Według wstępnych informacji, gala UFC 222 firmowaną walką wieczoru pomiędzy mistrzynią UFC Cristiane „Cyborg” Justino a debiutującą w organizacją Yaną Kunitskayą sprzedała od 210 do 260 tysięcy transmisji PPV. Drugą walką wieczoru było starcie czołowych zawodników wagi piórkowej – Frankiego Edgara z Brianem Ortegą.

Jeśli te informację się potwierdzą, będzie to lepszy wynik od tego co przewidywali jeszcze kilka dni temu branżowi eksperci wieszcząc najsłabszą sprzedaż od prawie 10 lat. Jest to też wynik lepszy od fatalnej pod względem sprzedaży PPV gali UFC 221.

Poprzednia gala firmowaną walką „Cyborg” z Holly Holm, grudniowa UFC 219 sprzedała 380 tysięcy PPV i był to trzeci najlepszy wynik sprzedaży w 2017 roku.

Kartę wstępną gali UFC 222 obejrzało 905 000 widzów kanału Fox Sport 1.

32 KOMENTARZE

 1. Osobiście jestem w szoku i trochę nie chce mi się wierzyć w te liczby. Zobaczymy jak napłyną pełne dane ale jeśli się to potwierdzi to oznacza że Cyborg jest "lepszym nazwiskiem" do promowania sprzedaży niż wielu czołowych zawodników UFC.

 2. Osobiście jestem w szoku i trochę nie chce mi się wierzyć w te liczby. Zobaczymy jak napłyną pełne dane ale jeśli się to potwierdzi to oznacza że Cyborg jest "lepszym nazwiskiem" do promowania sprzedaży niż wielu czołowych zawodników UFC.

  Cyborg ostatnio z Holm 400 tysiecy sprzedal

  na pewno Cyborg jest wiecej marketingowo warta niz 3/4 mistrzow jak Whittaker, Woodley, Mysza, TJ, Holloway, Ferguson czy Jedrzejczyk/Rose

 3. Osobiście jestem w szoku i trochę nie chce mi się wierzyć w te liczby. Zobaczymy jak napłyną pełne dane ale jeśli się to potwierdzi to oznacza że Cyborg jest "lepszym nazwiskiem" do promowania sprzedaży niż wielu czołowych zawodników UFC.

  To była pierwsza gala, gdzie ppv sprzedawano także poprzez Amazon .com, ale czy to miało wpływ? pokażą następne gale no i wyniki.

 4. widownia prelimów na UFC 221 i  na UFC 222 była taka sama, więc myślę, że ten Amazon tak pozytywnie wpłynął na ten wynik tym bardziej, że była to pierwsza gala, ale to tylko spekulacje

 5. Hamburgery jak zwykle zaskakują swoim ,,gustem". Na co im kozackie zestawienia czołowych zawodników dywizji?? Dajcie im babę z poziomem teścia większym niż znaczna większość mężczyzn na świecie i debiutantkę z innej organizacji z niższej kategorii, wszystko w śmiesznej pseudo-1-osobowej dywizji i macie lepszy wynik. Właśnie pokazali co chcą oglądać. Cyrk. Co za głupi ludzie. :facepalm:

 6. Hamburgery jak zwykle zaskakują swoim ,,gustem". Na co im kozackie zestawienia czołowych zawodników dywizji?? Dajcie im babę z poziomem teścia większym niż znaczna większość mężczyzn na świecie i debiutantkę z innej organizacji z niższej kategorii, wszystko w śmiesznej pseudo-1-osobowej dywizji i macie lepszy wynik. Właśnie pokazali co chcą oglądać. Cyrk. Co za głupi ludzie. :facepalm:

  Oni to traktuja jak kiedys tluszcza ogladala kobiete z broda jako atrakcje.

 7. Hamburgery jak zwykle zaskakują swoim ,,gustem". Na co im kozackie zestawienia czołowych zawodników dywizji?? Dajcie im babę z poziomem teścia większym niż znaczna większość mężczyzn na świecie i debiutantkę z innej organizacji z niższej kategorii, wszystko w śmiesznej pseudo-1-osobowej dywizji i macie lepszy wynik. Właśnie pokazali co chcą oglądać. Cyrk. Co za głupi ludzie. :facepalm:

  to nie nowosc

  PVZ, Cyborg, Ronda te kobiety potrafia robic zajebiste wyniki

 8. to nie nowosc

  PVZ, Cyborg, Ronda te kobiety potrafia robic zajebiste wyniki

  wytłumacz mi proszę jak 200-250k ppv można zajebistym wynikiem?

 9. wytłumacz mi proszę jak 200-250k ppv można zajebistym wynikiem?

  Czasy sie zmienily. Rodzina Corleone tez

  tyle nie zarabia co kiedys.

 10. wytłumacz mi proszę jak 200-250k ppv można zajebistym wynikiem?

  250 tysiecy zrobila sama Cyborg, jej rywalka nic nie sprzedala

  taki Whittaker vs Rockhold sprzedali o wiele mniej, a zajebista rozpiska z Miocicem, Nganu i Cormierem sprzedala niewiele wiecej

  Cyborg ma moc

 11. 250 tysiecy zrobila sama Cyborg, jej rywalka nic nie sprzedala

  taki Whittaker vs Rockhold sprzedali o wiele mniej, a zajebista rozpiska z Miocicem, Nganu i Cormierem sprzedala niewiele wiecej

  Cyborg ma moc

  Cyborg ma "moc" większą od Rockholda czy Romero, kiedy żaden z nich nie był na dużej karcie przez ostatnie 1,5 roku i nawet nie są mistrzami, w porządku. Gdzie tamta gala też mogła pobić rekord najniższej sprzedaży. Super argument, rozumiem, że ludzie są zachwyceni, bo nie skończyło się na 100-150 k ppv i tyle, bo oczekiwania są co raz mniejsze. Ci inni mistrzowie też robili słabe wyniki zupełnie przypadkowo przed i po najlepszych galach w tamtym roku.

