Jan Błachowicz i Jon Jones
Jan Błachowicz i Jon Jones

Po ostatnim zwycięstwie nad Coreyem Andersonem (MMA 13-5) Jan Błachowicz (MMA 26-8) wyzwał do walki Jona Jonesa (MMA 26-1-1NC), mistrza wagi półciężkie. W wywiadach po gali Jones potwierdził, że jest  otwarty na taki pojedynek. Na razie jednak nie wiadomo czy to faktycznie Błachowicz dostanie walkę o pas, w grze bowiem cały czas pozostaje rewanżowe zestawienie Jonesa z Dominickiem Reyesem.

Zobacz również: „To jest trudna sytuacja” – Menadżerka Jana Błachowicza o walce o pas

Zaraz po ostatnim zwycięstwie Jana Błachowicza, organizacja UFC przygotowała wpis na Twitterze, na którym widać Polaka i Jona Jonesa. Do tego dodano pytanie: zrobimy to?

Na wpis szybko zareagował Jan Błachowicza, który podał dalej tweet i napisał: tak, zrobimy.

Na reakcję Jona Jonesa trzeba było czekać nieco dłużej, ale w końcu sam mistrz postanowił podać dalej odpowiedź Błachowicza i udostępnił ją swoim fanom w mediach społecznościowych, nie dodał jednak do tego żadnego komentarza.

Warto przypomnieć, że Dorota Jurkowska, menadżerka Jana Błachowicza przyznała niedawno, iż decyzja dotycząca walki o pas leży już tylko w rękach szefa UFC.

Czekamy. Rozmawiałam z matchmakerem UFC po walce i decyzja należy już tylko i wyłącznie do Dany.

82 KOMENTARZE

 1. Dzień dobry Szanownym Komentującym.

  Panie Dana White zawsze byłeś w porządku dla każdego przez całą swoją karierę. Wierzę w Ciebie i w to, że kierujesz sie sportem, a nie pieniędzmi. Dobry z Ciebie człowiek. Na pewno dasz tę walkę Panu Janowi.

  Pozdrawiam serdecznie.

 2. Liczę, że Pan Jonathan Jones wyrazi chęć dzielenia oktagonu wraz z naszym zawodnikiem, Panem Janem Błachowiczem. Również liczę, iż Pan Dana White, szanowany i ceniony promotor, wyrazi chęć zakontraktowania tegoż honorowego pojedynku.

 3. Chciałem napisać o niemiłym średnio kudłatym sterniku UFC o kolorowym nazwisku… ale w dobie "kulturyzacji cohones", napiszę tylko zróbcie tę walkę jak najszybciej. Pozostali mieli swoje szanse. Teraz jest czas Janka.

 4. Liczę, że Pan Jonathan Jones wyrazi chęć dzielenia oktagonu wraz z naszym zawodnikiem, Panem Janem Błachowiczem. Również liczę, iż Pan Dana White, szanowany i ceniony promotor, wyrazi chęć zakontraktowania tegoż honorowego pojedynku.

  Z ust mi to wyjąłeś, drogi Kolego. Pozdrawiam serdecznie.

 5. Apel do Pana Dany Łajtu:

  Panie Danu, bardzo prosimy o walkę mistrzowską dla Naszego Janku.

  Z góry dziękuję i liczę na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby, ściskam i pozdrawiam gorąco.

  P.S. Panie Danu wszechmogący jakby Pan jeszcze pogonił dostawcę z castoramy, na którego czekam od godziny 8:00 to będę bardzo wdzięczny.

  Pozdrawiam.

 6. Uprzejmie apeluję do prezydenta UFC pana Whita o zorganizowanie walki Jana Błachowicza z JJ

  SERDECZNIE POZDRWAIAM WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ORAZ UŻYTKOWNIKÓW COHONES

  NIE ZAPOMINAJĄC O ADMINISTRACJI TEGO WSPANIAŁEGO PORTALU

  SZACUNEK i POWAŻANIE

 7. Nieubłaganie nadchodzi ten moment , gdy dwaj najwięksi gladiatorzy wszechstylowej walki wręcz staną naprzeciw siebie w kwadratowym pierścieniu  jednej z dwóch najlepszych organizacji na świecie .

