Fani MMA w Małopolsce nie będą długo czekać na kolejną galę. Druga odsłona Wieczoru Walk R8 odbędzie się już 4 listopada. Gala ponownie zagości w małej hali krakowskiej Tauron Areny.

  • Pierwsza gala była testem, także dla naszego zespołu organizacyjnego i okazała się sukcesem, dlatego główny sponsor, firma R8 chce rozwijać ten produkt tzn. „Wieczór Walk R8”. Będziemy to robić krok po kroku, po prostu ulepszając powoli wszystko to, co da się ulepszyć. Listopadowa gala ma więc być czymś w rodzaju tej z czerwca, ale w wersji 2.0. Powiększymy liczbę miejsc, lepiej je rozmieścimy, poprawimy oprawę i realizację. Właściwie wszędzie da się wiele zrobić i to jest w tym najfajniejsze – mówi Kamil Zawarski, jeden z organizatorów gali.

Podczas listopadowej gali zobaczymy w klatce zarówno amatorów, jak i zawodowe pojedynki w formule MMA. Taki przekrój sprawdził się podczas czerwcowego debiutu.

  •  Karty walk dalej będą oparte o zawodników lokalnych, ale w głównych walkach na pewno zobaczymy czołowych polskich zawodników i to nie tylko związanych ze Szkoła Walki Drwala czy innymi krakowskimi klubami – dodaje Zawarski.

Pierwsza gala tego cyklu odbyła się w czerwcu tego roku i zgromadziła niemal komplet publiczności. W walce wieczoru Sebastian Kotwica jednogłośnie zwyciężył z Busurmankulem Abdibaitem Uulu.

 

4 KOMENTARZE

  1. Tak.

    Woah. Właściwie to całkiem dobrze, że nie porzucił 'fachu', bo w promaku całkiem dobrą robotę jako matchmaker robił.

  2. Woah. Właściwie to całkiem dobrze, że nie porzucił 'fachu', bo w promaku całkiem dobrą robotę jako matchmaker robił.

    On jest też menadżerem Szkoły Walki Drwala od lat

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.