 12. Cyborg ma "moc" większą od Rockholda czy Romero, kiedy żaden z nich nie był na dużej karcie przez ostatnie 1,5 roku i nawet nie są mistrzami, w porządku. Gdzie tamta gala też mogła pobić rekord najniższej sprzedaży. Super argument, rozumiem, że ludzie są zachwyceni, bo nie skończyło się na 100-150 k ppv i tyle, bo oczekiwania są co raz mniejsze. Ci inni mistrzowie też robili słabe wyniki zupełnie przypadkowo przed i po najlepszych galach w tamtym roku.

  Cyborg zrobi aktualnie lepszy wynik od 3/4 facetow w UFC to jest fakt

  jest Conor>GSP>Cormier, Cyborg, Miocic>reszta daleko w tyle

 13. Oni to traktuja jak kiedys tluszcza ogladala kobiete z broda jako atrakcje.

  Kiedyś gawiedź tłumami przychodziła zobaczyć egzekucje. Widocznie na przełomie wieków niewiele się zmieniło.

  to nie nowosc

  PVZ, Cyborg, Ronda te kobiety potrafia robic zajebiste wyniki

  Co do PVZ i Rondy rozumiem, co do Cyborg ni chuja. Nie widzę różnicy pomiędzy nim a Nunes, która robi chujowe wyniki, tyle że walczy przynajmniej w jakiejś normalnej dywizji.

 14. Kiedyś gawiedź tłumami przychodziła zobaczyć egzekucje. Widocznie na przełomie wieków niewiele się zmieniło.

  Co do PVZ i Rondy rozumiem, co do Cyborg ni chuja. Nie widzę różnicy pomiędzy nim a Nunes, która robi chujowe wyniki, tyle że walczy przynajmniej w jakiejś normalnej dywizji.

  ciezko nam to zrozumiec, ale Cyborg na pewno wzbudza duzo emocji

 15. Cyborg zrobi aktualnie lepszy wynik od 3/4 facetow w UFC to jest fakt

  jest Conor>GSP>Cormier, Cyborg, Miocic>reszta daleko w tyle

  Za daleko idące wnioski, tym bardziej że nie są to oficjalne dane i dopiero przyszłość pokaże jaki wpływ na wyniki poszczególnych mistrzów będzie miała współpraca ze sprzedażą z Amazoncom. I tyle w tym temacie.

 16. Hamburgery jak zwykle zaskakują swoim ,,gustem". Na co im kozackie zestawienia czołowych zawodników dywizji?? Dajcie im babę z poziomem teścia większym niż znaczna większość mężczyzn na świecie i debiutantkę z innej organizacji z niższej kategorii, wszystko w śmiesznej pseudo-1-osobowej dywizji i macie lepszy wynik. Właśnie pokazali co chcą oglądać. Cyrk. Co za głupi ludzie. :facepalm:

  No pewex, nie to co prawdziwy sport w wydaniu Popka i Stracha

 17. Ja nierozumiem tego zdziwienia, ze Cyborg robi "dobre wyniki". Jezeli zalozyc, ze na prawde jest kobieta, to jest  to najlepsza zawodniczka w historii, a kibicom w Stanach tez jest znana, chociazby z walk w Strikeforce, byla juz popularna w 2009 roku po walce z Gina Carano.  Dla mnie samego walki Cyborg sa ciekawsze niz Myszy na pewno, ale zdecydowanie nie ma efektu wow, jakby debiutowala to by miala milon ppv na bank.

 18. Cyborg-Nunes sprzeda jak nic ponad 500 tysia PPV a to już będzie zajebisty wynik w tych czasach…

  Ciekawe jak w porównaniu do tego sprzedało by się zestawienie myszy ze snejkiem, jeżeli gorzej to Hamerykanie chu.. się znają albo Kawul miał rację i UFC jest w :gdzie:

 19. Ciekawe jak w porównaniu do tego sprzedało by się zestawienie myszy ze snejkiem, jeżeli gorzej to Hamerykanie chu.. się znają albo Kawul miał rację i UFC jest w :gdzie:

  skoro miocic v ngannou i dc v volkan na jednej gali sprzedało poniżej 300k to podejrzewam, że mysza v snake oscylowałoby w granicach ~150k.

 20. skoro miocic v ngannou i dc v volkan na jednej gali sprzedało poniżej 300k to podejrzewam, że mysza v snake oscylowałoby w granicach ~150k.

  Więcej sprzedali. Ok. 380k. Ale i tak mniej niż przewidywano

 21. Co z tego jak KSW sprzedało pewnie ok. 300 tys. UFC rzeczywiście jest znajduje się dupie… albo jeszcze głębiej.

 22. Ty tak na serio :facepalm:…

  No a  co? O Cyborg slyszalem juz jak mialem 14 lat, z sentymentu sledze kariere a na mysze pluje totalnie.

 23. To byla calkiem przyjemna gala a juz gwozdz programu, ziomek wychodzacy na noszach jako wygrany.. monthy python byliby dumni.

 24. Pojawiło się pierwsze info mówiące o tym, że sprzedaż za pomocą Amazona poprawiła wynik sprzedaży cyfrowej.  Od UFC 222 coraz trudniej będzie oszacować prawdziwą sprzedaż PPV

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.