeniesli sie do usa wiec wybrala droge bez nich. Zasada jest w sumie tak we wszystkich firmach zagrabicznych i pewnie w ufc – jak chcesz robic kariere to musisz podejsc blizej do koryta, uxzhc sie jezyka itd.
  Powodzenia Asiu.

  A czytać ze zrozumieniem to umiemy czy nie?
  Nie chodzi o to czy Aśka zrobiła dobrze czy żle przenosząc do jułesej tylko w jaki sposób owy fakt nastapił. Kapiszi?

 52. Derlacz & Bońkowski, Drwal i Alf. IMO osoby w polskim mma, które mają w wywiadach najwięcej ciekawych rzeczy do powiedzenia.

 53. Derlacz & Bońkowski, Drwal i Alf. IMO osoby w polskim mma, które mają w wywiadach najwięcej ciekawych rzeczy do powiedzenia.

 54. kamerling

  Mnie ciekawi, dlaczego wyjebała Thiago Okamurę (tego pociesznego grubaska jakby ktoś nie kojarzył) ?

  Aśka była pod managementem suckerpunch, którego Nakamura jest pracownikiem.
  Dlaczego go zmieniła nie wiem, ale śmiem przypuszczać, że w ATT ogarnęli jej coś "swojego".

 55. kamerling

  Mnie ciekawi, dlaczego wyjebała Thiago Okamurę (tego pociesznego grubaska jakby ktoś nie kojarzył) ?

  Aśka była pod managementem suckerpunch, którego Nakamura jest pracownikiem.
  Dlaczego go zmieniła nie wiem, ale śmiem przypuszczać, że w ATT ogarnęli jej coś "swojego".

 56. s3pp

  A czytać ze zrozumieniem to umiemy czy nie?
  Nie chodzi o to czy Aśka zrobiła dobrze czy żle przenosząc do jułesej tylko w jaki sposób owy fakt nastapił. Kapiszi?

  Tego chyba nie trzeba nikomu kumatemu tlumaczyc- poklucili sie o kase, dlatego ani jedna ani druga strona udaje, ze nie wie 🙂
  kasa kapiszi ?

 57. s3pp

  A czytać ze zrozumieniem to umiemy czy nie?
  Nie chodzi o to czy Aśka zrobiła dobrze czy żle przenosząc do jułesej tylko w jaki sposób owy fakt nastapił. Kapiszi?

  Tego chyba nie trzeba nikomu kumatemu tlumaczyc- poklucili sie o kase, dlatego ani jedna ani druga strona udaje, ze nie wie 🙂
  kasa kapiszi ?

 58. all-in-one

  Tego chyba nie trzeba nikomu kumatemu tlumaczyc- poklucili sie o kase, dlatego ani jedna ani druga strona udaje, ze nie wie 🙂
  kasa kapiszi ?

  Oplocie pierdolisz kocopoły nie znając tematu…

 59. all-in-one

  Tego chyba nie trzeba nikomu kumatemu tlumaczyc- poklucili sie o kase, dlatego ani jedna ani druga strona udaje, ze nie wie 🙂
  kasa kapiszi ?

  Oplocie pierdolisz kocopoły nie znając tematu…

 60. Fresh

  serio z dnia na dzien porzuca sie trenerow z ktorymi osiagnelo sie mistzrostwo UFC i udanie bronilo pasa ? moze menager byl kiepski ? a bilety do usa i spakowac te wszystkie buty ? tego sie nie da w jeden dzien 😉

  Fresh przecież leciała na konferencje, więc bilet miała załatwiony. A skąd wiesz że wszystkie buty zabrała, po co jej wszystkie? Nie ważne.

 61. Fresh

  serio z dnia na dzien porzuca sie trenerow z ktorymi osiagnelo sie mistzrostwo UFC i udanie bronilo pasa ? moze menager byl kiepski ? a bilety do usa i spakowac te wszystkie buty ? tego sie nie da w jeden dzien 😉

  Fresh przecież leciała na konferencje, więc bilet miała załatwiony. A skąd wiesz że wszystkie buty zabrała, po co jej wszystkie? Nie ważne.

 62. s3pp

  Oplocie pierdolisz kocopoły nie znając tematu…

  No to czekamy wszyscy tutaj zniecierpliwieni na opinie znawcy tematu :penn:
  Podziel sie z nami niskimi co takiego sie stalo ? :mamed:

 63. s3pp

  Oplocie pierdolisz kocopoły nie znając tematu…

  No to czekamy wszyscy tutaj zniecierpliwieni na opinie znawcy tematu :penn:
  Podziel sie z nami niskimi co takiego sie stalo ? :mamed:

 64. blazini

  Karolina to nie Bisping, żeby liczyć na lucky punch.

