Javier Mendez i Khabib Nurmagomedov

Khabib Nurmagomedov, który rozpoczął przygotowania do swojej kolejnej walki i starcia z Dustinem Poirierem, na swoim kanale w serwisie YouTube przedstawił plan na przygotowania do zbliżającego się boju.

Najpierw przez jakiś miesiąc będę trenował w górach, potem dwa miesiące w AKA i zostanie 15 dni na aklimatyzację w Abu Dhabi. Myślę, że 94 dni to wystarczająco długo, aby być w optymalnej formie.

Dagestańczyk odniósł się również do swojej ostatniej walki, starcia z Conorem McGregorem, do którego doszło 6 października 2018 roku.

To co wydarzyło się 6 października nie zostało jeszcze zakończone. Przede mną jeszcze wiele walk i wiele historii do napisania.

Niedawno menadżer Nurmagomedova ogłosił, że podpisała wraz ze swoim zawodnikiem nowy, lukratywny kontrakt z organizacją UFC. Wspominając nową umowę, Nurmagomedov powiedział:

Jeśli powiem, że ten kontrakt jest jednym z najlepszych, to będzie w jakimś stopniu nieprawda. Myślę, że to jeden z trzech najlepszych kontraktów. Mamy świetne warunki i zapisy, które nigdy nie były stosowane w UFC.

Najbliższa walka Nurmagomedova odbędzie się 7 września, podczas gali UFC 242.

15 KOMENTARZE

 1. " Zapisy które nigdy nie były stosowane"  znaczy że ludzie Khabiba mają bezwarunkowe kontrakty póki on będzie mistrzem ale…to już było…Lobov jechał na konktrakcie McGregora.

 2. " Zapisy które nigdy nie były stosowane"  znaczy że ludzie Khabiba mają bezwarunkowe kontrakty póki on będzie mistrzem ale…to już było…Lobov jechał na konktrakcie McGregora.

  Plus minimum jeden z jego braci musi być z nim na karcie

 3. Plus minimum jeden z jego braci musi być z nim na karcie

  Jeszcze jego ojciec, UFC musi przeszmuglować go przez granice i w stroju niedziwedzia bedzie stał w jego narożniku.

 4. " Zapisy które nigdy nie były stosowane"  znaczy że ludzie Khabiba mają bezwarunkowe kontrakty póki on będzie mistrzem ale…to już było…Lobov jechał na konktrakcie McGregora.

  Myślę, że tu może chodzi o klauzulę dotyczącą potencjalnej walki z GSP, o której wspominał na Twitterze Brett Okamoto.

 5. Myślę, że tu może chodzi o klauzulę dotyczącą potencjalnej walki z GSP, o której wspominał na Twitterze Brett Okamoto.

  Oby nie, niech już da GSP spokój.

 6. Dlaczego nie? Niech z zielonymi wraca z Alpha Centauri i wyjaśnia brodacza

  Nie, bo it's Tony time!!! :robbie:

 7. Jeszcze jego ojciec, UFC musi przeszmuglować go przez granice i w stroju niedziwedzia bedzie stał w jego narożniku.

 8. Jeśli powiem, że ten kontrakt jest jednym z najlepszych, to będzie w jakimś stopniu nieprawda. Myślę, że to jeden z trzech najlepszych kontraktów.

  Ali Terrorysta twierdzi, że najlepszy:eddieconspiracy:

 9. Dlaczego nie? Niech z zielonymi wraca z Alpha Centauri i wyjaśnia brodacza

  No gorzej jak nie wyjaśni, a jest duże prawdopodobieństwo że mu się nie uda. Khabib nie chciałby tej walki gdyby wiedział, że zepsuje mu rekord. Ta walka jest mu potrzebna do swojej legendy, tak jak mccondomowi była potrzebna walka z floydem.

 10. No gorzej jak nie wyjaśni, a jest duże prawdopodobieństwo że mu się nie uda. Khabib nie chciałby tej walki gdyby wiedział, że zepsuje mu rekord. Ta walka jest mu potrzebna do swojej legendy, tak jak mccondomowi była potrzebna walka z floydem.

  Conorowi walka z Floydem była potrzebna tylko dla :Duke3d::Duke3d::Duke3d:

 11. Conorowi walka z Floydem była potrzebna tylko dla :Duke3d::Duke3d::Duke3d:

  Zwał jak zwał cel taki sam. Ja bym bardzo chciał żeby GSP spojrzał sobie na Andersona czy na Aldo i uświadomił sobie, że ta walka jest mu kompletnie do niczego nie potrzebna.

  Myślę, że tu może chodzi o klauzulę dotyczącą potencjalnej walki z GSP, o której wspominał na Twitterze Brett Okamoto.

  Da się w ogóle w kontrakcie wpisać coś co nie jest zależne od obu stron? Jeśli tak, to jak to egzekwować?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.