Informacja prasowa:

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie zapowiedzieć bardzo ciekawe starcie w formule MMA do jakiego dojdzie podczas gali FEN 9 „Go For It” we Wrocławiu, w dniu 7-go listopada 2015. Jest to już raz zapowiedziany i odłożony pojedynek, w którym zmierzą się dwaj czołowi polscy zawodnicy wagi półciężkiej: Wojciech „Kulkinio” Janusz reprezentujący klub Berserker’s Team Szczecin i Marcin Wójcik z GŁD Team Piła. Pierwotnie pojedynek miał się odbyć na letniej edycji Fight Exclusive Night w Kołobrzegu.

Marcin Wójcik ma 26 lat i na ostatniej edycji gali FEN 8 szybko uporał się z Krzysztofem Pietraszkiem, który zastąpił kontuzjowanego Wojciecha Janusza. Zawodnik z Piły jest bardzo doświadczony, a pierwszy zawodowy pojedynek toczył już w 2007 roku. Cztery ostatnie walki wygrał w imponującym stylu pokonując przed czasem wszystkich rywali. Wójcik imponuje przygotowaniem fizycznym i świetnymi umiejętnościami stójkowymi. Jego bilans to 6 zwycięstw i 4 porażki. Waży 95 kg i mierzy 186 cm.

25-letni Wojciech Janusz to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników szczecińskiego klubu, w którym nie brakuje świetnych zawodników. Janusz trenuje pod okiem Piotra Bagińskiego. Był wielokrotnym Mistrzem Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu i Mistrzem Polski ADCC w Submission Fighting. „Kulkinio” udanie debiutował na FEN 7 w Bydgoszczy pokonując błyskawicznie Andrzeja Piątkowskiego. Szczecinianin waży 93 kg i mierzy 183 cm. W zawodowych walkach jest niepokonany i odniósł 4 zwycięstwa.

„Ten pojedynek wisiał od dawna w powietrzu. Udało nam się zbudować silną rywalizację polskiej wagi półciężkiej. Planujemy w jej wyniku, wyłonić mistrza tej kategorii. W ten scenariusz wpisuje się pojedynek Wójcika i Janusza. Może to i dobrze, że został przełożony, bo obaj mają po jednym zwycięstwie w naszej organizacji i chcą uzyskać szansę walki o pas w przyszłości. Droga do tego prowadzi nie tylko przez zwycięstwa, ale i przez dobre walki. Myślę, że taką zobaczymy w ich wykonaniu, a wygra lepszy.” – powiedział Paweł Jóźwiak, Prezes organizacji Fight Exclusive Night.

Serdecznie zapraszamy, na ten i inne pojedynki, jakie w sobotę 7-go listopada 2015 przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Bilety na galę FEN 9 „Go For It” są już dostępne w sprzedaży przez sieć Eventim oraz na stronie www.eventim.pl, a także przez sieć Ticketpro oraz przez stronę www.ticketpro.pl.

Więcej informacji o gali FEN 9 i poprzednich imprezach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.com i na fanpage’u FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

Serdecznie zapraszamy!

4 KOMENTARZE

  1. Swietne zestawienie, bardzo dobra rozpiska. Pytanie czy w takim ksztalcie jest w stanie powalczyc o lepsza ogldalnosc niz 8 ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.