Kilka miesięcy temu informowaliśmy o potencjalnym naruszeniu zasad antydopingowych przez Brytyjczyka, Bradleya Scotta, który przy okazji gali UFC Fight Night 130 wpadł na stosowaniu zakazanych substancji. Jak się okazuje, w organizmie Anglika znaleziono kokainę. Za stosowanie tej substancji zawodnik został zawieszony na 2 lata. Przerwa potrwa do 3 lipca 2020 roku.

Bradley Scott (11-6) dla organizacji UFC walczy od 2012 roku. Brytyjczyk na przestrzeni sześciu lat walczył w kratkę, na swojej drodze krzyżując rękawice między innymi z Polakiem Krzysztofem Jotko (19-4). Anglik nie ma ostatnio najlepszej serii i od sierpnia ubiegłego roku nie może znaleźć drogi do zwycięstwa.

15 KOMENTARZE

 1. Kurwa jakie to niesprawiedliwe. UFC powinno iść na rękę zawodnikom takiego pokroju i po prostu rozwiązywać kontrakty. To tylko koksik

 2. Kiedy tylko media podały tę informację, Jones udał się na odwyk (trwał on jeden dzień).

  Także UFC przedstawiło oficjalne stanowisko.

  Wspieramy decyzję mistrza UFC wagi półciężkiej Jona Jonesa o udaniu się do ośrodka leczenia uzależnień, gdzie zajmą się jego problemem. Choć jesteśmy rozczarowani wynikiem badania, to aprobujemy jego decyzję o rozpoczęciu terapii. W oktagonie Jon jest silnym, odważnym wojownikiem i oczekujemy, że z tym problemem będzie walczył z tą samą zaciętością i starannością. Wspieramy jego decyzję i liczymy na to, że w rezultacie leczenia stanie się lepszym człowiekiem.

  Głos w sprawie zabrał też członek komisji, Francisco Aguilar.

  Cieszę się, że pan Jones określił ten problem i szuka pomocy.


  tyle w temacie cocoUFC…

 3. Tak się zdobywa rozgłos. Nikt go nie zna, a teraz kolo wożąc się ma sławie jbj zyskuje rozpoznawalność.:robertmakeup:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.