Organizacja Fight Exclusive Night prezentuje zapowiedź walki Gabriela „Araba” Al-Sulwiego z Maciejem „Wujkiem Samo Zło” Gnatowskim. Starcie odbędzie się na zasadach K-1 w umownym limicie do 80 kilogramów.

Gala FEN 24 odbędzie się już 16 marca w warszawskim Torwarze. W głównych starciach kibice zobaczą pojedynki o tytuły mistrzowskie.

40 KOMENTARZE

 1. Czyli to się jednak wydarzy ? Po walce będzie Wujek Same Zwłoki. Chyba, że dali zajebista wypłatę Arabowi żeby go bezpiecznie jednogłośną pokonał

 2. Czyli to się jednak wydarzy ? Po walce będzie Wujek Same Zwloki

  festyn 50 letni dziadek, posmiewisko srodowiska hiphopowego z gosciem co trenuje od kilku lat sporty walki i ma wygrana walke zawodowa

  tragedia

 3. festyn 50 letni dziadek, posmiewisko srodowiska hiphopowego z gosciem co trenuje od kilku lat sporty walki i ma wygrana walke zawodowa

  tragedia

  no pewnie, nie to co pośmiewisko "muzyczne" całej Polski i każdego środowiska z kurwiszonem znanym z chwalenia się obciąganiem laski. chłopie, bądź konsekwentny, po całym forum spamujesz i brandzlujesz się patogalą, a innych nazywasz festynem?

 4. no pewnie, nie to co pośmiewisko "muzyczne" całej Polski i każdego środowiska z kurwiszonem znanym z chwalenia się obciąganiem laski. chłopie, bądź konsekwentny, po całym forum spamujesz i brandzlujesz się patogalą, a innych nazywasz festynem?

  a gdzie ja ich propsuje? pokazuje jakiego potwora KSW stworzylo promujac freak fighty

 5. no pewnie, nie to co pośmiewisko "muzyczne" całej Polski i każdego środowiska z kurwiszonem znanym z chwalenia się obciąganiem laski. chłopie, bądź konsekwentny, po całym forum spamujesz i brandzlujesz się patogalą, a innych nazywasz festynem?

  Ciiiiii, to aliibaba, jego nie zrozumiesz, nie przegadasz, nie przekonasz. Nawet go nie zbanujesz, bo wróci pod innym kontem. Let him be :awesome:

 6. Ciekawe czy ten absolutny dziwoląg faktycznie zrobi roznice w kontekście sprzedaży biletów i oglądalności ? Wydaje mi sie, że nie bardzo, bo fani tego typu rozrywek maja już swój własny, cykliczny event. To late Mr Jozwiak.

 7. "Jeżeli będzie chciał mnie zjeść no to będzie zatrucie żołądkowe , wymioty i sraczka ! ":stevecarell:

 8. a gdzie ja ich propsuje?

  Choćby tu:

  Teraz młodzi interesują się youtuberami, a kogo obchodzą zawodnicy sportów walki, co mają po 1000 lajków na facebook'u.

  Wczorajsza konferencja na live miała ponad 150 000 oglądalności co jest wynikiem niesamowitym, dla porównania KSW nie przebiło nawet 5000.

  Każdy w internecie wie kto to jest Lord Kruszwil, Rafonix czy Magical, a kto zna takiego Gamrota czy Narkuna? garstka paru osób. Pierwsza gala FAMEMMA sprzedała 2000 biletów, druga 4000, a trzecia może przebić 8000. PPV poszło ponad 100 tysięcy, do tego poważni sponsorzy jak Extreme Hobby itd

  Nadchodzi nowe lepsze, RIP KSW

  Najśmieszniejsze, że cała masa zawodników lata przy FAMEMMA i trenuje freaków, dzięki temu ten sport będzie coraz mocniej utożsamiany z patusami.

  Albo tu:

  Gale w podobnym terminie, jednak zainteresowanie KSW w porównaniu do FAMEMMA jest znikome.

