brian ortega korean zombie

Potencjalne starcie Chan Sung Junga z Brianem Ortegą wydaje się coraz bardziej prawdobodobne. Obaj zawodnicy ponownie wyrazili chęć na wspólną potyczkę w oktagonie, jeszcze przed końcem 2019 roku.

„T-City” opowiedział w rozmowie z portalem bjpenn.com, że w kolejnym występie chciałby zmierzyć się z Koreańczykiem.

Walka nie została jeszcze potwierdzona, ale jestem nią zainteresowany. Jung wraca po imponującym zwycięstwie nad Renato Moicano, chociaż jeśli spojrzeć na jego pięć ostatnich występów, to ciągle przeplata wygrane pojedynki z przegranymi. Wygląda na to, że teraz należy mu się kolejna porażka.

Według najnowszych doniesień, Brian Ortega chciałby zawalczyć z Jungiem na gali UFC 244 lub UFC 245. „Korean Zombie” krótko skomentował wyzwanie Ortegi, dając jasno do zrozumienia, że może spotkać się w oktagonie z Amerykaninem w dowolnym miejscu.

Jeśli chcesz, gdziekolwiek.

View this post on Instagram

If you want, anywhere. #kz

A post shared by 정찬성 (@koreanzombiemma) on

Brian Ortega i Chan Sung Jung to czołowi zawodnicy kategorii piórkowej UFC, obaj w przeszłości byli pretendentami do tytułu mistrzowskiego. Amerykanin aktualnie znajduje się na 2 miejscu w oficjalnym rankingu UFC, natomiast „Korean Zombie” plasuje się o 4 oczka niżej. Ortega od czasu przegranej z Maxem Hollowayem w grudniu 2018 roku, nie stoczył ani jednego pojedynku. Jung ostatni raz zawalczył w czerwcu, nokautując w niecałą minutę Renato Moicano.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.