Najwyżej notowany rosyjski ciężki znajdujący się poza UFC, niepokonany Vitaliy Minakov (MMA 20-0) dokonał „ojczyźnianej” pomsty za głowę legendarnego Fedora Emelianneko i zdemolował Brazylijczyka Antonio Silvę (MMA 19-12) w drugiej rundzie co-main eventu gali Fight Nights 68 w Sankt Petersburgu.

Od początku inicjatywa należała do sambisty z Briańska. Minakov już na początku walki na moment rzucił „Bigfootem” i zasypał potężnymi bombami. Potem systematycznie punktował uderzeniami w stójce i wywierał presję. Pogromcę „Ostatniego Cara” stać było jedynie na odpowiedź w postaci kilku niskich kopnięć i nieudane polowania z kontry. W drugiej odsłonie Brazylijczyk rozpoczął bardziej ochoczo, ale Rosjanin przechwycił nogę Silvy, błyskawicznie obalił i zakończył pojedynek uderzeniami w parterze.

28 KOMENTARZE

 1. Kurwa co ten Silva jest bierny w parterze to jest skandal … jak juz się przewróci to jak z żółwiem na plecach

 2. Może w końcu ruscy zauważą, że Silva nie jest już w stanie rywalizować w MMA na wysokim poziomie, i powinni zrezygnować z jego usług.

 3. Może w końcu ruscy zauważą, że Silva nie jest już w stanie rywalizować w MMA na wysokim poziomie, i powinni zrezygnować z jego usług.

  ze sztyrkowem go wyruchali, wiec nie do konca to sie zgadza

 4. Antonio podlany smalcem, cos slaba ta bomba. Porownajcie sobie jego wyglad na TRT w UFC a tu. Zwiekszyc dawke do chuja Waclawa! :wtf2:

 5. No następnym razem to drzwi obrotowe hotelu znokautują bigfoota w drugiej rundzie.

  Może w końcu ruscy zauważą, że Silva nie jest już w stanie rywalizować w MMA na wysokim poziomie, i powinni zrezygnować z jego usług.

  Czemu zrezygnować? Przecież nikt nigdy nie angażował go nigdzie ze względu na wysoki poziom sportowy, a jedynie dlatego, że jest tak olbrzymim i brzydkim mutantem. W tej kwestii nic się nie zmieniło, więc na brak roboty też nie będzie nam Silva narzekał

 6. ze sztyrkowem go wyruchali, wiec nie do konca to sie zgadza

  No następnym razem to drzwi obrotowe hotelu znokautują bigfoota w drugiej rundzie.

  Czemu zrezygnować? Przecież nikt nigdy nie angażował go nigdzie ze względu na wysoki poziom sportowy, a jedynie dlatego, że jest tak olbrzymim i brzydkim mutantem. W tej kwestii nic się nie zmieniło, więc na brak roboty też nie będzie nam Silva narzekał

  No ze Shtyrkovem to była bezczelna wajcha. Ale trzeba przyznać, że w drugiej rundzie dwa razy ratował go ring. Raz wyleciał przez liny po bombie, a później raczkując znowu uciekł za liny. Tak czy owak powinien wygrać.

  Dostał wtedy chyba z 5 tysięcy czystych ciosów, ale ostro walczył o przetrwanie, dlatego niesmaczne jest porównywanie go do Sappa, który tylko czeka na pretekst żeby się położyć i wrócić do szatni. A pisanie, że zawsze był kontraktowany tylko ze względu na wygląd to chamstwo, a w najlepszym wypadku ignorancja. Gość przed erą USADA to był absolutny top UFC i dawał zajebiste walki.

  Z Minakovem był bezradny, ale Minakov pozamiatałby tak samo łatwo całą polską czołówkę. No może oprócz dwóch panów z UFC.

  Bigfoot ciągle jeszcze jest fighterem, tylko ze światowym topem już sobie nie poradzi. Niech zejdzie na ziemię i rozsądniej dobiera przeciwników i tak chodzi tyko o pieniądze, więc niech szanuje tą resztkę zdrowia która mu została. W KSW by się świetnie odnalazł (bez szydery).

 7. Piszę po raz trzeci taki sam komentarz pod walką Bigfoota, bo po prostu mega pasuje.

  Kiedyś łeb Antoniego rozpęknie się jak wielka piniata.

 8. Silve to chyba Popek by rozjebal teraz… Minakov niech w końcu wyladuje w UFC bo faktycznie na dluzsza mete to motywacji mu braknie na obijanie ogorkow… @Tjo jak jego kontrakt wygląda z Bellatorem i ruskami?

 9. Silva dla Pudziana bylby dobry.

  Szkoda jego zdrowia już, tym bardziej, ze przecież mial juz problemy z mózgiem

 10. Silve to chyba Popek by rozjebal teraz… Minakov niech w końcu wyladuje w UFC bo faktycznie na dluzsza mete to motywacji mu braknie na obijanie ogorkow… @Tjo jak jego kontrakt wygląda z Bellatorem i ruskami?

  Z Bellatorem kontraktu chyba już nie ma.

 11. Silve to chyba Popek by rozjebal teraz… Minakov niech w końcu wyladuje w UFC bo faktycznie na dluzsza mete to motywacji mu braknie na obijanie ogorkow… @Tjo jak jego kontrakt wygląda z Bellatorem i ruskami?

  @Kserokopiak Jak sam mówił: "niestety jeszcze obowiązuje go niewolniczy kontrakt z Bellatorem i nie tak łatwo go rozwiązać". Na kontrakcie ma podobno 8 pojedynków!

 12. @Kserokopiak Jak sam mówił: "niestety jeszcze obowiązuje go niewolniczy kontrakt z Bellatorem i nie tak łatwo go rozwiązać". Na kontrakcie ma podobno 8 pojedynków!

  Wiesz co kojarzy mi się tez cos ze ten kontrakt jest jakos czasowo zrobiony i niekoniecznie musi tyle walk stoczyć( co oczywiście jest pewnie prawda). Chyba jeszcze rok czy 2 obowiazuje i jak nie stoczy tyle walk to i tak przestanie obowiazywac. Gdzies tam cos kiedyś czytałem…

 13. Wiesz co kojarzy mi się tez cos ze ten kontrakt jest jakos czasowo zrobiony i niekoniecznie musi tyle walk stoczyć( co oczywiście jest pewnie prawda). Chyba jeszcze rok czy 2 obowiazuje i jak nie stoczy tyle walk to i tak przestanie obowiazywac. Gdzies tam cos kiedyś czytałem…

  Tak, dokładnie. Na rozwiązanie musi czekać od 1,5 – 2 lat 😉

 14. Minakow taki fedorowaty styl poruszania i tych sierpów.

  Sambisci, jakos tak maja. Wszyscy podobne maja te stojki, tzn podobny styl

 15. niestety jeszcze obowiązuje go niewolniczy kontrakt z Bellatorem i nie tak łatwo go rozwiązać". Na kontrakcie ma podobno 8 pojedynków!

  O kurcze, to faktycznie. Nawet Damian nie ma takiego niewolniczego kontraktu. Jemu UFC dało 6 pojedynków, surowo ale ciut mniej niż w Bellatorze. Natomiast suma summarum to i tak UFC jest bardziej niewolnicze i bezduszne.

  Okrutnie wpycha Damiana na te rozpiski zawsze wtedy, gdy temu nie pasuje. A to po złości, jak akurat klub otwierał. A to znów gdy nie może spać biedny i plecy go bolą, bo z materaca sprężyny wyszły. Nieludzkie traktowanie po prostu. Na ich tle Bellator jest milutki

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.