 9. no pewnie, nie to co pośmiewisko "muzyczne" całej Polski i każdego środowiska z kurwiszonem znanym z chwalenia się obciąganiem laski. chłopie, bądź konsekwentny, po całym forum spamujesz i brandzlujesz się patogalą, a innych nazywasz festynem?

  Różnica jest taka, że Esma z Linki mają wspólnie koło miliona folołersów na Inście, a tych dwóch pseudofreaków łącznie 72 tys. więc z czym do ludzi.:crazy:

 10. no pewnie, nie to co pośmiewisko "muzyczne" całej Polski i każdego środowiska z kurwiszonem znanym z chwalenia się obciąganiem laski. chłopie, bądź konsekwentny, po całym forum spamujesz i brandzlujesz się patogalą, a innych nazywasz festynem?

  O kurwa, ale beka. Dopiero po komentarzu @klossowski zajarzyłem, że piszesz o Godlewskiej i tej od "RYJ!". Wcześniej myslałem, że piszesz o Popku i Oświecimskim :V :V :V :V

 11. O kurwa, ale beka. Dopiero po komentarzu @klossowski zajarzyłem, że piszesz o Godlewskiej i tej od "RYJ!". Wcześniej myslałem, że piszesz o Popku i Oświecimskim :V :V :V :V

  Żadna różnica (w innym wątku dokładnie tak napisałem że popek/oświeciński to odpowiednik godlewska/kurwiszon).  Ale post był o tym że @FAMEMMA brandzluje się w 300 postach na patogale, a jednocześnie takie samo gówno na innych imprezach nazywa festynem.

 12. Żadna różnica (w innym wątku dokładnie tak napisałem że popek/oświeciński to odpowiednik godlewska/kurwiszon).  Ale post był o tym że @FAMEMMA brandzluje się w 300 postach na patogale, a jednocześnie takie samo gówno na innych imprezach nazywa festynem.

 13. Różnica jest taka, że Esma z Linki mają wspólnie koło miliona folołersów na Inście, a tych dwóch pseudofreaków łącznie 72 tys. więc z czym do ludzi.:crazy:

  Aha, czyli obciągary z dużym zasięgiem swoich patomediów to już nie festyn tylko co? Od ilu folołersów obciągara przestaje być szambem / obciachem i awansuje do klasy wyższej? A przy okazji – "pseudofrik" to jest komplement (bo jednak nie frik) czy obraźliwy epitet (że taki "podfrik" i ma za mało folołersów żeby być prawdziwym frikiem wyższej klasy)?

 14. Aha, czyli obciągary z dużym zasięgiem swoich patomediów to już nie festyn tylko co? Od ilu folołersów obciągara przestaje być szambem / obciachem i awansuje do klasy wyższej? A przy okazji – "pseudofrik" to jest komplement (bo jednak nie frik) czy obraźliwy epitet (że taki "podfrik" i ma za mało folołersów żeby być prawdziwym frikiem wyższej klasy)?

  Pseudofrik to raczej obraza, to taki gość co ma mniej fejmu niz psy akopa

 15. Aha, czyli obciągary z dużym zasięgiem swoich patomediów to już nie festyn tylko co?

  Tylko idealna walka freaków.

  Od ilu folołersów obciągara przestaje być szambem / obciachem i awansuje do klasy wyższej?

  Klasa wyższa ex definitione nie jest dla gawiedzi, więc Instagram nie podpada pod tę kategorię:)

  A przy okazji – "pseudofrik" to jest komplement (bo jednak nie frik) czy obraźliwy epitet (że taki "podfrik" i ma za mało folołersów żeby być prawdziwym frikiem wyższej klasy)?

  To drugie

 16. Tylko idealna walka freaków.

  Klasa wyższa ex definitione nie jest dla gawiedzi, więc Instagram nie podpada pod tę kategorię:)

  To drugie

  A "idealna walka frików" to nie jest po prostu festyn (w pejoratywnym znaczeniu wieśniackiej imprezy) tylko z dużym zasięgiem? Co do reszty to 100% zgoda ;).

