Ostatni weekend obfitował w ciekawe wydarzenia na całym świecie. Oprócz UFC on FX: Browne w Silva w Minneapolis, relacjonowaliśmy też Bellatora 75 w Hammond, One FC: Rise of Kings w Singapurze i Invicta FC 3 w Kansas City. Nasi zawodnicy pojedynkowali się na Profesjonalnej Lidze MMA 6 w Brodnicy, Grajewski Fight Night 2 w Grajewie, a Marcin Wrzosek zanotował wygraną w Szkocji. Poniżej kilka rezultatów z innych gal:

Oprócz żenującego debiutu w MMA Dave’a Bautisty na gali CES MMA: Real Pain w Providence odbyły się dwa ciekawe starcia: były pretendent do tytułu UFC David Loiseau (MMA 21-10) zatrzymał w pierwszej rundzie Chrisa McNally’ego (MMA 5-5), a inny były zawodnik największej organizacji na świecie John Howard (MMA 18-7) odprawił w drugiej rundzie uderzeniami Bretta Chisma (MMA 16-12). W starciu weteranów wagi lekkiej na gali CFA 8 w Coral Gables na Florydzie Luiz Firmino (MMA 15-6) wypunktował Toby’iego Imadę (MMA 30-17).

Trzy ciekawe gale odbyły się w Europie. Na szwajcarskiej Strength & Honor 6 w Genewie Francuz Nicolas Joannes (MMA 6-6) już w siódmej sekundzie znokautował latającym kolanem Bułgara Hristo Hristova (MMA 6-1-1). Na On Top 6 w Glasgow oprócz walki Marcina Wrzoska odbyły się dwa pojedynki mistrzowskie. W wadze piórkowej Graham Turner (MMA 20-7) zmusił uderzeniami do poddania Włocha Gianlucę Scottoliego (MMA 5-0), a w kategorii niżej Hiszpan David Aranda (MMA 9-0) wypunktował po pięciu rundach Francuza Oliviera Pastora (MMA 16-10). Na londyńskiej UCMMA Darren Towler (MMA 9-6) obronił pas organizacji w wadze ciężkiej, odprawiając Daymana Lake’a (MMA 3-3) w 48 sekund.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.