Klaudia Syguła triumfuje w walce kobiet na gali WOTORE 2! 21-latka pokonała Karolinę Sobek po 2,5 minutach pojedynku za pomocą dźwigni na nogę.

Zawodniczki na początku starcia starały się spokojnie wyczuć dystans. Syguła i Sobek zajęły miejsce na środku areny, Klaudia regularnie pracowała lewym prostym i niskimi kopnięciami. Po odważniejszych atakach i kilku ciosach ze strony Klaudii, Sobek wycofała się i wylądowała na plecach. Syguła zajęła pozycję z góry w parterze, a po chwili wypracowała sobie dojście do techniki kończącej. Klaudia Syguła poddała swoją przeciwniczkę skrętówką i zwyciężyła w pierwszej walce kobiet na gołe pięści w Polsce!

Pełne wyniki i relacja z gali WOTORE 2

11 KOMENTARZE

 1. Klaudia Syguła poddała swoją przeciwniczkę skrętówką i zwyciężyła w pierwszej walce kobiet na gołe pięści w Polsce!

  Przed pandemią na co drugiej (albo i częściej) wiejskiej (i nie tylko) dyskotece (i nie tylko) były walki kobiet na gołe pieści.

 2. Niezła ściema. Dziewczyny miały owinięte kostki z podkładem.  To ma być walka "na gołe pięści" ja się pytam?:boss::lol:

 3. Ogólnie ta gala grube rozczarowanie, 0 mocnych wymian, straszne zróżnicowane poziomy zawodników + ujemne umiejętności parterowe niektórych uczestników/uczestniczek gali. MMA owinięte w jakiś dziwny klimat. Moim zdaniem boks na gołe pięści to dużo lepsze rozwiązanie i można zobaczyć sporą różnicę między klasyczną walką pięściarską, a tą na gołe pięści.

 4. Ogólnie ta gala grube rozczarowanie, 0 mocnych wymian, straszne zróżnicowane poziomy zawodników + ujemne umiejętności parterowe niektórych uczestników/uczestniczek gali. MMA owinięte w jakiś dziwny klimat. Moim zdaniem boks na gołe pięści to dużo lepsze rozwiązanie i można zobaczyć sporą różnicę między klasyczną walką pięściarską, a tą na gołe pięści.

  Zobaczysz GROMDĘ to Ci się odwidzi.

 5. Zobaczysz GROMDĘ to Ci się odwidzi.

  A tego nie wiesz. Moze bedzie bardziej widowiskowo. Mi tez MMA na gole lapy sie nie podoba…

 6. A tego nie wiesz. Moze bedzie bardziej widowiskowo. Mi tez MMA na gole lapy sie nie podoba…

  No rzeczywiscie , roznica jest ogromna. Czy  mma na gole piesci czy rekawice. :razz:utinlaugh:

 7. No rzeczywiscie , roznica jest ogromna. Czy  mma na gole piesci czy rekawice. :razz:utinlaugh:

  Ty masz prawo tego nie rozumiec. Wybaczam.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.