Spong

(Foto Dave Mandel / Sherdog.com) Jeden z najlepszych kickbokserów na świecie Tyrone Spong nie wystąpi na trzeciej gali World Series of Fighting, 14 czerwca w Las Vegas. Holender pochodzący z Surinamu z powodu problemów wizowych przez jakiś czas nie będzie mógł walczyć na terenie USA. Jednocześnie drugą główną walką gali obok starcia Fitch kontra Burkman, został pojedynek utalentowanego Kanadyjczyka Tysona Steele’a (MMA 10-1) z doświadczonym Stevem Carlem (MMA 19-3). Na głównej karcie znajdą się też walki Rollesa Gracie (MMA 8-1) z byłym rywalem Damiana Grabowskiego Davem Huckabą oraz ciekawie zapowiadające się starcie lekkich Jacoba Volkmanna (MMA 15-4) z Lylem Beerbohmem (MMA 21-2).

Rozpiska World Series of Fighting 3.

12 KOMENTARZE

  1. Szkoda. Nie ukrywam ze strasznie podoba mi sie ta jego swietna techniczna stójka i czekam na pojedynki w MMA z jego udzialem a ta walka zapowiadala sie dobrze bo dostal dobrego rywala.

  2. USA is a Fu**in' Joke :-/

    Zabrać Brazylijczyków, Rosjan i wszystkich innych stamtąd do nas i zróbmy u siebie prawdziwe MMA, a tam niech się tłuczą sami Amerykanie ;] Oczywiście tych U-21 Amerykanów możemy u nas mieć na undercardach, bo tam im do hal nie pozwolą wejść, gdy się okaże, że to kasyno jest…

    Myślałem, że kontuzja, ale to przesada jest, formalności w obecnych czasach i problemy z nimi…Skończymy, że na dobę oddychania trzeba będzie mieć papier, na zakupy też, coś to komuś może przypomina.

  3. Zastanawiałem się ostatnio co porabia "Fancy pants", a on się na WSOF odnalazł.

  4. Też tak sobie pomyślałem Laughing do nas go dawać Laughing

    Do MMAA 4 to on już wize dostanie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.