Szacunkowych wyników sprzedaży PPV Affliction jeszcze nie znamy, ale Spike TV ogłosiło już wyniki oglądalności pokazywanej w tym samy czasie UFC 91: Couture vs Lesnar. Powtórka listopadowej gali przyciągnęła przed telewizory średnio 2.3 mln widzów (rating 1.7), a program miał najlepszą w oglądalność wśród wszystkich stacji wśród mężczyzn w wieku 18-34. Samą walkę wieczoru, w której Brock Lesnar pokonał Randy’ego Couture obejrzało 3.3 mln widzów. Dla porównania ostatnia numerowana gala UFC puszczana (prawie) na żywo w Spike TV: UFC 89: Bisping Leben przyciągnęła przed ekrany średnio 2.6 mln widzów (walka wieczoru 3.4 mln).

10 KOMENTARZE

 1. Da Dana rade ściągnąć Fedora do UFC? Czy nawet nie będzie próbował….

 2. Jest już wypowiedź Dany na temat walki Fedora z Arlovskim? Bo nie mogę się takowej doczekać.

 3. Trudno mu bedzie to zrobic…wydaje mi sie ze juz sobie przegral sprawe u Fedora swoim zuchwalstwem.A do tego po co Dana stawia mu takie glupie warunki?Chyba nie dojdzie do tego transferu…

 4. Warunki w UFC są jednakowe dla wszystkich. Nikt nie może walczyć gdzie indziej będąc związany kontaktem z UFC. Fedor wspominał ze walka z Lesnarem jest możliwa wiec coś na rzeczy może być. Tylko ja się zastanawiam czy Fedor jest im tak bardzo potrzebny. Kilka ciekawych walk o pas można złożyć, jest Carvin, Gonzaga będzie walka z Mir vs Lesnar gadają z Overeemem. A co Aflication może zaproponować Fedorowi? Barnet wiadomo, a pozniej co? Moze dojść do tego ze Fedor albo będzie chciał walczyć na najwyższym poziomie co będzie się wiązać z przejściem do UFC albo będzie kręcił filmy reklamy i raz do roku walczył w Aflication jak przetrwa albo Japonii.

 5. Dokładnie silesian ,i pewnie tak zostanie bo fedor nie zrezygnuje z sambo a dana nie bedzie robil wyjatkow dla nikogo..

 6. Wydaje mi sie ze ta ten moment ani Fedorowi nie jest potrzebne UFC,ani UFC nie potrzebuje tak bardzo Fedora…

 7. Zgadzam się z przedmówcami. Tylko my – fani jesteśmy tu poszkodowani, ale co zrobić.

 8. Fedor i Sambo to według mnie najbardziej bekowa sprawa ostatnich miesięcy.
  Niby był to tak ważny punkt w rozmowach Rosjan z UFC z którego Fedor za nic nie chciał zrezygnować (jestem przekonany że UFC proponowało mu równie dużą a nawet większą kasę niż płaci mu Affliction) a nagle po ostatniej przegranej Emelianenki w mistrzostwach tejże dyscypliny dowiadujemy się z jego ust, że…

  „…sambo traktuje jako Hobby”

  LOL

 9. Po pierwsze jak przypomniał Yoshihiro – Fedor traktuje Sambo jako hobby,
  po drugie – wielu zawodników UFC bierze udział w ADCC czy turniejach BJJ i nikt z tym niema problemu. Sambo może i jest bardziej zbliżone do MMA to jednak nadal inny sport i inna bajka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.