warlley_alves
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Warrley Alves w kilku dosadnych słowach wypowiedział się o zachowaniu Conora McGregora i jego sposobie promowania walk. Według Brazylijczyka, Conor zachowuje się jak nieluksusowa prostytutka. Swoją opinię wyraził portalowi Combate.

Pieniądze są dobre, tak, ale moja mama urodziła mnie mężczyzną, a nie dzi@#ką. Jestem facetem, więc nie sprzedaję się. Jestem kim jestem i w ten sposób żyję. Pragnę pracować i dostawać za to wynagrodzenie. Również chciałbym kiedyś zarobić trzy czy cztery miliony, ale nie jestem w tym sporcie dla pieniędzy, jestem tu by walczyć.

Warlley już w tę niedzielę podejmować będzie pogromcę Sage’a Northcutta, Bryana Barberenę na UFC 198.

Uważam, że po tej walce lub następnej, dadzą mi kogoś z TOP 10 dywizji. Jestem właśnie na progu najlepszej dziesiątki, choć niektórzy zawodnicy, których pokonywałem, są bliżej ode mnie tego topu i nie rozumiem tej logiki, ale robię swoje. Ktoś z dziesiątki czy nawet numer jeden – to nieistotne. Pragnę pozostać niepokonany i nie pozwolę nikomu mi tego odebrać.

22 KOMENTARZE

 1. Kurwa, kto?

  E tam, dobrze walczy, maszyna, czasem mu brak kondycji, ale to dobry zwierzak 😀 JA MU WIERZĘ.

 2. Nawet mógłbym  zobaczyć Warlley'a z Conorem w ringu. Chyba, że się Conor boi:joe:

  Już widzieliśmy Conora z zawodnikiem wagi lekkiej, a Ty chcesz go zobaczyć z zawodnikiem wagi półśredniej, który walczył w średniej? Tak źle mu życzysz 😀 ?

 3. Niby czuje trolla, ale też mnie wkurza takie gadanie – kto?

  Te fani rudej sprzedanej mnie przerażają trollingiem.

  Próbowałem zrozumieć co chciałeś napisać, ale mnie to przerosło:???:

 4. Ja już kurwa nic nie rozumiem.

  Co mają działki do Conora?

  A poważnie to pierdoli braziol jak połamany.

 5. Nic mu nie pasuje. Konor niedobry, w rankingach go kantują (czy o co tam płacze w drugiej części). Dlaczego brazole mają wieczny ból dupy? Bieda i dlatego nie stać ich na snikersy? Strach pomyśleć co będzie jak już wejdzie do czołówki.

 6. Stojący w kolejce po ziemniaki Stanisław C., zapytany o godzinę, odpowiedział: urodziłem się dróżnikiem, mam swój honor i kocham matkę, Zachowanie Irlandczyka nie przystoi mężczyźnie, facet nie zarabia w ten sposób. Będę nadal sterował przejazdem kolejowym, Conor jest jak mała dziewczynka.

 7. Gadelha wie że jest piękna, ten to prawdziwy mężczyzna… tylko czemu cały czas muszą o tym mówić? Rudy pierdoli głupoty dla pieniędzy…a ci?

 8. Pieniądze są dobre, tak, ale moja mama urodziła mnie mężczyzną, a nie dzi@#ką. Jestem facetem, więc nie sprzedaję się. Jestem kim jestem i w ten sposób żyję. Pragnę pracować i dostawać za to wynagrodzenie.

  To Conor sprzedaje się i mu płaca za to, a ty pracujesz i dostajesz wynagrodzenie? Nie widzę zasadniczych różnic poza pieniędzmi, o które chodzi w obu przypadkach.

 9. Nie jestem w tym sporcie dla pieniędzy? A co tak na spontanie w mordę lubisz dać/dostać? Nikt nie jest dla hajsu, każdy kocha ten sport ale jakby można było banner reklamowy mieliby i na kut***e. Dlatego McGregor tu ma przewagę wie po co tu jest, i może chociaż on nie będzie klepał biedy jak Najman mate

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.