Miniony weekend to Strikeforce Challengers: Del Rosario vs Mahe, finały M-1 Selection oraz gala Hussars Fight Night. Poniżej porcja ciekawych rezultatów z mniejszych gal.

Niezniszczalny Jeremy Horn (MMA 86-19-5) w swoim sto dziesiątym zawodowym pojedynku poddał trójkątem rękami Briana Warrena (MMA 13-15-1) w walce wieczoru na gali United Fighting Organization w Kennewick w stanie Waszyngton, walka powyżej. Mniej szczęścia miał inny były zawodnik UFC Jason Day (MMA 18-10), Kanadyjczyk przegrał przez 8-sekundowy nokaut z Ovince’em St. Preux (MMA 7-4) na gali EFC 5: Summer Rumble w Lloydminster w prowincji Saskatchewan.

Trzy ciekawe walki na trzech różnych galach odbyły się w Brazylii. Na gali Top Fight Night w Rio szóstą walkę z rzędu wygrał bardzo dobry grappler Delson Heleno (MMA 19-5), debiutant Rodrigo Otero (MMA 0-1) po prawie trzech minutach klepał balachę. Na Mega Kombat w Governador Valadares niespodziewanej porażki doznał podopieczny braci Nogueira Andre Chatuba Santos (MMA 21-3) przez decyzję przegrywając z Wendellem Oliveirą (MMA 9-6). W pojedynku wieczoru Max Fight 7 w Itatiba mający za sobą epizod w Dream Adriano Martins (MMA 14-5-1) wypunktował niejednogłośnie karatekę Pedro Irie (MMA 7-3).

Najciekawszy męski pojedynek weekendu odbył się w Dublinie na piątej gali Cage Contender. O prymat w wadze koguciej na starym kontynencie walczyli Paul McVeigh (MMA 17-6) i Artemij Sitenkov (MMA 11-6). Wygrał reprezentant gospodarzy poddając Litwina trójkątem/balachą w drugiej rundzie. Na koniec akcent polski, na gali Fight Stars 5 w Liverpoolu trenujący w czołowym klubie na Wyspach Team Kaoban Polak Radosław Górny wygrał swoją drugą walkę semi-pro poddając gilotyną w dwie minuty Dave’a Yatesa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.