Vitor Belfort oraz Yoel Romero są najczęściej testowanymi zawodnikami przez USADA.

Użytkownik dimspace z Twittera jak co miesiąc opublikował statystyki dotyczące przeprowadzonych testów przez agencję antydopingową USADA na zawodnikach UFC. Jak się okazuje, starsi z zawodników kategorii średniej dotychczasowo badani byli aż 26 razy.

Innym ciekawym faktem jest to, że najczęściej testowanym zawodnikiem kategorii lekkiej jest jej mistrz, Conor McGregor, który aktualnie nie ma zaplanowanej walki w MMA. Irlandczyk jak dobrze wiemy zmierzy się z Floydem Mayweatherem Jr.

 

27 KOMENTARZE

 1. Wow. Wreszcie zdecydowali się regularnie badać Klaudiusza. #dobrazmiana

  Z drugiej strony widać, że lepiej być w Polsce niż w USA. 🙂 Ostatni raz KK testowana była 12 tygodni temu. Co ciekawe, od zawsze te statystyki pokazywały mniejszą częstotliwość badań u nas w kraju, ale to przecież logiczne.

 2. Przypadek??? :damjan:

  Uwzięli się na Żołnierza Boga ( tak samo jak na Holly Holm). Co myślisz, że ten Wasz Conor to na teamnatural. Jego i Sejdza badania to JEDEN WIELKI WAŁ. #ruskietesty

 3. Z drugiej strony widać, że lepiej być w Polsce niż w USA. 🙂 Ostatni raz KK testowana była 12 tygodni temu. Co ciekawe, od zawsze te statystyki pokazywały mniejszą częstotliwość badań u nas w kraju, ale to przecież logiczne.

  No to chyba Klaudiusz mieszkał do niedawna w Pcimiu Dolnym, bo wysłannicy usady nie mogli do niej dotrzeć 😆 Jak kłuć dupsko, to tylko na polskiej ziemi:happy dance:

 4. No to chyba Klaudiusz mieszkał do niedawna w Pcimiu Dolnym, bo wysłannicy usady nie mogli do niej dotrzeć 😆 Jak kłuć dupsko, to tylko na polskiej ziemi:happy dance:

  Haha. 🙂 Może ma to związek z jej przenosinami do ABQ gdzie są JacksonWink.

 5. I bardzo dobrze, to zamyka mordy niedowiarkom. Yoel bez kokszenia jest w stanie utrzymać taką sylwetkę, debata raczej zamknięta.

 6. I bardzo dobrze, to zamyka mordy niedowiarkom. Yoel bez kokszenia jest w stanie utrzymać taką sylwetkę, debata raczej zamknięta.

  Czysty jak poranna rosa:mjsmile:

 7. Uwzieli sie i tyle, przeciez nie ma absolutnie zadnych przeslanek zeby traktowac tych dwoch zawodnikow w jakis szczegolny sposob 😉

 8. USADA dziala zajebiscie Asia, Conor i Bisping, czyli Europejczycy potrafia walczyc na czysto, reszta swiata ewidentnie ma z tym problem

  jedynie te kary sa za niskie, bo tacy oszusci jak Jones, Spider czy Lesnar nadal walcza, a powinni miec minimum 5 lat zawieszenia

 9. Uwzięli się na Żołnierza Boga ( tak samo jak na Holly Holm). Co myślisz, że ten Wasz Conor to na teamnatural. Jego i Sejdza badania to JEDEN WIELKI WAŁ. #ruskietesty

  SPOILER
  nie, już nic

 10. czyli Europejczycy potrafia walczyc na czysto, reszta swiata ewidentnie ma z tym problem

  Wnioski kompletnie z dupy.

 11. I bardzo dobrze, to zamyka mordy niedowiarkom. Yoel bez kokszenia jest w stanie utrzymać taką sylwetkę, debata raczej zamknięta.

  Majki ma o tym inne zdanie.

 12. a kogo z Europy w ogole ostatnio zlapali? nie liczac Ruskow, bo to Azjaci

  Zobacz sobie proporcję z jakich krajów pochodzą zawodnicy w ufc. 70% to USA i Brazylia. Nie dziwne więc, że statystycznie Amerykanie i Brazylijczycy wpadają częściej niż "reszta świata". Potem się ludziom wydaje, że Europejczycy jacyś bardziej "czyści" są od innych.

 13. Zobacz sobie proporcję z jakich krajów pochodzą zawodnicy w ufc. 70% to USA i Brazylia. Nie dziwne więc, że statystycznie Amerykanie i Brazylijczycy wpadają częściej niż "reszta świata". Potem się ludziom wydaje, że Europejczycy jacyś bardziej "czyści" są od innych.

  no to podaj mi choc trzy przyklady cwaniaku

  Brazole i Ruscy co chwila wpadaja

 14. Kaukaz to Europa.

  Brazole i Ruscy co chwila wpadaja

  Bo statystycznie jest ich więcej w UFC niż np. Polaków. Najwięcej wpada Brazoli i Amerykanów, BO JEST ICH KURWA NAJWIĘCEJ W UFC.

  Jeżeli wykluczysz ruskich z Europy, to w UFC Europejczyków jest tylko 15% i dodatkowo przeprowadza się na nich mniej testów z powodów czysto geograficznych. Co wcale nie znaczy, że Europejczycy nie biorą. Wystarczy podać przykłady Overeema lub Sivera.

 15. Europejczyk ale też częściowo  teoretycznie.'

  W sumie Siver też  jw.

  Overeem jest potomkiem króla Williama III i jest teoretycznie europejczykiem?

 16. Ból dupy z tym Romero macie większy niż ten tchórz Bisping. Facet jest najczęściej testowany,nie wpada więc o co właściwie chodzi?

  Bo sylwetka? Całe życie zapasów też robi swoje, pozdrawiam Pana Andrzeja Koscielskiego.

 17. Ból dupy z tym Romero macie większy niż ten tchórz Bisping. Facet jest najczęściej testowany,nie wpada więc o co właściwie chodzi?

  Bo sylwetka? Całe życie zapasów też robi swoje, pozdrawiam Pana Andrzeja Koscielskiego.

  :mamed::wtf2:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.