MMAweekly informuje, że pojedynek w wadze średniej pomiędzy Martinem Kampmannem i Nate’em Marquardtem odbędzie się na UFC 89, 18 października, a nie jak wcześniej pisaliśmy na UFC 88.

Dean Lister doznał kontuzji kolana i jego pojedynek z Thalesem Leitesem na UFC Fight Night 15 nie dojdzie do skutku. Ponieważ uraz Listera nie jest poważny, obaj zawodnicy spotkają się w Octagonie najprawdopodobniej w listopadzie.

Mike Massenzio (MMA 10-2, UFC 0-0) to kolejny zawodnik IFL, który zasilił szeregi UFC. W debiucie Massenzio skrzyżuje rękawice z mocno bijącym Drew McFedriesem (MMA 7-3, UFC 3-2) na UFC Fight Night 15, 17 września w Omaha.

Pojedynek pomiędzy Hiroyuki Takayą i L.C. Davisem na niedzielnej gali WEC 35 nie dojdzie do skutku. Japończyk, który oryginalnie miał się zmierzyć z Cubem Swansonem nie zgodził się na zmianę przeciwnika na tak krótko przed galą.

John Franchi w swoim debiucie w WEC spotka się z innym obiecującym zawodnikiem wagi piórkowej Jose Aldo (MMA 10-1) na WEC 36, 10 września w Hollywood na Florydzie. Aldo na WEC 34 w imponujący sposób rozprawił się z weteranem Alexandre Nogueirą, nokautując go w drugiej rundzie.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.