  W poprzedniej rzeczywistości mimo że jestem fanem Jona Jonesa napisałbym jakieś epitety , jednak w tej sytuacji , duchowej przemiany , pozostaje mi tylko życzyć powodzenia obu Wojownikom , zaś Jonowi życzę by rozstrój jego zdrowia nie trwał dłużej niż 48h po walce . Już nie mogę się doczekać tego prawdziwego święta światowego MMA . Janku , jesteśmy z Ciebie bardzo dumni , wielu nawet bardziej niż z Roberta Lewandowskiego czy Marcina Gortata , a Jeśli Pan przywiezie ten piękny pas do Polski , wtedy będziemy z Pana bardziej dumni niż z Adama Małysza , a to ogromny honor . Oczywiście , niech wygra lepszy !

 8. Dana Ty moj KOLEGO!! Wszystko w Twoich rękach. Mam nadzieje ze dobrze wybierzesz i NASZ JAN zawalczy z BONSEM. Niechciałbym by było inaczej… Ty tez tego nie chcesz… Wiem to . Cohones to wie.  tzn CULTRONES

 9. Dany Łajtu

  Ee Panie nie obrażaj Pan co ? Chciałby Waszmości aby Pańskie nazwisko było przekręcane ? Nie? No właśnie więc proszę nie robić tego w stosunku do innych , dziękuję .

 10. Dzień dobry,

  serdecznie witam szanownych kolegów i koleżanki.

  Ale już tak najserdeczniej witam wielmożnie nam panujących moderatorów.

  Liczę na to, że puszysty, wyliniały faryzeusz z ameryki pochyli się nad naszą jakże skromną prośbą i zestawi Pana Jana z Panem Jonem.

  bo Cię szłag trafi jak tego nie zrobisz łysy balaście. STOP MOWIE NIENAWIŚCI !!!!

 11. Wszystko idzie w dobrym kierunku ale wyobrażenie Jorgusia męczącego goluma bo kiedyś przepowiedział szwagrowi walke o pas pozostawia jednak niesmak.

 12. Panie Dana, zrób proszę tę walkę i od razu przestaniesz być dla mnie niezbyt zarośniętym , mówiącym niewiele prawdy męskim członkiem.

 13. Napisałbym dana ty kutasie ! jedziemy z tym, ale pewnie podchodzi to pod paragraf nowego forum.

  Więc nie napiszę dana kutasie ty ! tylko po prostu Panie Dana, jedziemy z tym!

 14. SERDECZNIE POZDRWAIAM WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ORAZ UŻYTKOWNIKÓW COHONES

  NIE ZAPOMINAJĄC O ADMINISTRACJI TEGO WSPANIAŁEGO PORTALU

  SZACUNEK i POWAŻANIE

  Postanowiłem skorzystać z czarnej magii w szlachetnym celu

  Bo ja tak tylko chciałem to tutaj zostawić , dziękuję .

 15. Panie Jon,

  proszę wybaczyć poufałość i nieużywanie pełnej formy Pańskiego imienia, jednak wynika ona z sympatii (być może chwilowej), na którą zapracował Pan wizytą na gali w Albukerku oraz reakcją na zwycięstwo pana Jana Błachowicza.

  Jak mówi stare przysłowie: "Ten się nie myli, kto nic nie robi". Niech Pan coś zrobi (lobbując za tą walką u Pańskiego pracodawcy, pana Dany White'a) i da sobie szansę na tę omyłkę – bo wielką pomyłką z Pana strony będzie niedocenienie umiejętności pana Jana w Waszej walce, która – jak tuszę – zbliża się milowymi krokami. "Chleba i igrzysk!" – wołał lud starożytnego Rzymu. My, społeczność forumowa Cohones wołamy w imieniu swoim i pana Jana: "Walki i pasa!".

  Z wyrazami szacunku,

  Mystic Bęben

  PS: Przed walką proszę uważać podczas prowadzenia auta. Badania naukowe dowodzą negatywnego wpływu substancji psychotropowych i alkoholowych na nasze zdolności postrzegania i szybkość reakcji. Szczególnie zwodnicze są podróże nocą, gdy brak naturalnego światła nierzadko nawet u trzeźwych kierowców powoduje nieprawidłową ocenę dystansu do ewentualnych przeszkód na drodze, na które Pan – jako czynny użytkownik jezdni – musi być przygotowany.

 16. Ufam, że decyzja Pana Donatello Białego będzie pozytywna dla sympatyków sportu z kraju położonego między Morzem Bałtyckim i Karpatami, bowiem jest to ich pragnienie najwyższe. Wiele wiosen upłynęło, by doznali oni szansy wspierania fachmana swego bez miary.

