Organizacja UFC zaktualizowała rankingi po sobotniej gali organizacji w Austin w Teksasie. Do znaczących zmian doszło w kategorii koguciej oraz piórkowej.

Znaczny awans w dywizji do 66 kilogramów zanotował zwycięzca walki wieczoru, Josh Emmett. Amerykanin po wygranej z Calvinem Kattarem awansował z siódmej na czwartą pozycję. Jego rywal zanotował spadek o jedno oczko w dół, podobnie jak Chan Sung-Jung oraz Arnold Allen.

W kategorii koguciej debiut zanotował Adrian Yanez. 28-latek podczas gali w Austin pokonał Tony’ego Kelley przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Dla zawodnika z Houston było to piąte zwycięstwo w organizacji UFC. Wygrana ta zagwarantowała mu piętnaste miejsce w zestawieniu dywizji koguciej kosztem Raphaela Assuncao.

Gala UFC w Austin odbyła się w ubiegłą sobotę, 18 czerwca. W walce wieczoru gali Josh Emmett wygrał z Calvinem Kattarem niejednogłośną decyzją sędziów. Dla Amerykanina było to piąte zwycięstwo z rzędu, które daje mu bardzo dużo w kontekście mistrzowskiej rozgrywki. Ponadto podczas wydarzenia w Teksasie swoje pojedynki wygrali m.in. Kevin Holland czy Joaquin Buckley.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

MrRoshi

UFC
Welterweight

9,921 komentarzy 25,344 polubień