Dana White wypowiedział się na temat przyszłości Paige VanZant w organizacji UFC po wczorajszej przegranej z Amandą Ribas na gali UFC 251 w Abu Zabi.

Paige VanZant (MMA 8-5) powróciła do akcji po raz pierwszy od stycznia 2019 roku kiedy to pokonała Rachael Ostovich. Podczas wczorajszego wydarzenia, „PVZ” która w ostatnich miesiącach wielokrotnie krytykowała organizację UFC za zbyt niskie zarobki, stoczyła swoją ostatnią walkę w kontrakcie odnosząc porażkę z rąk Amandy Ribas.

Zobacz również: UFC vs „Taniec z gwiazdami” – Ile faktycznie zarobiła Paige VanZant?

Dana White zapytany na konferencji prasowej po gali UFC 251 o przyszłość Paige VanZant w swojej organizacji powiedział, że powinna przetestować swoją wartość negocjując z innymi organizacjami by sprawdzić ile jest naprawdę warta:

„Lubię Paige ale wiesz, to jest tak samo jak z Curtisem Blaydesem. To jest to samo co mówiłem po ostatniej walce Blaydesa. Kiedy mówisz takie rzeczy, jak to, że „nie dostaje wystarczająco dużo pieniędzy”…a potem walczysz w taki niekonsekwentny sposób. Walczysz jedną walkę w roku. Masz kontuzję i takie tam. Potem w pierwszej rundzie walki zostajesz zmieciony. Tak, zdecydowanie Paige powinna przetestować ile jest warta na wolnym rynku.”

Słabszy występ 26-letniej Paige VanZant skrytykował również były zawodnik UFC, Ben Askren który prognozuje, że zawodniczka trafi teraz do organizacji Bellator MMA w której bije się jej mąż, Austin Vanderford:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.