 17. Ja również chcialbym powitać wszystkich komentujących oraz czytających bardzo serdecznie zanim zamieszczę kilka zdań od siebie.

  Chciałbym również pozdrowić przedmówców…

  Uprzejmości mamy za sobą zatem pragnę wyrazić swoje zdanie teraz. Otóż ja jak i wielu innych mamy nadzieję że Pan Dana zorganizuje to zestawienie juz niebawem. Następna gala powinna być ta gala.

  Razem z innymi znajomymi modlimy się do Beatyfikowanego w 1929 r. A kanonizowanego 1 kwietnia 1934 r. Jana Bosko patrona łobuzów by swym stawiennictwem pomógł nam i Panu Danie zrobić to na co czekamy razem z imiennikiem Janem Błachowiczem.

  Na koniec pragne podziękować administracji cohones za tak wspaniale prowadzenie tej hołoty tutaj. To dzieki Wam stajemy się lepsi.

 18. Motyla noga! Jak ja bym chcial zeby ta walka sie odbyla w tym roku. Drogi Panie Dana Whajcie, bardzo prosze o spelnienie mojej prosby i innych uzytkownikow forum. W tym roku jestesmy wyjatkowo grzeczni i uczynni. Pracujemy nad soba i staramy naszymi dobrymi serduszkami naprawic i polepszyc wizerunek fana mma. Dlatego tym bardziej prosze o spelnienie naszych marzen.

  Sciskam mocno,

  Baton

 19. Razem z innymi znajomymi modlimy się do Beatyfikowanego w 1929 r. A kanonizowanego 1 kwietnia 1934 r. Jana Bosko patrona łobuzów

  Inny święty patron młodzieży – Stanisław Kostka – zwykł mawiać: "Do wyższych rzeczy jestem stworzony". Jako, że Jon Jones jest nieco wyższy od Jana Błachowicza, niech będzie to dobrą wróżbą na najbliższe tygodnie, a w notesach matchmakerów UFC pojawi się jedyne słuszne zestawienie walki o tytuł mistrzowski w kategorii półciężkiej.

 20. Ja również chcialbym powitać wszystkich komentujących oraz czytających bardzo serdecznie zanim zamieszczę kilka zdań od siebie.

  Chciałbym również pozdrowić przedmówców…

  Uprzejmości mamy za sobą zatem pragnę wyrazić swoje zdanie teraz. Otóż ja jak i wielu innych mamy nadzieję że Pan Dana zorganizuje to zestawienie juz niebawem. Następna gala powinna być ta gala.

  Razem z innymi znajomymi modlimy się do Beatyfikowanego w 1929 r. A kanonizowanego 1 kwietnia 1934 r. Jana Bosko patrona łobuzów by swym stawiennictwem pomógł nam i Panu Danie zrobić to na co czekamy razem z imiennikiem Janem Błachowiczem.

  Na koniec pragne podziękować administracji cohones za tak wspaniale prowadzenie tej hołoty tutaj. To dzieki Wam stajemy się lepsi.

  Kurwa jakie to piękne Bracie:razz:łacz::jon:

  Bracia i siostry wnoszę o koronkę za naszego kolegę, niech w przyszłości dostąpi zaszczytu podziwiania gal UFC wraz z Maryją Panną, a nie jak my w czeluściach ognia piekielnego z elitą z wiejskiej.

 21. Witam szanownych kolegów!

  Wydaje mi się, ze możemy spać spokojnie a walka dwóch dżentelmenów Jana oraz Jona jest więcej niż pewna. Już spieszę z wyjaśnieniem czemu. Wszyscy dobrze wiemy, ze ogromnie doświadczony sternik UFC, Dana White, w każdej sytuacji, zwłaszcza biznesowej, na pierwszym miejscu kieruje się kodeksem honorowym. Nie w głowie mu euro, dolary czy zyski innej walucie a to aby w klatce mierzyło się ze sobą dwóch najdzielniejszych wojowników! Dziękujemy Panie Dana!

  pozdrawiam,

  Mnichu

  PS. Mam wielka nadzieje, ze mój wpis nie uraził nikogo kto myśli odmiennie niż ja. Jeśli tak się stało to było to niezamierzone i od razu pragnę przeprosić.

