James Mulheron został złapany przez USADA na stosowaniu niedozwolonych substancji. UFC zostało powiadomione przez agencję o złamaniu zasad przez Anglika, przez co został on usunięty z karty walk UFC w Szanghaju. Mulheron miał zmierzyć się tam z Cyrilem Askerem. Próbka została pobrana 10 listopada. James został złapany na stosowaniu klomifenu.

Zawodnik postanowił zaakceptować roczne zawieszenie ze strony agencji antydopingowej. Mulheron będzie mógł wrócić do oktagonu UFC w listopadzie tego roku.

Mulheron (11-2 MMA) przegrał w swoim debiucie w UFC z Justinem Willisem. 29-letni Anglik 6 z 11 wygranych w karierze zdobywał przez nokauty.

8 KOMENTARZE

  1. Wyjebia go pewnie. Placek jakich malo. A wie ktos czy takie tuzy jak De la Rocha, Danho czy Colombo sa jeszcze na kontrakcie?

  2. Wyjebia go pewnie. Placek jakich malo. A wie ktos czy takie tuzy jak De la Rocha, Danho czy Colombo sa jeszcze na kontrakcie?

    a

    A Omielańczuka nie ma

  3. Pewnie jechał na cyklu z metko. Michy nie trzymał, estro mu wywaliło w kosmos to też wyglada jak wygląda 😛

    P.S. co to znaczy że zaakceptował? Jak zaakceptował to zostaje w UFC a jak nie akceptuje to idzie do rizinow czy innych krsów?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.