  Fakt. W końcu prócz skromności i elokwencji Bisping słynie z nokautującego ciosu. Przez te wszystkie lata – zakładam, że zanim zacząłeś się interesować dyscypliną – to wcale nie on był synonimem wacianych rąk w mma.
  BTW that's not a point; skoro tak trudno to pojąć to tłumaczę: nie takie rzeczy świat sztuk walki widział by heheszkować na temat wizji KK pokonującej JJ.

 65. blazini

  Karolina to nie Bisping, żeby liczyć na lucky punch.

  Fakt. W końcu prócz skromności i elokwencji Bisping słynie z nokautującego ciosu. Przez te wszystkie lata – zakładam, że zanim zacząłeś się interesować dyscypliną – to wcale nie on był synonimem wacianych rąk w mma.
  BTW that's not a point; skoro tak trudno to pojąć to tłumaczę: nie takie rzeczy świat sztuk walki widział by heheszkować na temat wizji KK pokonującej JJ.

 66. mnih3.0

  Fakt. W końcu prócz skromności i elokwencji Bisping słynie z nokautującego ciosu. Przez te wszystkie lata – zakładam, że zanim zacząłeś się interesować dyscypliną – to wcale nie on był synonimem wacianych rąk w mma.
  BTW that's not a point; skoro tak trudno to pojąć to tłumaczę: nie takie rzeczy świat sztuk walki widział by heheszkować na temat wizji KK pokonującej JJ.

  Co można nazwać większą niespodzianką? Bisping noakutujacy Rockholda czy ewentualna wygrana Karoli w starciu z Aśka?

 67. mnih3.0

  Fakt. W końcu prócz skromności i elokwencji Bisping słynie z nokautującego ciosu. Przez te wszystkie lata – zakładam, że zanim zacząłeś się interesować dyscypliną – to wcale nie on był synonimem wacianych rąk w mma.
  BTW that's not a point; skoro tak trudno to pojąć to tłumaczę: nie takie rzeczy świat sztuk walki widział by heheszkować na temat wizji KK pokonującej JJ.

  Co można nazwać większą niespodzianką? Bisping noakutujacy Rockholda czy ewentualna wygrana Karoli w starciu z Aśka?

 68. DamiannN

  Świetne porównanie:facepalm: . Przypominam ze jest to walka Kobiet w najniższej kategorii a nie mężczyzn . Asia walczy bardzo mądrze a Luke az sie prosił o ten nokaut . To będzie powtórka z walki z Penne W P I E R D O L !

  blazini

  Karolina to nie Bisping, żeby liczyć na lucky punch. Przecież ciosy w tej kategorii wagowej chuja ważą, więc chyba nikt nie liczy, że Karolina jednym fartownym ciosem znokautuje Joannę i wygra. Właściwie jedyna jej szansa, to jakaś kontuzja Joanny w trakcie.

 69. DamiannN

  Świetne porównanie:facepalm: . Przypominam ze jest to walka Kobiet w najniższej kategorii a nie mężczyzn . Asia walczy bardzo mądrze a Luke az sie prosił o ten nokaut . To będzie powtórka z walki z Penne W P I E R D O L !

  blazini

  Karolina to nie Bisping, żeby liczyć na lucky punch. Przecież ciosy w tej kategorii wagowej chuja ważą, więc chyba nikt nie liczy, że Karolina jednym fartownym ciosem znokautuje Joannę i wygra. Właściwie jedyna jej szansa, to jakaś kontuzja Joanny w trakcie.

 70. No ja nie liczyłem, że Karolina ją jednym ciosem znokautuje i się nie przeliczyłem. Ale na pewno KK bije mocniej niż myślałem i mocniej niż JJ. Co pokazały te dziwne "zawody" z mierzeniem siły ciosu w ramach promocji gali.

 71. No ja nie liczyłem, że Karolina ją jednym ciosem znokautuje i się nie przeliczyłem. Ale na pewno KK bije mocniej niż myślałem i mocniej niż JJ. Co pokazały te dziwne "zawody" z mierzeniem siły ciosu w ramach promocji gali.

 72. Nie przypominaj mi o tym .:nono:
  Co nie zmienia faktu ,ze nie licząc tego momentu walka była do jednej bramki .

 73. Nie przypominaj mi o tym .:nono:
  Co nie zmienia faktu ,ze nie licząc tego momentu walka była do jednej bramki .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.