 22. nie ma sie co podniecac, Juras wzucil posta ze raczej rewanz bedzie grany najpierw bo wieksza kasa, a po rewanzu moze sie wydazyc sto innych historii wiec faktycznie mozecie odkurzyc rozance bo tylko modlitwa zostala.

 23. Szacowni Koleszy, fani wszechstylowej walki wręcz!

  Czy Was też ogarnia szalona wręcz ekscytacja na samą myśl o tej walce? Aż muszę się powstrzymywać żeby spod moich palców przypadkiem nie wyszły słowa, które nie przystoją na tak kulturalnym forum.

   Jestem pewien, że człowiek o tak kryształowej reputacji jakim jest Dana White dopilnuje, żeby sprawiedliwość wzięła górę nad potencjalnymi zyskami i w swojej nieskończonej mądrości sprawi, że walka tych dwóch tytanów MMA dojdzie do skutku!

 24. Straszne chujki jesteście. Zamiast normalnie zareagować i być ludźmi i zrozumieć nas trochę to robicie sobie zwałę. Get a life. To nic złego, że prosimy o większą kulturę i Wy, jako, że tworzycie ten portal, powinniście to zrozumieć.

  @Cloud A takie wyzwiska w stosunku do użytkowników to też będą banowane ? :lesnarhappy:

 25. No ale @baju nie mów, bo akcja fajna 😀 pośmieszkować w kulturalny sposób chyba nikt nam nie zabroni 😀

  Nie dogodzisz.

  Wulgarni – źle, kulturalni i elokwentni – też źle.

  Jak żyć!?

 26. Witam serdecznie szanownych kolegów oraz administrację tego forum. Dziękuję za przyjęcię do grupy i możliwość wyrażania swojej kulturalnej, niewiele znaczącej opinii.

  Tak jak moi szlachetni przedmówcy słusznie zauważyli zestawienie pana Jana  Błachowicza z dominatorem kategorii półciężkiej, Jonem Jonesem jest jak najbardziej usprawiedliwione sportowo i jest to walka, która powinna się odbyć.

  Jednak moje obawy budzi fakt, że rewanż wyżej wspomnianego Jonesa, z jego niedawnym przeciwnikiem Dominikiem Reyesem będzie dla UFC korzystniejsze finansowo, bowiem rewanże lepiej się sprzedają.

  Niesłusznym byłoby krytykowanie z tego względu takiego człowieka jak Dana White, który jest przede wszystkim biznesmanem i musi dbać o zysk firmy. W końcu musi ona przynosić dochód aby UFC moglo nam dostarczać rozrywki dłużej niż PRIDE czy Strikeforce.

  Wyrażam jednak głęboką nadzieję, że prędzej czy później Jan Błachowicz dostanie swoją zasłużoną szansę i godziwą wypłatę.

  Dziękując za uwagę, pozostaję z poważaniem

  Mistrz Oogway

 27. Bardzo prosimy o walkę Panie Dana white , wierzymy w Pańską sprawiedliwość , pozdrawiamy serdecznie:kis:

 28. Bardzo prosimy o walkę Panie Dana white , wierzymy w Pańską sprawiedliwość , pozdrawiamy serdecznie:kis:

  Dzień dobry Panie i Panowie,

  Jest dokładnie tak jak Szanowny Pan pisze – wierzymy w sprawiedliwość Najszlachetniejszego Pana Dany. Dla przypomnienia napiszę tylko, że Platon stwierdził, że sprawiedliwość jest, kiedy każdy dostaje to na co zasługuje. Wszyscy mają świadomość, że Pan Jan zasługuje na tę walkę, a Pan Bones zasługuje by zaliczyć pierwsze KO w karierze. Sprawiedliwy Pan Dana (tak zostanie zapamiętany w historii) nas nie zawiedzie.

  Pozdrawiam z wyrazami ogromnego szacunku

 29. Ufam, że sternik pierwszej federacji na świecie zestawi walkę panującego mistrza z naszym dzielnym wojownikiem. Szansę upatruję w tym, że zarówno pan Dana, jak i Jonathan Jones mogą obawiać się wyniku rewanżowego starcia z ostatnim przeciwnikiem mistrza, za to nasz Cieszyński Książę maluje im się jako mniejsze zagrożenie. Nie spodziewają się tego, że nasz Jan potraktuje mistrza po sarmacku, rozkwaszając mu nos. Byle nie za mocno, bo szkoda nosa.

