W najbliższy weekend fani MMA z Polski będą mieli do wyboru 8 gal MMA których rozpiski oraz informację o poszczególnych transmisjach znajdziecie poniżej:
Fight Nights Global 63: Khamitov vs. Alibekov
Data: piątek, 21 kwietnia 2017, 19:00
Transmisja: Match TV: Fighter
Organizacja: Fight Nights
Hala: Fetisov Arena
Miejsce: Vladivostok, Russia
Liczba walk w MMA: 9
Rozpiska gali Fight Nights Global 63: Khamitov vs. Alibekov
Walka wieczoru
155 lbs: Magomedsaygid Alibekov (MMA 8-0-0) vs. Kuat Khamitov (MMA 20-4-1) | | 5 rund
Karta główna
194 lbs: Vladimir Mineev (MMA 8-1-0) vs. Maiquel Falcão (MMA 37-9-0) | 3 rundy
205 lbs: Sergey Kalinin (MMA 5-3-0) vs. Mikhail Kabargin (MMA 0-1-0) | 3 rundy
185 lbs: Evgeny Shalomaev (MMA 5-0-0) vs. Andreas Michailidis (MMA 8-2-0) | 3 rundy
135 lbs: Kamo Agavyan (MMA 0-0-0) vs. R. Turkan-Surinovich (MMA 0-0-0) | 3 rundy
170 lbs: Gennadiy Kovalev (MMA 16-5-0) vs. Jorge de Oliveira (MMA 8-2-0) | 3 rundy
185 lbs: Konstantin Karaulnykh (MMA 0-0-0) vs. Konstantin Yurchenko (MMA 0-0-0) | 3 rundy
155 lbs: Khushkadam Zavurbekov (MMA 2-0-0) vs. Dmitriy Gorobets (MMA 1-0-0) | 3 rundy
170 lbs: M. Sheikhmagomedov (MMA 0-0-0) vs. Sergey Lesnikov (MMA 0-0-0) | 3 rundy
ONE Championship: Kings of Destiny
Data: piątek, 21 kwietnia 2017, 09:00
Transmisja: Pay Per View
Organizacja: One FC
Hala: Mall of Asia Arena
Miejsce: Manila, Philippines
Liczba walk w MMA: 10
Rozpiska gali ONE Championship: Kings of Destiny
Walka wieczoru
155 lbs: Eduard Folayang (MMA 17-5-0) vs. Ev Ting (MMA 13-3-0) | | 5 rund
Karta główna
135 lbs: Kevin Belingon (MMA 14-5-0) vs. Toni Tauru (MMA 11-4-1) | 3 rundy
125 lbs: Danny Kingad (MMA 5-0-0) vs. Muhammad Aiman (MMA 2-1-0) | 3 rundy
125 lbs: Eugene Toquero (MMA 8-4-0) vs. Stefer Rahardian (MMA 4-0-0) | 3 rundy
135 lbs: Chan Rothana (MMA 4-2-0) vs. Xie Bin (MMA 2-1-0) | 3 rundy
115 lbs: Gina Iniong (MMA 4-2-0) vs. Natalie Hills (MMA 2-4-0) | 3 rundy
125 lbs: Michelle Nicolini (MMA 3-1-0) vs. Irina Mazepa (MMA 2-0-0) | 3 rundy
115 lbs: Robin Catalan (MMA 4-3-0) vs. Jeremy Miado (MMA 6-0-0) | 3 rundy
145 lbs: Christian Lee (MMA 5-1-0) vs. Jianping Wan (MMA 2-2-0) | 3 rundy
155 lbs: Honorio Banario (MMA 11-6-0) vs. Jaroslav Jartim (MMA 6-5-1) | 3 rundy
Bellator 178: Straus vs. Pitbull 4
Data: piątek, 21 kwietnia 2017, 23:00
Transmisja: Spike TV, Karta wstępna: Spike.com, Karta główna – Canall+Sport 2 od 3:00
Organizacja: Bellator MMA
Hala: Mohegan Sun Arena
Miejsce: Uncasville, Connecticut, United States
