Ryan Thomas (MMA 9-1, UFC 0-0) zastąpi Jareda Rollinsa w pojedynku z Benem Saundersem (MMA 5-0-2, UFC 1-0) na UFC 87, 9 sierpnia w Minneapolis. Thomas, były zapaśnik uniwersytetu Eastern Illinois, wszystkie swoje wygrane walki zakończył przed czasem, cztery przez KO/TKO, pięć przez poddanie.

Mistrz IFL w wadze średniej Dan Miller (MMA 8-1, UFC 0-0) zmierzy się w swoim debiucie w UFC z weteranem Robem Kimmonsem (MMA 27-3, UFC 1-0) 17 września w Omaha na UFC Fight Night 15. Dan i jego młodszy brat Jim (MMA 11-1), obaj weterani IFL, podpisali niedawno kontrakty z UFC na 4 walki.

Kolejnym zawodnikiem IFL, który zasilił szeregi organizacji należących do Zuffa jest L.C. Davis (MMA 10-1). Trenujący pod okiem Pata Mileticha zapaśnik zajmie miejsce kontuzjowanego (złamana ręka) Cuba Swansona w pojedynku w wadze piórkowej z Japończykiem Hiroyukim Takayą (MMA 9-5-1) na WEC 35, 3 sierpnia w Las Vegas.

To nie koniec nabytków WEC w wadze piórkowej. W tym tygodnia „młodsza siostra” UFC podpisała kontrakt z obiecującym zawodnikiem z Team BombSquad Johnem Franchim (MMA 4-0), którym też ma za sobą występ w IFL. Na razie nie jest znana data debiutu Franchiego w WEC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.