Jairzinho Rozenstruik (MMA 10-0), który w swoim ostatnim boju znokautował Alistaira Overeema (MMA 45-18), w kolejnej walce zmierzy się z Francisem Ngannou (MMA 14-3).

Zobacz również: Ngannou: „Po walce z Rozenstruikiem przyjdzie czas na wielki news”

Mimo zwycięstwa Jairzinho nad Overeemem Ngannou nie jest pod wrażeniem swojego najbliższego rywala.

Nic w jego karierze nie zrobiło na mnie wrażenia. Spójrzmy na walkę z Overeemem, przecież on był cały czas obijany, a na końcu miał szczęście ze względu na zbyt wczesne przerwanie. Moim zdanie sędzia przerwał zbyt wcześnie i to on dał mu zwycięstwo. Nie widzę więc u niego niczego, co by mi imponowało, ale nie oznacza to, ze go nie doceniam. On był kickboxerem i dobrze pracuje rękami, zna się na stójce. Teraz się przekonamy, co potrafi w MMA.

Ngannou w rozmowie dla serwisu MMA Junkie dodał, że chce znokautować Rozenstruika.

Jedyna możliwość zakończenia tej walki to znokautowanie go. Zrobię to albo w pierwszej, albo w drugiej rundzie. Mam nadzieję, że jest na tyle dobry, by przetrwać pierwszą rundę, bo w tej rundzie wszystko sobie ustawię.

Do starcia Francisa Ngannou z Jairzinho Rozenstruikiem dojdzie 28 marca.

25 KOMENTARZE

 1. Teraz się przekonamy, co potrafi w MMA.

  Znalazł się ten co potrafi MMA pewnie porobi go w parterze, Franek wariacie.

   :razz:utinlaugh:

 2. Znalazł się ten co potrafi MMA pewnie porobi go w parterze, Franek wariacie.

   :razz:utinlaugh:

  Kolego , widzę że jesteś tu nowy , nasze kulturalne towarzystwo nie życzy sobie szyderczego śmieszkowania w tym zacnym gronie wybitnych specjalistów , zwłaszcza z zagranicznych zawodników którzy niestety nie mają możliwości dołączyć do tego klubu Gentlemanów aby uczestniczyć we wspólnej dyskusji , dlatego postanowiłem przywołać Cię do porządku , tak abyś dostosował się do zasad panujących w naszym klubie , po to byś nie musiał go zbyt szybko opuszczać , mam nadzieję że docenisz ten gest a przede wszystkim liczę na to że się dostosujesz , Pozdrawiam .

 3. Kolego , widzę że jesteś tu nowy , nasze kulturalne towarzystwo nie życzy sobie szyderczego śmieszkowania w tym zacnym gronie wybitnych specjalistów , zwłaszcza z zagranicznych zawodników którzy niestety nie mają możliwości dołączyć do tego klubu Gentlemanów aby uczestniczyć we wspólnej dyskusji , dlatego postanowiłem przywołać Cię do porządku , tak abyś dostosował się do zasad panujących w naszym klubie , po to byś nie musiał go zbyt szybko opuszczać , mam nadzieję że docenisz ten gest a przede wszystkim liczę na to że się dostosujesz , Pozdrawiam .

  :joe:

 4. A ja sie nie zdziwie jak Rozenstriuk go skończy. Francis troche zbyt pewny siebie A Rozenstriuk bije jak koń

 5. Kolego , widzę że jesteś tu nowy , nasze kulturalne towarzystwo nie życzy sobie szyderczego śmieszkowania w tym zacnym gronie wybitnych specjalistów , zwłaszcza z zagranicznych zawodników którzy niestety nie mają możliwości dołączyć do tego klubu Gentlemanów aby uczestniczyć we wspólnej dyskusji , dlatego postanowiłem przywołać Cię do porządku , tak abyś dostosował się do zasad panujących w naszym klubie , po to byś nie musiał go zbyt szybko opuszczać , mam nadzieję że docenisz ten gest a przede wszystkim liczę na to że się dostosujesz , Pozdrawiam .

  Krajowi zawodnicy maja możliwość dołączyć ale póki co żaden nie ma na tyle odwagi.:lol:

 6. Ja tam bym tego rożenstrojka nie skreśla w walce z franciszkiem fakt jest taki że jeśli któryś  z nich dobrze trafi to łeb jednemu z nich spadnie

 7. A ja sie nie zdziwie jak Rozenstriuk go skończy. Francis troche zbyt pewny siebie A Rozenstriuk bije jak koń

  Chyba bije konia

 8. :scary: Trochę kultury poproszę.

  Co do waleczki to zacna, byle przebieg był ciekawszy niz z Lewisem.

  A co jest niekulturalnego w biciu Konia vel. Koniny?

 9. A co jest niekulturalnego w biciu Konia vel. Koniny?

  Ano znalazło by się coś. Jeżeli szanowmy użytkowniku miałeś na myśli bicie konia w sensie dosłownym to przemoc wobec zwierząt jest wątpliwa moralnie o czym może Cię uświadomić polskie wspaniałe środowisko MMA :kis: Natomiast jeśli mialeś na myśli masturbację vel. bicie niemca po kasku vel. szlifować stalagmita vel. straszyć gargamela to jest to zwrot niegodny na tak kulturalnym forum :tysoncoffe:

 10. Ano znalazło by się coś. Jeżeli szanowmy użytkowniku miałeś na myśli bicie konia w sensie dosłownym to przemoc wobec zwierząt jest wątpliwa moralnie o czym może Cię uświadomić polskie wspaniałe środowisko MMA :kis: Natomiast jeśli mialeś na myśli masturbację vel. bicie niemca po kasku vel. szlifować stalagmita vel. straszyć gargamela to jest to zwrot niegodny na tak kulturalnym forum :tysoncoffe:

  Ależ proszę mnie nie posądzać o takie rzeczy!:joanawhat:

  Chodziło mi tylko o ostatnia porażkę Ubereema…

 11. Ależ proszę mnie nie posądzać o takie rzeczy!:joanawhat:

  Chodziło mi tylko o ostatnia porażkę Ubereema…

  Oczywiście nie osądzam i rozumiem. Proszę pamiętać że wszystko można napisać inaczej np:  Chyba zadaje znacząca ilość ciosów Panu Overeemowi doprowadzając do zakończenia walki przed czasem.

  Pozdrawiam :beer:

 12. A ja sie nie zdziwie jak Rozenstriuk go skończy. Francis troche zbyt pewny siebie A Rozenstriuk bije jak koń

  mokebe to nie overeemem ze szklaną szczeką.

 13. Ja spodziewam się mentalnej przewagi Bigi Boia, gość stoczył ogrom wojen i nie boi się dostać, ma chyba mniej do udowodnienia i może być diablo zmotywowany, a Ngannou jak go szybko nie uśpi i poczuje kontrę to zrobi się nieco zachowawczy. Ale na pewno mrugać nie będzie można.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.