Komentują: Sean Grande, Jimmy Smith
Konferansjer: Michael C. Williams
Liczba walk w MMA: 15
Rozpiska gali Bellator 178: Straus vs. Pitbull 4
Walka wieczoru
145 lbs: Daniel Straus (MMA 25-6-0) vs. Patricio Freire (MMA 25-4-0) | | 5 rund
Karta główna
125 lbs: Ilima-Lei Macfarlane (MMA 5-0-0) vs. Jessica Middleton (MMA 2-0-0) | 3 rundy
145 lbs: Dominic Mazzotta (MMA 12-1-0) vs. AJ McKee Jr. (MMA 7-0-0) | 3 rundy
165 lbs: Saad Awad (MMA 19-9-0) vs. Ryan Quinn (MMA 13-6-1) | 3 rundy
Karta wstępna
145 lbs: Blair Tugman (MMA 9-6-0) vs. Tom English (MMA 6-7-0) | 3 rundy
125 lbs: Billy Giovanella (MMA 9-6-0) vs. Josh Ricci (MMA 3-0-0) | 3 rundy
140 lbs: Regivaldo Carvalho (MMA 3-2-0) vs. Jay Perrin (MMA 3-2-0) | 3 rundy
125 lbs: John Lopez (MMA 8-3-0) vs. Remo Cardarelli (MMA 6-5-0) | 3 rundy
265 lbs: Tyrell Fortune (MMA 2-0-0) vs. Branko Busick (MMA 0-0-0) | 3 rundy
195 lbs: Jordan Young (MMA 6-0-0) vs. Tim Caron (MMA 7-0-0) | 3 rundy
165 lbs: Nick Alley (MMA 3-0-0) vs. Kastriot Xhema (MMA 0-0-0) | 3 rundy
150 lbs: Mak Kelleher (MMA 1-3-0) vs. Don Shainis (MMA 2-1-0) | 3 rundy
165 lbs: Kemran Lachinov (MMA 3-2-0) vs. Sam Watford (MMA 2-1-0) | 3 rundy
145 lbs: Shane Manley (MMA 3-2-0) vs. Chris Foster (MMA 10-5-0) | 3 rundy
185 lbs: Ed Ruth (MMA 2-0-0) vs. David Mundell (MMA 6-2-0) | 3 rundy
ACB 58: Young Eagles 17
Data: sobota, 22 kwietnia 2017, 16:00
Organizacja: Absolute Championship Berkut
Miejsce: Khasavyurt, Russia
Liczba walk w MMA: 14
Rozpiska gali ACB 58: Young Eagles 17
Karta główna
125 lbs: Askar Askarov (MMA 8-0-0) vs. Anthony Leone (MMA 15-7-0) | | 5 rund
265 lbs: Kurban Ibragimov (MMA 6-2-0) vs. Konstantin Andreitsev (MMA 5-3-0) | 3 rundy
205 lbs: Murad Chunkaiev (MMA 8-3-0) vs. J. Daniel Toledo Canellas (MMA 4-4-0) | 3 rundy
155 lbs: Alim Cherkesov (MMA 9-1-0) vs. Felipe Cruz (MMA 19-3-1) | 3 rundy
155 lbs: Viskhan Magomadov (MMA 4-2-0) vs. Aleksandr Grozin (MMA 7-0-1) | 3 rundy
205 lbs: Khabib Isaev (MMA 2-0-0) vs. Evgeniy Belyaev (MMA 1-2-0) | 3 rundy
185 lbs: Azamat Amagov (MMA 9-0-0) vs. Oleg Olenichev (MMA 7-4-0) | 3 rundy
155 lbs: Magomed-Emin Myatliev (MMA 3-0-0) vs. Oleg Belozerov (MMA 1-0-0) | 3 rundy
135 lbs: Khamid Sultanbiev (MMA 4-4-0) vs. Azamat Kerefov (MMA 5-0-0) | 3 rundy
Karta wstępna
155 lbs: Abdula Abdulaev (MMA 2-2-0) vs. Jonathan Svensson (MMA 5-4-0) | 3 rundy
145 lbs: Akhmadkhan Bokov (MMA 2-0-0) vs. Islam Meshev (MMA 2-1-0) | 3 rundy
205 lbs: Amirkhan Guliev (MMA 5-1-0) vs. Elmar Muradzade (MMA 2-2-0) | 3 rundy
