Przetrzebiona kontuzjami rozpiska UFC 106 z walką wieczoru pomiędzy Tito Ortizem i Forrestem Griffinem zgodnie z oczekiwaniami nie okazała się hitem wśród tegorocznych gal UFC, jednak raczej nikt nie spodziewał się tak słabego wyniku sprzedaży PPV. Jak informuje Dave Meltzer najnowsze informacje pochodzące od dystrybutorów kablowych wskazuję, że UFC 106 sprzedało pomiędzy 360, a 375 tys. PPV. Prawdopodobnie wynik Tito i Forresta będzie czwartym najgorszym wynikiem UFC w tym roku, lepszym tylko od dwóch gal w Europie UFC 93 i 99 oraz UFC 96.

To co oryginalnie miało pomóc sprzedaży UFC 106, ostatecznie zaszkodziło wynikowi PPV. Odbywająca się tydzień wcześniej UFC 105: Couture vs Vera transmitowana w darmowej stacji Spike TV miała dodatkowo wypromować galę z Lesnarem i Carwinem. Kiedy jednak tytułowy pojedynek w wadze ciężkiej został odwołany, wielu fanów, po obejrzeniu już dwóch darmowych gal w miesiącu (Strikeforce i UFC 105), zdecydowało się opuścić UFC 106 bez dużej walki wieczoru, które kosztowałaby ich ok 50$.

6 KOMENTARZE

 1. Nie dziwi mnie to specjalnie, bo i walka wieczoru z przyczyn niezaleznych wyszla jaka wyszla, jak i faktycznie nie bylo raczej glodu na ta gale.

 2. Gdyby UFC naprawdę sprzedało tylko 350 SZTUK PPV, chciałbym zobaczyć minę Dany 😀 tak z ciekawości 😛

 3. W tym tygodniu w „Angorze” (największy nakład spośród polskich tygodników społecznych) w dziale prasowe Zdjęcia Tygodnia zamieszczone jest zdjęcie z pojedynku Ortiza i Griffina na UFC 106. Fajnie co? Prawie, bo zdjęcie podpisane jest :
  „Waga ciężka. Bokserski pojedynek w Las Vegas. W nosek dostał Tito Ortiz”. (Na zdjęciu Tito dotyka czołem nosa Griffina. Tak, Ortiz Griffina, nie odwrotnie). Dodam jedynie że na zdjęciu wyraźnie widać rękawice bez palców na dłoni Ortiza.
  Zobaczcie sobie, tygodnik się ukazuje w poniedziałki, wiec do końca tygodnia sobie możecie sobie oglądnąć to cudo w kiosku.
  Czytałem Angorę od dawna ale teraz sobie myślę, że jak resztę artykułów traktują tak profesjonalnie jak powyżej opisany kwiatek, to ktoś mnie tu intelektualnie wydymał.

 4. Angora to taki miszmaszowy tygodnik Agory, szczerze mowiac, nie spodziewalbym sie po tym zbyt wiele…

 5. To jest to co mowilem , przesyt darmowymi galami , odbije sie bezposrednio na sprzedazy subskrypcji PPV.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.