 17. A "idealna walka frików" to nie jest po prostu festyn (w pejoratywnym znaczeniu wieśniackiej imprezy) tylko z dużym zasięgiem? Co do reszty to 100% zgoda ;).

  Tak, i właśnie o ten zasięg chodzi. Bo co to za festyn i co to za atrakcje jak głównych bohaterów nikt nie zna i nikogo nie interesują? Ani to freak, ani to walka, właściwie chuj wie po co to jest….

 18. Tak, i właśnie o ten zasięg chodzi. Bo co to za festyn i co to za atrakcje jak głównych bohaterów nikt nie zna i nikogo nie interesują? Ani to freak, ani to walka, właściwie chuj wie po co to jest….

  To wszystko prawda, ruch ze strony fenu kompletnie bez sensu. Tylko że ja nie pisałem że to jest dobre, albo fajne, albo potrzebne. Pisałem jedynie że śmieszy mnie jak nazywa to festynem piewca turbo-festynu-idealnej-walki-frików. Jakby napisał "ale ten festyn (walka pseudofirków na FEN) jest chujowy bo te zjeby mają 50 tys folołersów i żaden wieśniak na to nie przyjdzie, za to nasz festyn (patogala) jest zajebisty (jak na wieśniacki festyn) bo obciągary mają milion folołersów i opierdolimy wszystkie bilety w atlas arenie" to bym się nie czepiał.

 19. To wszystko prawda, ruch ze strony fenu kompletnie bez sensu. Tylko że ja nie pisałem że to jest dobre, albo fajne, albo potrzebne. Pisałem jedynie że śmieszy mnie jak nazywa to festynem piewca turbo-festynu-idealnej-walki-frików. Jakby napisał "ale ten festyn (walka pseudofirków na FEN) jest chujowy bo te zjeby mają 50 tys folołersów i żaden wieśniak na to nie przyjdzie, za to nasz festyn (patogala) jest zajebisty (jak na wieśniacki festyn) bo obciągary mają milion folołersów i opierdolimy wszystkie bilety w atlas arenie" to bym się nie czepiał.

  Wielbiciele Famemma chwalą swoje, a konkurencję starają się zdyskredytować, nie ma co cię nad tym rozwodzić :beer:

 20. Nie odpalam takich gowien nigdy niezaleznie od organizacji ale co Jozwiakowi jeblo do glowy zeby takie gowno zestawic? I to jest w boksie czy inna juz opcja? duze rekawice czy cos dogadali sie na cos innego? przepraszam ze pytam ale oby Jozwiak na takich eksperymentach sie przejechal.

 21. Niech robią te freak fighty póki do tragedii nie dojdzie… Debilizm się sprzedaje świetnie.

  Tragedia w walce freaków, to nie będzie tragedia, tylko selekcja naturalna:tellmemore:

 22. Dobra, puściłem ten rakowy trailer, nie wiem w sumie po co, sobotnia noc, zamiast kasować serbskich i czeskich noobów w World of Tanks, to obczajam taki szajs.

  Pierwszy hejt – kurwa, Jóźwiak się tak strasznie zmienił na twarzy, że to jest szok. Opuchnięty jakby go dopadł jakiś szalony chirurg plastyczny i wjebał mu cały zapas botoksu w policzki. Widać afterki i biforki z WSZ nie bardzo służą dla urody prezesa…

  Drugi hejt – Wujek Samo Zło z kolei wygląda jak skrzyżowanie Golluma z pacjentem oddziału onkologicznego. Gość nawet na potrzebę trailera wymięka przy jednej pompce! :jump: Nie wiem kim jest ten cały Arab, ale zajebie WSZa pierwszym ciosem na gardę. To będzie taki cringe, że dosłownie zalejemy się żółcią.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.