135 lbs: Gadzhimurad Aliev (MMA 5-0-0) vs. German Barsegyan (MMA 2-1-1) | 3 rundy
134 lbs: Saygid Abdulaev (MMA 1-1-0) vs. Firuz Abdulloev (MMA 0-3-0) | 3 rundy
M-1 Challenge 76: Evloev vs. Nevzorov
Data: sobota, 22 kwietnia 2017, 16:00
Transmisja: Eleven Extra od 19:00, M1Global.tv / Match TV: Fighter
Organizacja: M-1 Global
Hala: Sports Palace „Nagas”
Miejsce: Nalchik, Russia
Liczba walk w MMA: 10
Rozpiska gali M-1 Challenge 76: Evloev vs. Nevzorov
Walka wieczoru
135 lbs: Movsar Evloev (MMA 6-0-0) vs. Alexei Nevzorov (MMA 12-2-0) | | 5 rund
Karta główna
145 lbs: Khamzat Dalgiev (MMA 8-1-0) vs. Heliton dos Santos (MMA 15-5-0) | 3 rundy
145 lbs: Timur Nagibin (MMA 8-2-0) vs. Diego D’Avila (MMA 18-5-0) | 3 rundy
135 lbs: Sergey Morozov (MMA 6-2-0) vs. Fabricio Sarraff (MMA 22-9-0) | 3 rundy
205 lbs: Ilya Bochkov (MMA 2-0-0) vs. Rene Hoppe (MMA 6-0-0) | 3 rundy
170 lbs: Khamzat Sakalov (MMA 5-1-0) vs. Javier Fuentes (MMA 9-4-0) | 3 rundy
Karta wstępna
145 lbs: Zalimbeg Omarov (MMA 7-2-1) vs. Elnur Veliev (MMA 6-0-1) | 3 rundy
155 lbs: Abubakar Mestoev (MMA 4-0-0) vs. Anatoly Liagu (MMA 5-1-0) | 3 rundy
265 lbs: Evgeniy Goncharov (MMA 5-3-0) vs. Daniil Arepyev (MMA 6-1-0) | 3 rundy
170 lbs: Ingiskhan Ozdoev (MMA 2-3-0) vs. Alexey Valivakhin (MMA 8-5-0) | 3 rundy
Brave CF 5
Data: sobota, 22 kwietnia 2017, 10:00
Transmisja: podobno na YouTube
Organizacja: Brave Combat Federation
Hala: National Sports Club of India
Miejsce: Mumbai, India
Liczba walk w MMA: 9
Rozpiska gali Brave CF 5
Walka wieczoru
170 lbs: Carl Booth (MMA 7-1-0) vs. Tahar Hadbi (MMA 13-6-0) | 5 rund
Karta główna
145 lbs: Gary Mangat (MMA 9-1-0) vs. Abdul Muneer (MMA 6-2-0) | 3 rundy
135 lbs: Aziz Julaidan (MMA 3-2-0) vs. Mohd Farhad Rafiq (MMA 8-2-0) | 3 rundy
145 lbs: Alejandro Martinez (MMA 2-1-0) vs. Paulo Bananada (MMA 22-11-0) | 3 rundy
135 lbs: Ahmed Faress (MMA 13-2-0) vs. Bharat Khandare (MMA 5-1-0) | 3 rundy
135 lbs: Hamza AlKooheji (MMA 5-1-0) vs. Chaitanya Gavali (MMA 6-3-0) | 3 rundy
145 lbs: Rolando Dy (MMA 8-4-0) vs. Nelson Paes (MMA 3-2-0) | 3 rundy
155 lbs: Hardeep Rai (MMA 0-0-0) vs. Arnan Chaiyasan (MMA 0-0-0) | 3 rundy
155 lbs: Alex da Silva (MMA 18-0-0) vs. Jakub Kowalewicz (MMA 8-3-0) | 3 rundy
GMC 11
Data: sobota, 22 kwietnia 2017, 15:00
Transmisja: iPPV (Fite.tv)
Organizacja: German MMA Championship
Hala: Europahalle
Miejsce: Castrop-Rauxel
Liczba walk w MMA: 13
Rozpiska gali GMC 11
Walka wieczoru
170 lbs: David Zawada (MMA 13-3-0) vs. Andreas Stahl (MMA 10-3-0) | 3 rundy
Karta główna
