Mark Hunt, który niedawno poprzez media społecznościowe rzucił wyzwanie Francisowi Ngannu, w rozmowie z serwisem Sporting News powiedział, że chciałby zmierzyć się z kimś, kto tak jak on lubi walkę w stójce.

Zobaczymy czy uda się doprowadzić do pojedynku z Ngannou w sierpniu na Hawajach. Byłoby świetnie gdyby do tego doszło.

Hunt dodał jednak, że jest również otwarty na innych rywali.

Ngannou byłby dla mnie dobrym rywalem, albo Alexander Volkov, który właśnie pokonał Fabricio. Chciałbym dostać kogoś wyższego ode mnie. Zostały mi dwie walki w kontrakcie, zobaczymy więc czy dostanę Ngannou. Nie wiem czy UFC ostatecznie potwierdzi galę na Hawajach, ale to byłoby świetne zestawienie. Moglibyśmy zobaczyć, który z nas pierwszy pójdzie po obalenie.

Mark powiedział również, prosił UFC o kogoś z pierwszej piątki rankingu.

Prosiłem ich o kogoś z pierwszej piątki rankingu, ale nic nie zostało mi zaproponowane. Martwię się wiec tym, co zamierzają zrobić.

Hunt powiedział także, że ostatecznie może walczyć z Werdumem lub nawet ponownie z Blaydesem.

8 KOMENTARZE

  1. Też coś czuje po kościach, że Hunto by ubił Predatora, który po pierwszej rundzie szuka powietrza na podłodze 🙂

  2. Franciszek wtopił ze Stipe który jest najlepszy ze wszystkich, ale na wyeksplatowanego Marka chyba jego mudżyńska siła wystarczy.

  3. Hunto przegoniłby trochę Ngannou po oktagonie, a w drugiej rundzie  ubiłby go jak chomika.

    Francis by go ubił.

  4. Nawet dobre zestawienie. Jeżeli Niganu ma się liczyć w czołówce HW to musi wiekowego i wyniszczonego Hunta porobić. Jeśli tego by nie zrobił to by znaczyło, że jest jednym z najbardziej przehajpowanych zawodników.

  5. Z całym szacunkiem dla Hunta ale Ngannou nabił by mu sęków. Nawet jak walka potrwała by dłużej niż rundę, to nie uważam że predator odstawał by kondycyjnie, Mark walczy w slow motion i nie narzucił by takiego tempa jak Stipe. Hunto nie tłamsił by również Francisa zapasami, a w stójce zasięg miał by znaczącą rolę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.