Znamy już pełny skład Grand Prix wagi średniej, które rozpocznie się na gali Sengoku V, 28 września w Tokio. Powracający do Japonii po nieudanej przygodzie w UFC Kazuhiro Nakamura (MMA 11-8) przechodzi do niższej wagi i jego przeciwnikiem będzie były mistrz Cage Rage Paul Cahoon (MMA 10-11). W kolejnej parze zobaczymy ostatnio znakomicie spisującego się Jorge Santiago (MMA 17-7) i weterana WEC Logana Clarka (MMA 11-2). Dodatkowo włodarze World Victory Road ujawnili też przeciwnika dla wielokrotnego mistrza świata BJJ Alexandre Xande Ribeiro, który zadebiutuje w MMA na tej gali, jego przeciwnikiem będzie pro-wrestler Takashi Sugiura (MMA 1-2). Rozpiska

Grand Prix wagi średniej:
Evangelista Cyborg vs. Siyar Bahadurzada
Yuki Kondo vs. Yuki Sasaki
Jorge Santiago vs. Logan Clark
Kazuhiro Nakamura vs. Paul Cahoon

Pozostałe:
Xande Ribeiro vs. Takashi Sugiura
Ryan Schultz vs. Jorge Masvidal

źródło: nightmareofbattle

7 KOMENTARZE

  1. nastuli już,mam nadzieje,nigdy nie zobaczymy,rekord 1:4, tylko wstyd przynosi

  2. Tobie alutsam niech przynosi wstyd. Ja mam duży szacunek i z pewnością żadnego wstydu nie widzę tutaj. Długo nie zobaczymy naszego zawodnika w tak wysoko notowanych organizacjach. W jakikolwiek sposób Pan Nastula tam się pojawił świadczy to o jego klasie. Nadzieję mam dopóki nie ogłoszą odejścia na emeryturę.

  3. ta z lewej to za ladna nie jest jak i pozostale wszystkie japonki takie przecietne? rictor? ty znasz sie w tym temacie:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.