W drugiej walce wieczoru gali z numerem 255, która odbędzie się 21 listopada w Las Vegas, dojdzie do pojedynku mistrzowskiego w wadze muszej kobiet pomiędzy Valentiną Shevchenko (MMA 19-3) i Jennifer Maią (MMA 18-6-1). Nie jest tajemnicą, że popularna „Bullet” jest ogromną faworytką tego starcia.

Brazylijka nie czuje się jednak na straconej pozycji. 32–latka udzieliła ostatnio wywiadu dla portalu Ag Fight, w którym przyznała, iż głęboko wierzy w swoje zwycięstwo nad dominatorką kategorii do 125 funtów.

Nikt nie jest niepokonany. Czuję się tak gotowa, że jeśli ktoś jest w stanie ją teraz pokonać, to uważam, iż jestem to ja. Czas pokazać, że zawsze nadchodzi ten dzień, w którym się przegra.

Maia ujawniła również, że czerpie inspirację z Holly Holm, która w 2015 roku  znokautowała  wydawałoby się niezwyciężalną Rondę Rousey w spektakularny sposób.

Naprawdę dużo razy oglądałam pojedynek Holly Holm z Rondą Rousey. Wszyscy myśleli wówczas, że nie ma szans, aby Ronda przegrała. Holly zaskoczyła świat pięknym nokautem. Jest to dla mnie inspiracja do tego, żeby także zaskoczyć świat.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.