 30. Z nieukrywaną ekscytacją oczekuję ogłoszenia tego pojedynku. Za wyjątkiem rewanżowego starcia z Panem Dominikiem Reyesem jest to najbardziej logiczne zestawienie zarówno sportowo jak i medialnie. Wierzę jednak, że do wcześniej wspomnianego rewanżu w najbliższym czasie nie dojdzie, gdyż mistrz wagi półciężkiej skłania się bardziej ku zestawieniu z nowym rywalem a Pan Dominik może ukrywać kontuzję odniesioną w ostatniej walce. Mogłoby to spowodować opóźnienie i zmniejszenie zainteresowania fanów. Natomiast Panowie Jonatan Jones i Jan Błachowicz twierdzą, że nie odnieśli kontuzji i wyrażają chęć szybkiego powrotu do klatki UFC.

  Należy również zauważyć, że Jan to cieszący się boską łaską a Jonatan to dar boży. Biorąc pod uwagę etymologię imion tych fantastycznych zawodników trudno nie odnieść wrażenia, że ich starcie to w tej chwili coś co chciałby ujrzeć nawet Pan Jezus. Dlatego apeluję do Jego Ekscelencji Dany White'a o nie sprzeciwianie się woli bożej i szybkie doprowadzenie do tego ,wyczekiwanego przez wszystkich fanów nad Wisłą oraz wielu w Ameryce i na świecie, mistrzowskiego boju.

 31. :DC: Chujki powiadam. Kulturalnie.

  baju, przecież rozumiemy. Wolałbyś żebyśmy się obrazili i cisnęli redakcji od komunistów, PISiorow i innych takich? Jest śmiesznie, każdy przyjął do wiadomości. Nie ma w tym żadnych złych intencji wobec Was.

 32. …mówimy że to jest nasza wojna i na dowód tego, drodzy państwo, nie bez kozery przyniosłem twitty, które przewodniczący Jan Błachowicz słał do różnych osób, począwszy od prezydenta Dudy, poprzez sekretarza generalnego Uefcetu… yyy… pana Danana Łajtana…

 33. Ale mnie nosi, przepraszam, jeśli kogoś uraziłem. Przedstawiona na memie sytuacja jest fikcyjna i nie miała miejsca. :beczka:

 34. baju, przecież rozumiemy. Wolałbyś żebyśmy się obrazili i cisnęli redakcji od komunistów, PISiorow i innych takich? Jest śmiesznie, każdy przyjął do wiadomości. Nie ma w tym żadnych złych intencji wobec Was.

  Wierzę Ci!

 35. @Cloud A takie wyzwiska w stosunku do użytkowników to też będą banowane ? :lesnarhappy:

  Nie dogodzisz.

  Wulgarni – źle, kulturalni i elokwentni – też źle.

  Jak żyć!?

  Już pousuwane? Szybko

  Get a life

   :razz:ociesznymirek:

 36. Już pousuwane? Szybko

  Get a life

   :razz:ociesznymirek:

  Witam Szanownego Komentującego.

  Chciałbym się odnieść do powyższej wypowiedzi.

  Istnieje podejrzenie, że odbyło się bez żółtej kartki tylko ze względu na znajomości. Proponuję zwołać konwent seniorów celem rozpatrzenia sprawy.

  Posty poleciały, a kartki brak.

  Pozdrawiam.

 37. Witam Szanownego Komentującego.

  Chciałbym się odnieść do powyższej wypowiedzi.

  Istnieje podejrzenie, że odbyło się bez żółtej kartki tylko ze względu na znajomości. Proponuję zwołać konwent seniorów celem rozpatrzenia sprawy.

  Posty poleciały, a kartki brak.

  Pozdrawiam.

  Skandal!  Ustalenia były inne!

 38. :gsp:   Pojedynek mężów nosa Bonsa oraz Mistrza Jana się odbedzie!! zaprawde powiadam Wam!!  :conorsalute:

 39. Szanowni użytkownicy,

  Szanowni czytelnicy strony głównej,

  rad jestem z tego obrotu spraw, jest albowiem duża szansa na zakontraktowanie tej walki.

  Z wyrazami szacunku,

  Kofi

 40. Panie Dana proszę o walkę dla naszego wspaniałego Janka z Panem  Bonsem. Będę ja jak i cała Polska wdzięczni za ten pojedynek. Dziękuję i pozdrawiam.

 41. Rób walkę łysy chuju!

  Proszę Pana, informuję, że jesteśmy na nowym forum i takie zachowanie jest niedopuszczalne. Jednocześnie, jesteśmy wyrozumiali i w drodze wyjątku, pozwolimy na jednorazowy występek dla Kolegi z przeszłości.

