Dużo mówi się ostatnio o planach Dany White’a na wejście do świata zawodowego boksu. Sama White w jednym z wywiadów powiedział, że chciałby działać w boksie na podobnych zasadach jak robi to w UFC.

Oscar De La Hoya, były bokserski mistrz świata, promotor i właściciel firmy Golden Boy Promotions, został zapytany przez TMZ Sports o plany szefa UFC w zakresie boksu.

Życzę mu jak najlepiej. Wejście do świata boksu, to będzie dla niego wyzwanie. Działam w tej branży całe swoje życie i wiem, że nie będzie łatwo. Zrobienie w boksie tego samego, co zrobił w UFC będzie bardzo trudne, ponieważ na jego drodze stoi jeszcze pewna mała firma, która nazywa się Golden Boy Promotions.

De La Hoya powiedział, że jest zdziwiony, iż szef UFC planując działania w boksie nie rozmawiał z nim o tym, ale sam jest otwarty na współpracę.

Mam nadzieję, że odniesie sukces i z przyjemnością organizowałbym z nim największe walki. Jeśli chciałbym, aby kolejni zawodnicy UFC spróbowali swoich sił w boksie, zróbmy to.

 

1 KOMENTARZ

  1. Oskar właśnie często pierdoli 3po3, ale tym razem musiał coś lepszego niż proszek do prania brać, bo całkiem normalnie brzmi 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.