Trzeba przyznać, że matchmaker WEC Sean Selby mocno postarał się, aby fani jednak zdecydowali się kupić pierwsze PPV w historii organizacji. Wieloletni pomocnik Joe Silvy zapowiedział w tym tygodniu w Sherdog radio, że jeśli tylko czas na to pozwoli, planuje wcisnąć wszystkie walki do trzy-godzinnej transmisji PPV i patrząc na ogłoszone pojedynki emocji na undercardzie na pewno nie zabraknie.

Pełną rozpiskę głównej karty poznaliśmy już kilka dni temu, do dwóch pojedynków mistrzowskich w wadze piórkowej i lekkiej oraz starcia Mike’a Browna z Mannym Gamburyanem dołączyły pojedynki Shane’a Rollera (MMA 7-2) z nigeryjskim królem nokautu Anthonym Njokuanim (MMA 12-2) oraz ważne starcie w wadze koguciej pomiędzy Damacio Page’em (MMA 12-4, 9 w rankingu MMARocks) i Antonio Banuelosem (MMA 17-5).

Wczoraj WEC ogłosiło cztery kolejne walki undercardu. O pojedynku Koreańczyka Chan Sung Junga (MMA 10-1) z Cubem Swansonem (MMA 14-3) pisaliśmy już wcześniej, oprócz tego widzowie w Sacramento zobaczą starcie czołowych kogucich Takeyi Mizugakiego (MMA 12-4-2, 8 w ranking MMARocks) z Ranim Yahyą (MMA 15-5, 10 w rankingu MMARocks), debiutującego w WEC utalentowanego zapaśnika Demetriousa Johnsona (MMA 5-0) przeciwko najlepszemu Europejczykowi w niskich wagach Bradowi Pickettowi (MMA 18-4) i walkę znanego ze startów w shootboxingu Tylera Tonera (MMA 9-1) z niepokonanym Hawajczykiem Brandonem Visherem (MMA 13-0). Dodatkowo MMAJunkie zapowiada możliwy pojedynek Alexa Karalexisa (MMA 10-4) z błyskotliwym uderzaczem Anthonym Pettisem (MMA 9-1).

Rozpiska.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.