Johny Walker w kolejnej walce zmierzy się z Magomedem Ankalaevem. Brazylijczyk jest przekonany, że wygrana nad tym rywalem otworzy mu drzwi do walki o mistrzowski pas.

13 stycznia w Las Vegas Magomed Ankalaev zmierzy się z Johnnym Walkerem. Będzie to drugiej starcie tych zawodników. Pierwsza walka, która rozegrała się w październiku 2023 roku, została uznana za nieodbytą, po tym jak lekarz nie dopuścił Brazylijczyka do rywalizacji po nielegalnym kolanie od Dagestańczyka. Walker jest pewny wygranej w nadchodzącym boju i liczy na to, że dzięki zwycięstwu dostanie szansę walki o pas. W rozmowie dla The Schmo Brazylijczyk powiedział:

Na sto procent zwycięzca tej walki powinien dostać starcie o pas. Najpierw jednak muszę załatwić niedokończone sprawy z Ankalaevem, bo nasza ostatnia walka nie poszła po mojej myśli. Tym razem mam dla niego dużą niespodziankę. Nie sądzę, abym potrzebował pięciu rund. Jak trzeba będzie, to przewalczę pięć, ale chcę go skończyć najszybciej, jak to będzie możliwe.

Aktualnie Johnny Walker zajmuje siódme miejsce w rankingu najlepszych zawodników wagi półciężkiej UFC. Magomed Ankalaev jest w tym zestawieniu na miejscu trzecim.

Walker jest po trzech wygranych z rzędu. Przed starciem z Ankalaevem, które zostało nierozstrzygnięte, pokonał Anthony’ego Smitha, Paula Craiga i Iona Cutelabę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,976 komentarzy 3,040 polubień

Johny Walker w kolejnej walce zmierzy się z Magomedem Ankalaevem. Brazylijczyk jest przekonany, że wygrana nad tym rywalem otworzy mu drzwi do walki o mistrzowski pas. 13 stycznia w Las Vegas Magomed Ankalaev zmierzy się z Johnnym Walkerem. Będzie to drugiej starcie tych zawodników. Pierwsza walka, która rozegrała się w październiku 2023 roku, została uznana […]

Odpowiedz polub

click to expand...