Finał sobotniego turnieju wagi ciężkiej w Marsylii.

21 KOMENTARZE

  1. Od wystepow ksw ciagle w gore kostia, jak tak dalej pojdzie to moze na przyszlych galach ksw znow go zobaczymy ^^

  2. osobiście miałem nadzieję, że już na ksw 15 zobaczymy gluhova z bedorfem. A szkoda, że do tego nie doszło :] Moim zdaniem po dłuższej przerwie bedorfa gluhov byłby do przejścia.

  3. Myślę, że ciekawa alternatywa dla tradycyjnego ringu. Czy dobrze widziałem, po kolanie w 2:10 min Gluhov się zachwiał..? Twardy łeb ma swoją drogą.

  4. Paweł Szymon nie widzę w tej walce nic beznadziejnego, wręcz odwrotnie, powiedziałbym, że skończenie jest wyjątkowo kunsztowne.

  5. Walka efektowna, po każdym z cepów Kostii wszyscy na hali „łooo” normalnie chyba tam było, aż czuć siłę fali uderzeniowej po tym ciosie, widać, że strasznie mocne są te jego ciosy, zwłaszcza ten nokautujący na korpus, jego rywal nie miał nic do gadania i poskładał się jak domek z kart.

  6. Piękny strzał na wątrobę. Ale według mnie jak trafi na dobrego stójkowca to przegra z kretesem machając takie cepy… Ring bardzo fajny.

  7. ten ring to jakies nieporozumienie 🙂 Nie mogli sie zdecydowac ring czy klatka i wyszedl jakis oktagonowy ring, nie widze zadnych zalet, chyba najgorsze rozwiazanie

  8. Gluhov tłucze jak koń kopytem, lubię gościa. Dobry materiał na mistrza KSW 🙂 w hw.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.