  Prosimy o zaktualizowanie forum.

  Kłaniam się nisko,

  Robert M.

 42. Proszę Pana, informuję, że jesteśmy na nowym forum i takie zachowanie jest niedopuszczalne. Jednocześnie, jesteśmy wyrozumiali i w drodze wyjątku, pozwolimy na jednorazowy występek dla Kolegi z przeszłości.

  Prosimy o zaktualizowanie forum.

  Kłaniam się nisko,

  Robert M.

  Alibaba pozdrów Popka

 43. Haha co tu się wyrabia :crazy: czyli mam rozumieć że rasizm i nazywanie Ngannou po swojemu też będzie karane ?

  Masz na myśli mumbutu, nigganou czy czarnecki ? Odpowiadam :

 44. Dobry wieczór przyjaciele! I Panu White, człowiekowi o złotym sercu miłującym sport jak siebie samego!

  Zainteresowanie wielce czcigodnego Jonathana Jonesa tweetem naszej Dumy Narodowej może zwiastować wspaniałe nowiny, co za tym idzie prawdziwy bal na tym forum dżentelmenów!

  Łączę pozdrowienia

 45. Patrząc na formę wypowiedzi użytkowników Cohones od czasu wprowadzenia akcji "zaczynamy bardziej dbać o komentarze" oficjalnie zwracam uwagę że @Cloud może spokojnie startować do Pokojowej nagrody Nobla na rok 2020. Pozdrawiam z wyrazami szacunku @bassline9.

 46. Szanowni,

  Pragnę zauważyć, iż cytując wypowiedź użytkownika HeyP***yRUstillThere wielokrotnie ją powielacie, co nie przystoi.

  Ów komentarz usunąłem.

  Kłaniam się.

 47. Szanowni,

  Pragnę zauważyć, iż cytując wypowiedź użytkownika HeyP***yRUstillThere wielokrotnie ją powielacie, co nie przystoi.

  Ów komentarz usunąłem.

  Kłaniam się.

  Dziękujemy za szybką i zdecydowaną reakcję, moje uszanowanie

 48. Szanowni,

  Pragnę zauważyć, iż cytując wypowiedź użytkownika HeyP***yRUstillThere wielokrotnie ją powielacie, co nie przystoi.

  Ów komentarz usunąłem.

  Kłaniam się.

  Jakby to ujęła ludność jednego z 60 państw na świecie, gdzie język z grupy zachodniej rodziny języków germanskich występuje w formie oficjalnej lub półoficjalnej, potocznie zwany językiem angielskim lub angielszczyzną:

  – "Not all heroes wear capes", co oznacza tyle, że wspaniałe rzeczy może robić każdy z nas, co udowodnił właśnie Pan @Marcin Jabłoński.

  Dziękujemy za służbę temu miejscu i obecnej tu społeczności!

 49. Haha co tu się wyrabia :crazy: czyli mam rozumieć że rasizm i nazywanie Ngannou po swojemu też będzie karane ?

  Tak i słusznie. Dla dobra całej społeczności, aby każdy użytkownik, nieważne jakiej rasy, wyznania, czy poglądów, mógł się czuć u nas swobodnie

 50. Haha co tu się wyrabia :crazy: czyli mam rozumieć że rasizm i nazywanie Ngannou po swojemu też będzie karane ?

  To wielce niestosowne i niegrzeczne przekrecac tak imie naszego czarnego brata, wszak żyjemy w wyjątkowo rozwiniętej i tolerancyjnej części Europy i mile witamy ludzi wszelakich narodowości i religii.

  Kłaniam się i pozdrawiam.

 51. Janek w biurze Dany, gdy łysy ogłosi rewanż Reyes-Jones

  Apeluje o powściągliwość. Nie róbmy z forum chlew… bałaganu.  Takie filmiki na prawdę nie przystoją i godzą w dobre imię forum, a także ranią nas – użytkowników tego kulturalnego forum. Pragnę również zauważyć, iż nazwa coh***s także powinna zostać ocenzurowana lub zmieniona, bo pomimo fonetycznego zapisu, skojarzenia są jednak jasne i klarowne. Dla mnie, jak i na pewno dla innych są na pewno oburzające i budzące niemały niesmak.

