cezary kęsik

Cezary Kęsik nie wystąpił podczas gali KSW w Radomiu ponieważ jego zawodowe obowiązku nie pozwoliłyby mu na pełne przygotowanie do starcia.

Cezary Kęsik związany jest z klubem Cross Fight Radom, wydawał się więc być idealnym kandydatem do występu podczas pierwszej gali KSW w Radomiu. Ostatecznie jednak nie znalazł się na karcie walk. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości związane z tą sytuacją, Kęsik napisał na Instagramie:

Krótkie sprostowanie co do mojego udziału w gali kKSW 68 w Radomiu. Na wasze liczne pytania odpowiadam. Nie, niestety nie zobaczycie mnie na tej gali. Jak wiecie jestem zawodowym żołnierzem, moje życie nie kręci się tylko wokół sportu i na mocnego przeciwnika potrzebuję więcej czasu niż „zawodowy sportowiec”. Często gęsto trenuję raz dziennie, dlatego moje przygotowania trwają DŁUŻEJ… Z racji tej miałbym zbyt krótki okres na moje przygotowania. Dzięki za troskę zobaczycie mnie w klatce troszkę później.

Gala KSW w Radomiu odbędzie się 19 marca. Podczas tego wydarzenia zawalczą: Damian Janikowski, Patryk Kaczmarczyk, Daniel Rutkowski, Shamil Musaev i Albert Odzimkowski.

Cezary Kęsik walczy dla organizacji KSW od roku 2019 i przeplata te występy starciami dla marki TFL. Kęsik ostatni raz walczył w październiku roku 2021. Podczas gali KSW 64 zmierzył się z Marcinem Krakowiakiem i rozbił go w trzeciej rundzie pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Cyklop Schabowy

PRIDE FC
Lightweight

6,357 komentarzy 13,304 polubień

Szkoda, że nie zobaczymy Kęsika na gali w Radomiu. No cóż, służba nie drużba, szczególnie w przypadku żołnierza

Odpowiedz 1 Like