Thiago Santos, który w marcu ma zmierzyć się z klatce UFC z Aleksandarem Rakiciem, zapowiada, że fani zobaczą w oktagonie jego nowe oblicze.

Thiago Santos, nie jest zadowolony ze swojej ostatniego boju i postawy w klatce w walce Gloverem Teixeirą. Były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej przegrał przez duszenie starcie, w którym sam miał okazję znokautować rywala.

Teraz Thiago zapowiada, że będzie przygotowany znacznie lepiej do najbliższej walki.

Jestem znacznie lepiej przygotowany niż do walki z Gloverem. Walka z Gloverem to była tylko rozgrzewka. Wówczas nie walczyłem od dłuższego czasu i odczułem to. Oczywiście nie robię tu żadnych wymówek.

Santos w rozmowie dla serwisu AG Fight dodał też, że kibice zobaczą w klatce jego nową, lepszą wersję.

Teraz jestem na 100 procent gotowy i sto razy lepiej przygotowany niż wówczas. Skupiłem się bardziej na moim jiu-jitsu i zapasach. Zobaczycie nowego Thiago.

Dla popularnego „Marrety” walka z Gloverem Teixeirą była powrotem do oktagonu po ubiegłorocznej przegranej z Jonem Jonesem. Wcześniej, w lutym 2019 roku, Santos znokautował Jana Błachowicza. Gdyby zwyciężył z Teixeirą, najpewniej zostałby ponownie pierwszym pretendentem do tytułu.

Do najbliższej walki Thiago Santosa ma dojść 6 marca podczas gali UFC 259.

11 KOMENTARZE

  1. Wówczas nie walczyłem od dłuższego czasu i odczułem to. Oczywiście nie robię tu żadnych wymówek.

    :najmancoty:

  2. Ciekaw jestem tej walki czy Thiago jeszcze jest w stanie na wysokim poziomie rywalizować i weryfikacja dla Rakicia bo taką nie był na pewno Antek w dodatku rozbity po walce z Gloverem.

  3. Rakić ma potencjał żeby wypunktować Santosa ale mam nadzieje że Thiago pokaże jeszcze tą swoją dawną agresję i przynajmniej przyciśnie Austriaka bardziej niż Smith

  4. Ciekaw jestem tej walki, Thiago chce się odbudować, Rakic jakby ubił Thiago to dobre nazwisko w portfolio

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.