  Myśle ze warto zrobić jakiś konkurs na nowa nazwę forum. Od siebie mogę zaproponować na szybko: Cocakoles – kultura i wszechstylowa walka wręcz.

   

  Z wyrazami szacunku MMAteusz

  Pozdrawiam

 52. Apeluje o powściągliwość. Nie róbmy z forum chlew… bałaganu.  Takie filmiki na prawdę nie przystoją i godzą w dobre imię forum, a także ranią nas – użytkowników tego kulturalnego forum. Pragnę również zauważyć, iż nazwa coh***s także powinna zostać ocenzurowana lub zmieniona, bo pomimo fonetycznego zapisu, skojarzenia są jednak jasne i klarowne. Dla mnie, jak i na pewno dla innych są na pewno oburzające i budzące niemały niesmak.

  Myśle ze warto zrobić jakiś konkurs na nowa nazwę forum. Od siebie mogę zaproponować na szybko: Cocakoles – kultura i wszechstylowa walka wręcz.

   

  Z wyrazami szacunku MMAteusz

  Pozdrawiam

  Chciałbym tylko nadmienić, że nazwa Cocakoles po wpadkach narkotykowych m.in. takich zawodników jak Jon Jones, także może się źle kojarzyć. Pamiętajmy, że narkomania to choroba. To nie jest niczyja wina.

 53. Panie Jon,

  proszę wybaczyć poufałość i nieużywanie pełnej formy Pańskiego imienia, jednak wynika ona z sympatii (być może chwilowej), na którą zapracował Pan wizytą na gali w Albukerku oraz reakcją na zwycięstwo pana Jana Błachowicza.

  Jak mówi stare przysłowie: "Ten się nie myli, kto nic nie robi". Niech Pan coś zrobi (lobbując za tą walką u Pańskiego pracodawcy, pana Dany White'a) i da sobie szansę na tę omyłkę – bo wielką pomyłką z Pana strony będzie niedocenienie umiejętności pana Jana w Waszej walce, która – jak tuszę – zbliża się milowymi krokami. "Chleba i igrzysk!" – wołał lud starożytnego Rzymu. My, społeczność forumowa Cohones wołamy w imieniu swoim i pana Jana: "Walki i pasa!".

  Z wyrazami szacunku,

  Mystic Bęben

  PS: Przed walką proszę uważać podczas prowadzenia auta. Badania naukowe dowodzą negatywnego wpływu substancji psychotropowych i alkoholowych na nasze zdolności postrzegania i szybkość reakcji. Szczególnie zwodnicze są podróże nocą, gdy brak naturalnego światła nierzadko nawet u trzeźwych kierowców powoduje nieprawidłową ocenę dystansu do ewentualnych przeszkód na drodze, na które Pan – jako czynny użytkownik jezdni – musi być przygotowany.

  Hahahah system roz….ny upps System się sypie po tym komentarzu walka przyklepana a pan Jon Jons będzie ostrożnie jeździł i nawet nie przekroczy prędkości na drogach dwie pieczenie na jednym ogniu pozdrawiam Jon Jons I Dana White kłaniamy się po pas

 54. :scary:

  Pamiętaj że zawsze Cię szanowałem kolego

  Wszędzie przekleństwa, wszędzie hejt :arielcry:

  Proszę Pana, informuję, że jesteśmy na nowym forum i takie zachowanie jest niedopuszczalne. Jednocześnie, jesteśmy wyrozumiali i w drodze wyjątku, pozwolimy na jednorazowy występek dla Kolegi z przeszłości.

  Prosimy o zaktualizowanie forum.

  Kłaniam się nisko,

  Robert M.

  O kurczę. Zamurowało mnie.

  nie godzi się kawalerze! porzuć czem prędzey język plugawy

  Dziękujemy za szybką i zdecydowaną reakcję, moje uszanowanie

  Jakby to ujęła ludność jednego z 60 państw na świecie, gdzie język z grupy zachodniej rodziny języków germanskich występuje w formie oficjalnej lub półoficjalnej, potocznie zwany językiem angielskim lub angielszczyzną:

  – "Not all heroes wear capes", co oznacza tyle, że wspaniałe rzeczy może robić każdy z nas, co udowodnił właśnie Pan @Marcin Jabłoński.

  Dziękujemy za służbę temu miejscu i obecnej tu społeczności!

  Popłakałem się jak Miras na tym gifie :razz:ociesznymirek:

  Pozdrawiam wszystkich,

  P***y

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.