Do długo oczekiwanego debiutu Bena Askrena w największej organizacji MMA na świecie dojdzie podczas gali UFC 235. Wówczas to Askren zmierzy się z Robbiem Lawlerem. I chociaż Ben ma za sobą walki w organizacji Bellator i One, to według Khabiba Nurmagomedova, mistrza wagi lekkiej UFC, dopiero oktagon zweryfikuje faktyczne umiejętności Askrena.

Każdy teraz o nim mówi i próbuje go promować, ale najpierw trzeba zawalczyć w UFC, żeby móc poznać jego poziom. On nigdy nie walczył w UFC, musi więc udowodnić swoją wartość.

Nurmagomedov przedstawił swoje spojrzenie na nowego zawodnika organizacji UFC w audycji Submission Radio.

Askren nie pozostawił tej wypowiedzi bez reakcji i szybko odpisał mistrzowi wagi lekkiej na Twitterze:

Właśnie usłyszałem co powiedział Khabib. On pozna swój poziom umiejętności, gdy nie będzie mógł wstać z pleców w starciu ze mną. Zwalczę z nim o pas wagi 165 funtów w październiku lub listopadzie tego roku.

Na razie jednak Askren ma do stoczenia pojedynek w wadze półśredniej, a kategoria 165 funtów nie istnieje jeszcze w UFC. Warto jednak przypomnieć, że Askren już kilka miesięcy temu pisał, że zawalczy z Khabibem w kategorii 165 funtów, aby w tym pojedynku wyłonić najlepszego grapplera walczącego w MMA.

1 KOMENTARZ

  1. Prorok jaki, czy co?Khabib i na plecach go zjada każdego dnia, także nieważna pozycja, zwycięzca jest jeden i tylko czysty fart by to zmienił.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.