Dustin Poirier, który w kwietniu wyjdzie do klatki UFC, by zmierzyć się z Justinem Gaethje, liczy że dzięki zwycięstwu nad tym rywalem zyska szansę starcia o pas mistrzowski. Gaethej również liczy na walkę o pas, ale zastanawia się także nad drugim starciem z Eddie Alvarezem.

Jeśli wyjdę i wygram, zamierzam walczyć z Eddie Alvarezem albo dostać szansę walki o pas. Na to będę naciskał po starciu.

Gaethje powiedział o tym podczas audycji MMAjunkie Radio i dodał, że ma duży szacunek do swojego najbliższego przeciwnika.

To będzie świetna walka dla fanów i Dustin ma takie same szanse na zwycięstwo w tym boju jak ja. Szanuję go i uważam, że w dystansie dysponuje świetnymi umiejętnościami kickboxerskimi. Nie mam jednak zamiaru dawać mu przestrzeni do działania. Nie mam zamiaru również zmieniać wiele w swoim podejściu do walki. Zobaczymy więc jak poradzi sobie z moją presją.

1 KOMENTARZ

  1. Dustin easy. Bardzo się chłopak rozwinął, a dla mnie to zawsze przyjemność oglądać jego styl walki. Justin spoko ale nie te umiejętności.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.