(fot. Peter Lockley / sherdog.com)
Jak poinformował nas Dave Meltzer z wrestlingobserver.com sprzedaż gali Moosin w systemie pay-per-view była, czego można było się spodziewać, fatalna. Choć Meltzer nie potrafił podać dokładnego szacunku jest pewien, że nie sprzedało się więcej niż 30,000 subskrypcji a prawdopodobny jest wynik poniżej 20,000. Oznacza to, że od czasów UFC 40 pod koniec 2002 r. tylko gale bodogFIGHT notowały gorsze wyniki sprzedaży.
No to zapewne są chłopaki na minusie po tej gali 🙂
To chyba zaskoczeniem nie jest 😀 Bo wszyscy to prognozowali że to się nie sprzeda 😛
Racja, ale Butterbean sprawiał wrażenie zadowolonego w wywiadach po gali, więc myślałem, że może chociaż na zero wyszli 😉
DeXx cieszysz sie z czyjegos niepowodzenia? typowo polskie zachowanie…
o ahmed wciąż komentuje? a miałeś się chyba zamknąć?
otóż to, Butterbean był cały happy po gali i zapowiadał kolejne, więc w ostatecznym rozrachunku nie mogło być tak źle
Kojarzycie ile kosztowało PPV?
40 dolarów OIDP
Perfumiarz komentuje nadal, jednak nieco zmieniam styl na bardziej poważny. Butterbean był cały happy, bo gala pod wzgledem sportowym wypadla znakomicie. kazda walka byla ciekawa. co do wynikow finansowych ciezko wyrokowac. suma z bramki pewnie oscylowala w granicach 200 000$, jakby srednio
sprzedany bilet liczyc po 50$ + wplywy od sponsorow,PPV i Polsatu. wielkiej klapy na pewno nie bylo. jesli byl zysk, to bardzo skromny. wypada im dobrze życzyć, chocby z tego wzgledu, ze przy przy ich gali pracowaly tez osoby z Polski.
Ta .. Ahmed pooglądaj sobie co Joe Rogan mówi o komentatorach z “Moszny” , nie licząc Bas’a oczywiście. Dodajmy tylko że przy gali pracowała na pewno już osławiona piosenkarka Monika, dzięki jej beznadziejnemu wykonaniu hymnu mój monitor dostał martwych pikseli. A no i marka Sobieski miała logo na macie . To chyba tyle Polskich akcentów , ewentualnie możemy dodać pana Mirka Oknińskiego jako sztandarmena i ludzi o swojsko brzmiących nazwiskach którzy Polskę widzieli pierwszy raz w CNN tragicznego 10 kwietnia . Walki były ciekawe to prawda ale nie da się tego ukryć że organizacja gali nie była na najwyższym poziomie, dodaj do tego prawie puste trybuny ( tak to wyglądało podczas relacji ) . 1 – 2 gali i “Mooszin” “Moszna” czy też “Mórzin” zwinie zabawki i się rozpadnie. Tak po za tym może Mariusz dostanie ofertę od Kimbo żeby zawalczyć w BFC ( Barbeque Fighting Championship ). To by było coś , Mariusz tam się nadaje ze swoimi spodenkami z bazarku ! A i chłopina sobie zje jakiegoś steka czy kiełbaskę.
ahmed w którym miejscu napisałem, że się z tego cieszę?
PPV kosztował 29,99 $, ponad połowę zabierają dystrybutorzy więc liczmy optymistycznie 13 $ x 15 tys. to jakieś 195 tys. $
Bramka to średnio jakieś 30 $ od biletu, bo swój procent zabiera też hala i komisja stanowa, optymistycznie 30 $ x 4 tys. to jakieś 120 tys. $
Kasa od Polsatu to jakieś 20 tys. $
Razem mamy 335 tys. $ – 230 tys. na pensje. Zostaje 100 tys. na promocję, konferencje prasowe, przeloty, hotele, koszt transmisji na żywo, komentatorów, konferansjera, panie od śpiewania i multum innych rzeczy.
Moim zdaniem nie wyszli nawet na zero.
Czyli Pudzian wyszedl na tym mimo wszystko najlepiej. Przynajmniej finansowo.
Osobiście mam nadzieję, że organizacja da jeszcze conajmniej kilka eventów, bo walki na pierwszej ich gali były bardzo ciekawe. No może poza main eventem 😉
Jeszcze zdążą wyjść na swoje
No tak, ale to chyba organizował jakiś miliarder to co mu tam kilkaset tysięcy w te czy we wte? 😛 Może to lubi. 😀
DeXx rolką w górę ^
Pudzian wyszedl na tym finansowo fatalnie. co z tego, ze teraz skasował 110 000, jak mogl spokojnie obijac frajerow i
dostac w koncu kontrakt na kilka walk w USA czy Japonii za np 1 000 000. dopoki nie przegral, dopoty trwal jego mit. jego ogromny potencjal marketingowy zostal zmniejszony o jakieś 80%. podobnie jak polskiego MMA. oby teraz wygral, rewanz z Yusuke albo Paczków.
tak, dostałby kontrakt za 1M… jenów
Hahahah dokładnie GLF! Pudzian z jego kondycją i tak by się w końcu wyłożył. Pewnie z kimś o mniejszym nazwisku. Sylvia do najlepszych nie należał, ale był tam tym mistrzem UFC przez jakiś czas gdy większość dobrych ciężkich było w Pride.
ahmed skończ się kompromitować.
za np kontrakt na 5 walk w Japonii nie mogl by tyle dostac?
Def, zrób ty jakiś czas z najgłupszymi cytatami z forum/komentarzy, dla potomności… jako przestroga.
Mój kandydat:
OO Dyrma, nie zwróciłem na to uwagi. Ahmed żondzi! 😀 (wiem, że z błędem) :]
Nie dość że mają problemy finansowe to jeszcze będą inwestować kasę w jakiegoś freaka… Wątpię żeby Japończycy śledzili na bieżąco turnieje strongmenów i wątpię w to że Pudzianowski robił by z siebie debila tak jak Sapp. 200 tys za jedną walkę jest nie realne dla Pudziana ani w Japonii ani w USA.
To ja poproszę Dzihadosa o opcję typu ignore 😉
Zwłaszcza przy obecnej sytuacji na linii FEG-TBS (kończy się obecna umowa na emisję)
ahmed nie dość, że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz to jeszcze teorie z kosmosu wypisujesz. Nawet nie chce mi się wdawać w dalszą dyskusję.
Nobody can ‘andle GSP’s riddum!
a czy ktos wzial pod uwage pieniadze z reklam?:>
@Ahmed
Ale się uśmiałem chyba chodzi ci o mln rubli.
DeXx mi tez, ciesz sie dalej.
saper byles blisko, chodzilo mi o forinty :>