14 września w Londynie odbędzie się gala KSW 50. Już w maju pojawiła się informacja o występie Tomasza Narkuna (MMA 16-3) podczas tego wydarzenia. Mistrz kategorii półciężkiej nie bronił swojego pasa od maja 2017 roku, kiedy to na KSW 39 poddał na sekundę przed zakończeniem pierwszej rundy Marcina Wójcika (MMA 11-7).

Mimo, iż do gali pozostało jeszcze sześć tygodni, to rywal Narkuna nie został jeszcze ogłoszony. Ciekawy wpis w swoich mediach społecznościowych zamieścił Wagner Prado (MMA 15-4, 1NC). Brazylijczyk dla KSW stoczył dwa pojedynki, oba wygrywając przed czasem. Po tych występach Prado dwukrotnie zawalczył poza organizacją. Na RCC 6 przegrał przez TKO w 3 rundzie, a na Battlefield 2, które odbyło się w zeszły weekend – zremisował.

Pamiątka z mojego debiutu w KSW, kiedy wygrałem przez KO! Niedługo pas znów będzie mój!! #mistrzksw

Starcie nie zostało oficjalnie potwierdzone przez właścicieli KSW, jednak od dłuższego czasu Tomasz Narkun łączony jest w starciu o pas kategorii półciężkiej właśnie z Wagnerem Prado.

 

17 KOMENTARZE

 1. Walka o pas w międzygalaktycznej organizacji, tfu, tfu federacji po porażce i remisie?! A przecież mają "na stanie" podobno 300 zawodników….

 2. Walka o pas w międzygalaktycznej organizacji, tfu, tfu federacji po porażce i remisie?! A przecież mają "na stanie" podobno 300 zawodników….

  5 gal rocznie, 6 tygodni do następnej gali i wygląda na to, że teraz KSW desperacko szuka przeciwnika dla Narkuna. Prosto z ITC.

  Za kulisami mówi się, iż organizacji trudno znaleźć dla Polaka godnego rywala, dlatego ciągle jeszcze nie wiemy, kto będzie pretendentem do tytułu.

 3. Narkun podobno dostaje propozycje od UFC ale jak widać większą ambicją dla niego jest trzecia walka z Mamedem-emerytem. Wobec tego mam nadzieję że jednak Prado będzie kolejnym przeciwnikiem i usadzi złotoustego.

 4. Wygląda na to, że jubileuszowa, 50 gala krs ma być równie spektakularna jak jubileuszowa, 50 walka Chmielewskiego. Mam nadzieję, że podobieństw będzie więcej i że gala również będzie pożegnalna :kis:

 5. Ehh, to powinno być zestawione przed tym jak Wagner wyjechał dostawać wpierdol. Zamiast walki z Philem jakby zawalczył z Prado to wszystko by było optymalnie po dwóch wygranych Brazylijczyka w KSW.

 6. Trochę kłują w oczy te dwa ostatnie pojedynki Prado, patrząc że to walka o pas mistrzowski, ale na ten moment jest to idealny kandydat na kontrakcie, który byłby w stanie uśpić Złotoustego 😉

 7. Myślałem ze po spektakularnym zwycięstwie nad Bekavacem naturalnym pretendentem do walki o pas jest Łukasz Juras Jurkowski , wkoncu chcial krwawej wojny a walka z Narkunem by mu ja zapewniła,byłem nawet gotowy podjąć ryzyko i zamówic kebaba z ostrym sosem na tę okoliczność.

 8. Trochę kłują w oczy te dwa ostatnie pojedynki Prado, patrząc że to walka o pas mistrzowski, ale na ten moment jest to idealny kandydat na kontrakcie, który byłby w stanie uśpić Złotoustego 😉

  Mnie proszę do tego nie mieszać

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.