170 lbs: Selim Agaev (MMA 9-2-0) vs. Ozan Aslaner (MMA 4-0-0) | 3 rundy
126 lbs: Kamila Porczyk (MMA 2-0-0) vs. Anita Doganova (MMA 1-0-0) | 3 rundy
185 lbs: Daniel Dörrer (MMA 6-5-0) vs. Tim Richter (MMA 7-3-0) | 3 rundy
154 lbs: Mert Oezyilidirim (MMA 5-0-0) vs. M. Trabelsi (MMA 6-2-0) | 3 rundy
Karta wstępna
205 lbs: Dawid Baziak (MMA 10-7-0) vs. Jacek Adamczyk (MMA 3-1-0) | 3 rundy
265 lbs: Hatef Moeil (MMA 1-2-0) vs. Martin Langner (MMA 0-0-0) | 3 rundy
146 lbs: Ömer Solmaz (MMA 4-0-0) vs. Eugen Dell (MMA 3-2-0) | 3 rundy
134 lbs: Said Eidi (MMA 2-2-0) vs. Manuel Bilić (MMA 9-4-0) | 3 rundy
185 lbs: Aleksandar Djukic (MMA 2-2-0) vs. Florian Kopiec (MMA 0-0-0) | 3 rundy
146 lbs: Giuseppe Correra (MMA 0-5-0) vs. Jarno Errens (MMA 1-1-0) | 3 rundy
134 lbs: Ajmal Sultani (MMA 0-2-0) vs. Guy Da Silva (MMA 1-0-0) | 3 rundy
126 lbs: Mandy Böhm vs. Johanna Ropertz | 3 rundy
UFC Fight Night 108: Swanson vs. Lobov
Data: niedziela, 23 kwietnia 2017, 00:00
Transmisja: 00:00 karta przedwstępna – UFC Fight Pass, 2:00 – karta wstępna – UFC Fight Pass, 4:00 – karta główna – Extreme Sports Channel
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Hala: Bridgestone Arena
Miejsce: Nashville, Tennessee, United States
Liczba walk w MMA: 13
Rozpiska gali UFC Fight Night 108: Swanson vs. Lobov
Walka wieczoru
145 lbs: Cub Swanson (MMA 24-7-0) vs. Artem Lobov (MMA 14-12-1) | 5 rund
Karta główna
155 lbs: Al Iaquinta (MMA 12-3-1) vs. Diego Sanchez (MMA 27-9-0) | 3 rundy
205 lbs: Ovince St. Preux (MMA 19-10-0) vs. Marcos Rogério de Lima (MMA 15-4-1) | 3 rundy
135 lbs: John Dodson (MMA 18-8-0) vs. Eddie Wineland (MMA 23-11-1) | 3 rundy
155 lbs: Joe Lauzon (MMA 27-12-0) vs. Stevie Ray (MMA 20-6-0) | 3 rundy
170 lbs: Jake Ellenberger (MMA 31-12-0) vs. Mike Perry (MMA 9-1-0) | 3 rundy
Karta wstępna
185 lbs: Thales Leites (MMA 26-7-0) vs. Sam Alvey (MMA 30-8-0) | 3 rundy
125 lbs: Dustin Ortiz (MMA 16-6-0) vs. Brandon Moreno (MMA 13-3-0) | 3 rundy
155 lbs: Scott Holtzman (MMA 9-2-0) vs. Michael McBride (MMA 8-2-0) | 3 rundy
115 lbs: Jessica Penne (MMA 12-4-0) vs. Danielle Taylor (MMA 8-2-0) | 3 rundy
155 lbs: Bryan Barberena (MMA 12-4-0) vs. Joe Proctor (MMA 11-4-0) | 3 rundy
135 lbs: Cindy Dandois (MMA 8-2-0) vs. Alexis Davis (MMA 17-7-0) | 3 rundy
125 lbs: Hector Sandoval (MMA 13-3-0) vs. Matt Schnell (MMA 10-3-0) | 3 rundy
Data: piątek, 21 kwietnia 2017, 19:00Transmisja: Match TV: FighterMiejsce: Vladivostok, Russia to -8 godzinstart 11:00 pl МатчБоецhttp://sportlook.tv/25-match-boec.html