Po udanym debiucie w KSW Brazylijczyk Wagner Prado chce pojedynku z aktualnym mistrzem kategorii półciężkiej organizacji, Tomaszem Narkunem, o czym dał znać w wywiadzie dla MMAFighting.com.

Myślę o tym tytule od roku. Napisałem sobie na kartce, ze zostanę mistrzem KSW i podpisałem ją. Chciałem dołączyć do KSW, bo oni wiedzą o co tak naprawdę chodzi w MMA. Chcę stworzyć tam historię. Zadebiutowałem wygrywając przez nokaut, ale to nie ostatni taki wynik mojej walki. Nie wiem kiedy, ale pas mistrzowski będzie mój. Wygram tam wszystko.

Dziennikarze pytali mnie o walkę o pas zaraz po wygranej. Odpowiadałem, że nie chcę być arogancki, ale wiem, że wygram ten tytuł. Widziałem walki Tomka i wiem, że to będzie dobry pojedynek. On jest dobry we wszystkich aspektach MMA, tak jak i ja. To będzie wojna i kto bardziej będzie chciał wygranej ten zostanie zwycięzcą – w tym aspekcie mnie jednak nie pokona.

KSW to największa organizacja w Europie. Płacą swoim zawodnikom naprawdę bardzo dobrze – szczególnie tym, którzy walczą dla nich już jakiś czas. To ścieżka jaka mnie interesuje. Pokazałem im dlaczego tam jestem. Będę mistrzem i już niedługo będzie tylko liczył swoje pieniądze.

31-latek w debiucie znokautował Chrisa Fieldsa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.