James Mulheron został złapany przez USADA na stosowaniu niedozwolonych substancji. UFC zostało powiadomione przez agencję o złamaniu zasad przez Anglika, przez co został on usunięty z karty walk UFC w Szanghaju. Mulheron miał zmierzyć się tam z Cyrilem Askerem. Próbka została pobrana 10 listopada. Na ten moment nie podano substancji, na której stosowaniu złapano Jamesa.

Mulheron (11-2 MMA) przegrał w swoim debiucie w UFC z Justinem Willisem. 29-letni Anglik 6 z 11 wygranych w karierze zdobywał przez nokauty.

26 KOMENTARZE

 1. @baju jest prośba. Już kiedyś kilka razy pare osób też prosiło. Czy jest możliwość żebyście podawali datę gali jeżeli odnosicie się newsem konkretnie do któregoś wydarzenia?

  Z góry dzięki.

 2. @baju jest prośba. Już kiedyś kilka razy pare osób też prosiło. Czy jest możliwość żebyście podawali datę gali jeżeli odnosicie się newsem konkretnie do któregoś wydarzenia?

  Z góry dzięki.

  Nie sądziłem, że James Mulheron jest tak ważną składową UFC w Szanghaju żeby rzucać tutaj wszystkimi szczegółami. 🙂 Dział rozpiski jest, nawet najbliższa gala gdzieś się pojawia, Szanghaj jest bodajże za tydzień, ale będę miał to na uwadzę.

 3. Nie sądziłem, że James Mulheron jest tak ważną składową UFC w Szanghaju żeby rzucać tutaj wszystkimi szczegółami. 🙂 Dział rozpiski jest, nawet najbliższa gala gdzieś się pojawia, Szanghaj jest bodajże za tydzień, ale będę miał to na uwadzę.

  Byłem ciekaw kiedy jest UFC w Szanghaju i tu już nie chodzi nawet o Jamesa, ale skoro odnosisz się do jego występu na konkretnej gali to spoko gdyby czytelnik od razu mógł przeczytać kiedy ta gala w ogóle jest.

 4. Kurde przecież widać, że brał. Zobaczcie na zdjęcie i tę sylwetkę. Nabity koksem aż się świeci! Naturalnie nie dałby rady być tak dojebany:mamed:

 5. Nie sądziłem, że James Mulheron jest tak ważną składową UFC w Szanghaju żeby rzucać tutaj wszystkimi szczegółami. 🙂 Dział rozpiski jest, nawet najbliższa gala gdzieś się pojawia, Szanghaj jest bodajże za tydzień, ale będę miał to na uwadzę.

  ja też bym nie podejrzewał 😉

 6. Jeszcze bardziej niż koks, w przypadku tego typa rozjebał mnie jego wiek. Tak ze 40 bym mu dał i to nie tylko na tej focie, ogólnie.

  @TYTUS tak się mniej więcej wygląda na twarzy w Twoim wieku, czy jednak… młodziej?

 7. Jeszcze bardziej niż koks, w przypadku tego typa rozjebał mnie jego wiek. Tak ze 40 bym mu dał i to nie tylko na tej focie, ogólnie.

  @TYTUS tak się mniej więcej wygląda na twarzy w Twoim wieku, czy jednak… młodziej?

  Dokładnie  nawet podobny do mnie. 😉

 8. koksił się przed ufc, potem odłożył, pospadały siła i wymiary(to widać na fotce, hehe), to próbował TRT 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.