Jak poinformowała na swoich profilach społecznościowych organizacja Russian Cagefighting Championship, Wagner Prado (15-3) skrzyżuje rękawice z Antonem Vyaziginem (12-3) na gali RCC 6, która 5 maja odbędzie się w Czelabińsku.

Brazylijczyk w ostatnich pojedynkach nokautował swoich przeciwników. Serię trzech zwycięstw z rzędu rozpoczął na Katana Fight 4, gdzie kolanem znokautował Armando Sixela. Na KSW 44 „Caldeirao” w drugiej rundzie odprawił Chrisa Fieldsa, a na KSW 45 w zaledwie 41 sekund Prado znokautował Łukasza Parobca.

Vyazigin w ostatniej walce pokonał przed czasem Geronimo dos Santosa. Wcześniej w czterech pojedynkach wygrał tylko jeden, z Zaurem Gadzhibabayevem, przegrywał natomiast z Philem De Friesem i Klidsonem Abreu. W swojej karierze Rosjanin wygrywał pod szyldem takich organizacji, jak Tech-Krep FC czy M-1.

Prado w walce z Vyaziginem zastąpi Aleksandra Emelianenko.

Na ten moment nie wiadomo, jak występ Prado wpłynie na jego przyszłość w KSW. Po dwóch zwycięstwach Brazylijczyka w polskiej organizacji mówiło się o jego walce o pas kategorii półciężkiej z Tomaszem Narkunem, ten jednak 23 marca zawalczy o tytuł w wadze ciężkiej z Philem De Friesem.

View this post on Instagram

⚠Российский боец Антон Вязигин @anton_vyazigin проведет бой с Вагнером Прадо @wagnercaldeiraooficial на турнире #RCC6 ⠀ Российский тяжеловес Антон Вязигин (12-3) проведет поединок против бразильца Вагнера Прадо (15-3) на турнире RCC6, который пройдет 4 мая в Челябинске. Стоит отметить, что изначально на предстоящем турнире Прадо должен был драться с Александром Емельяненко (28-7-1). ⠀ ? Билеты на турнир скоро поступят в продажу. ? Включите уведомления о  наших публикациях ?, чтобы не пропустить  новость о старте продаж! ⠀ #RCC6 #rccmma #rcc_mma #rcc_sport #mmafights #mmafighters #антонвязигин #вязигинпрадо

A post shared by RCC_MMA (@rcc_mma) on

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.