12724749_1680996835508632_975687599_n

Jak dużą gwiazdą jest Conor McGregor najlepiej pokazują liczby widzów jakie oglądają gale z jego udziałem. Do Irlandczyka należy rekord 2.71 miliona widzów którzy w styczniu 2015 roku śledzili galę UFC Fight Night 59 na kanale FOX Sports 1. Samą walkę z Denisem Siverem w Bostonie obejrzało wtedy średnio 3.16 miliona widzów. Są to najlepsze wyniki UFC na kanale FS 1 ale nie jedyne rekordy w posiadaniu McGregora.

Do „Notoriusa” należy również rekord liczby widzów oglądających kartę wstępną gali UFC. W grudniu zeszłego roku, prelimsy UFC 194 śledziło średnio 1.93 miliona widzów i jest to najlepszy wynik karty wstępnej transmitowanej na kanale FOX Sports 1.

Sobotnia gala na której McGregor walczył z Diazem uplasowała się równie wysoko. Kartę wstępną firmowana walką Brandona Thatcha z Siyarem Bahadurzadą obejrzało średnio 1.84 miliony widzów. Jest to drugi najlepszy wynik na kanale FS 1.

To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Irlandczyka. Piątkowe ważenie przed galą, obejrzało 358 tysięcy widzów, bijąc tym samym rekord ważenia przed UFC 194 którą oglądało 294 tysiące. Studio przed UFC 196 obejrzało 767 tysięcy i jest to kolejny rekord stacji FS 1.

Cały czas czekamy na wyniki sprzedaży PPV ale można spodziewać się, że te również nie zawiodą. Wszystko wskazuje na to, że będą podobne do gali UFC 194 która sprzedała ponad milion transmisji.

6 KOMENTARZE

 1. defthomas

  To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Irlandczyka

  [​IMG]
  To on ma jeszcze fanów? :rofl:

 2. Shajs

  [​IMG]
  To on ma jeszcze fanów? :rofl:

  Wydaje mi się, że Conor mimo porażki dalej będzie kręcić duże liczby.

 3. defthomas

  Wydaje mi się, że Conor mimo porażki dalej będzie kręcić duże liczby.

  Nie wątpię w to. Jeśli dalej będzie gadał takie bzdury i obrażał rywali przed walkami, to sam z miłą chęcią obejrzę jego kolejne walki, w których będę kibicował jego rywalom 🙂
  Bo chamstwa nie zniese! 🙂

 4. Kornik przyciagna zaledwie 300.000 mniej na znacznie mniejszym rynku, ale za to wygral swoja walke :lol:. Niestety wynikow ogladalnosci wazenia nie mozemy skonfrontowac, bo w Polsce transmisje z wazenia nadal uwazane sa za fanaberie hardcorowych fanow 😉

 5. Świetny wynik, biorąc pod uwagę fakt, że prócz dwóch ostatnich walk karta raczej dupy nie urywała.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.