Dmitriy Mikutsa (MMA 11-6-0) udanie powrócił do klatki organizacji ACA, odprawiając ciosami już w pierwszej rundzie Karola Celińskiego (MMA 18-10-1).

Starcie rozpoczęło się spokojnie. Celiński próbował ciosów prostych, natomiast Mikutsa zaczął od niskich kopnięć. Po około dwóch minutach Ukrainiec zaczął częściej wchodzić w wymiany, atakując kombinacjami. Jedną z nich naruszył Polaka, który widocznie odczuł ciosy rywala. Po jednej z akcji Mikutsy „Cebula” osunał się na siatkę, gdzie szybko doskoczył do niego przeciwnik zadając kolejne uderzenia oraz kolana. Celiński po chwili osunął się na deski pod presją ze strony Mikutsy.

Dla Celińskiego była to czwarta przegrana w organizacji ACA. W poprzednich starciach „Cebula” wygrywał między innymi z Luke’iem Barnattem (dwukrotnie) czy Samim Antarem, przegrywał natomiast z Dovletdzhanem Yagshimuradovem i Evgenym Egemberdievem.

Mikutsa udanie powrócił do klatki ACA po ubiegłorocznej przegranej przez poddanie w starciu z Grigorem Matevosyanem. Wcześniej Ukrainiec wygrywał między innymi z Robertem Lau czy Abylkasimem Yakubovem, przegrywał z Khadisem Ibragimovem i Kurbanem Ibragimovem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Gienek
Gienek

UFC
Middleweight

10,933 komentarzy 20,634 polubień

Jak lubię Karola to może warto pomyśleć o emeryturze, szkoda zdrowia, każdy cios blokował głową.

Odpowiedz polub

Avatar of Benny
Benny

Brutaal
Light Heavyweight

599 komentarzy 1,047 polubień

oj niedobrze to wyglądało, szczególnie te ostatnie sekundy, dużo ciosów i kolan tam wleciało

Odpowiedz polub