george

George Sullivan nie wystąpi na gali UFC on FOX z powodu komplikacji spowodowanych zasadami USADA.

George nie zawalczy z Hectorem Urbiną, po tym jak dobrowolnie zgłosił USADA, że mógł on działać niezgodnie z zasadami antydopingowymi wprowadzonymi przez agencję w UFC. Organizacja zdecydowała się usunąć zawodnika z karty walk, a USADA już zajęła się sprawą.

Warto zaznaczyć, że Sullivan nie został złapany na dopingu na żadnym teście przeprowadzonym przez pracowników agencji, nie grożą mu też na ten moment żadne konsekwencje z tego powodu. George był testowany 2 razy w tym roku.

Sullivan, 35, has not failed a drug test, nor is he facing a potential anti-doping policy violation at this time. According to the USADA website, Sullivan has been tested twice this year.

Hector Urbina będzie uczestniczył jutro w ważeniu, może też wejść w zastępstwo jeśli okaże się, że ktoś jeszcze wypadnie z gali. Jeśli nie wystąpi w Chicago, UFC zagwarantuje mu walkę w bliskiej przyszłości.

1 KOMENTARZ

  1. Za rok pewnie sukcesem będzie gala bez żadnej wpadki. Niedługo to trzeba będzie jeść korę z drzew i wodę z kałuży, bo przecież w takiej zupce chińskiej to sama chemia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.