Gościem 14. odcinka „Gorącej linii” jest Joanna Jędrzejczyk, która zaraz po swoim zwycięstwie z Claudią Gadelhą na TUF 23 Finale komentuje walkę, to, co wydarzyło się po niej i snuje plany na przyszłość.
Gość: Joanna Jędrzejczyk
Prowadzący: Dominik Durniat

MP3 do pobrania

35 KOMENTARZE

 1. Dobrze, ze chociaż na Ciebie można liczyć, bo na SSS się chyba nie doczekamy

 2. Przesłuchane. Po tej długiej przerwie liczę na sporą aktywność.
  PS Dobrze, że znowu jesteś z nami. 🙂

 3. Dominik Durniat

  Wiesz co, nie wiedziałem, że to jest zablokowane. Zaraz obczaję, jak odblokować.

  dzieki chlopaku

 4. Co do SC i opcji ze strzałką lub bez, to pomijając juz wszystko, od początku macie przeca link do pobrania w pierwszym poście…

 5. Grubas

  Brawo Domino! Aśka chyba 1 raz nie dziękowała i nie pozdrawiała Mauricza:fck:

  Kto pisał wczoraj, że nie są już razem. Nie wiem.

 6. Grubas

  Brawo Domino! Aśka chyba 1 raz nie dziękowała i nie pozdrawiała Mauricza:fck:

  Kto pisał wczoraj, że nie są już razem. Nie wiem.

 7. Mauricz w wywiadzie dla konkurencji jakoś ostatnio wspominał, że nie bedzie mogl jechac z Aśką bo będzie na wyczekiwanym urlopie na Bali, ale bedzie z nią osoba która wszystko jej zapewni. Może jednak nie szukajcie teorii spiskowych na siłe, kto wie

 8. Mauricz w wywiadzie dla konkurencji jakoś ostatnio wspominał, że nie bedzie mogl jechac z Aśką bo będzie na wyczekiwanym urlopie na Bali, ale bedzie z nią osoba która wszystko jej zapewni. Może jednak nie szukajcie teorii spiskowych na siłe, kto wie

 9. @kaczka41 już kilka dni temu ktoś pisał że Aśka nie współpracuje z Mauriczem ale Tytus wrzucał ostatnio wywiad z Kuba i ten mówił że dalej działają i tak o niej opowiadał jakby dalej razem działali. I że ma jakąś opiekę dietetyka w USA. A teraz tyle pozdrowień i podziękowań i o Mauriczu nic. Do tego piłem w moim wcześniejszym komentarzu.

 10. @kaczka41 już kilka dni temu ktoś pisał że Aśka nie współpracuje z Mauriczem ale Tytus wrzucał ostatnio wywiad z Kuba i ten mówił że dalej działają i tak o niej opowiadał jakby dalej razem działali. I że ma jakąś opiekę dietetyka w USA. A teraz tyle pozdrowień i podziękowań i o Mauriczu nic. Do tego piłem w moim wcześniejszym komentarzu.

 11. @kaczka41 już kilka dni temu ktoś pisał że Aśka nie współpracuje z Mauriczem ale Tytus wrzucał ostatnio wywiad z Kuba i ten mówił że dalej działają i tak o niej opowiadał jakby dalej razem działali. I że ma jakąś opiekę dietetyka w USA. A teraz tyle pozdrowień i podziękowań i o Mauriczu nic. Do tego piłem w moim wcześniejszym komentarzu.

 12. @kaczka41 już kilka dni temu ktoś pisał że Aśka nie współpracuje z Mauriczem ale Tytus wrzucał ostatnio wywiad z Kuba i ten mówił że dalej działają i tak o niej opowiadał jakby dalej razem działali. I że ma jakąś opiekę dietetyka w USA. A teraz tyle pozdrowień i podziękowań i o Mauriczu nic. Do tego piłem w moim wcześniejszym komentarzu.

 13. Dobra robota:OK:

  Btw czekając dziś na auto w serwisie czytałem wywiad z Aśką w jednym z lokalnych pism. W pamięci zapadło mi jedno pytanie (i odpowiedż oczywiście):

  Co masz zawsze w kieszeni?
  Miętówki i Samsung Galaxy Edge

  :KotKapitalista::KotKapitalista::KotKapitalista:

 14. Dobra robota:OK:

  Btw czekając dziś na auto w serwisie czytałem wywiad z Aśką w jednym z lokalnych pism. W pamięci zapadło mi jedno pytanie (i odpowiedż oczywiście):

  Co masz zawsze w kieszeni?
  Miętówki i Samsung Galaxy Edge

  :KotKapitalista::KotKapitalista::KotKapitalista:

 15. Jeżeli się nie mylę, to w ostatnim dużym wywiadzie dla Wojtka Asia Mauriczowi dziękowała, także myślę że to nie jest tak że współpraca między nimi zakończona, co najwyżej pewnie została ona trochę zmodyfikowany i przekazana innym osobom.

 16. Jeżeli się nie mylę, to w ostatnim dużym wywiadzie dla Wojtka Asia Mauriczowi dziękowała, także myślę że to nie jest tak że współpraca między nimi zakończona, co najwyżej pewnie została ona trochę zmodyfikowany i przekazana innym osobom.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.