13 KOMENTARZE

 1. Nielegalne kolano? podpierał się o ring i zebrał decydujący cios.

 2. kurde no to ttak na pogranizu bylo.. troche zaszybko odpalil z kolana:) ale co do walki to super:) juz po lewym sierpie bylo praktycznie pozamiatane:)

 3. szacunek dla gutowskiego ze wziol ta walke na kilka dni przed jeszcze w nie swojej kategori wagowej chlopak ma naprawde JAJA

 4. Nie wiem jakie zasady na tej gali, ale jednak ułamek sekundy kolano szybciej poszło niż ręka oderwała się od ringu. No, ale na tyle to minimalne, że i tak skoro zawodnik już praktycznie chciał wstać nie powinno się tego czasem uznać za NC, poza tym walka była raczej przesądzona.
  Ładny występ.

 5. po raz kolejny Gutek wzial walke z biegu i nie w swojej kategorii, oby tylko sie w przyszlosci takie cos na zdrowiu nie odbilo ;<

 6. Według mnie Gutek zabrał rękę ułamek sekundy przed kolanem Celińskiego.

 7. Gutek nie wyczuł sytuacji,mógł potrzymać ręke na ziemi jeszcze chwile. Kolano prawidłowe popatrzcie sobie klatka po klatce obie ręce Gutka w powietrzu w momencie kontaktu kolano/głowa

 8. Uznawanie jednego palca jako trzeci punkt podparcia zaczyna mnie już męczyć. Za dużo przez to kontrowersji ale innego wyjścia chyba nie ma.

 9. Walkę trzeba analizować na bieżąco. Sędzia nie ma możliwości oceny „klatka po klatce”, to tak dla wyjaśnienia 🙂
  A poważnie Karol jak na te kilkadziesiąt minut wykazał się przede wszystkim większą ruchliwością. Doświadczenie wzięło górę. O wyniku walki zadecydował lewy sierpik, po którym Gutowski padł na deski.
  Reszta już nie miała znaczenia czy to było z „podparciem” czy nie.
  Nie znam szczegółów ale skoro piszecie, że wziął walkę z marszu to chwała mu za to. Szkoda tylko, że czołowy ciężki bije się z fighterami z „over limit” dla ciężkich… i to bodajże nie pierwszy raz. Nie ujmując Karolowi warto żeby zawalczył w Polsce z np. Dąbrowskim lub ze średniakiem z zagranicy ale bardziej doświadczonym.

 10. @Smionek87 dokładnie na Twoim screenshot’cie i tak samo oglądając walke i zatrzymując ją w odpowiednim momencie, widać, że Gutek jeszcze miał ręke na ringu kiedy został wyprowadzony cios, a więc pomyłka sędziego:( po moim nicku widać, że sercem za Gutkiem, ale każdy miał prawo do pomyłki (w tym wypadku sędzia) i nie ma co przeżywać:) Szacunek dla Gutka, że podjoł się tej walki zaledwie kilka dni wcześniej:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.