Jak napisał wczoraj na twitterze Mike Straka w nocy w wieku 37 lat zmarł znany trener stójki Shawn Tompkins. W swojej karierze Tompkins szkolił m.in. Kanadyjczyków Marka Hominicka, Chrisa Horodeckiego i Sama Stouta oraz pracował jako trener w gymach Xtreme Couture i Tapout w Las Vegas. W rozmowie z MMAJunkie.com John Gunderson, kolejny podopieczny Tompkinsa, powiedział, że jego trener po prostu nie obudził się. Są to póki co jedyne szczegóły dotyczące jego śmierci.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

31 KOMENTARZE

 1. Lepiej idźcie się pomodlić za niego do kościoła, zamiast stawiać te internetowe świeczki.

 2. No to idźcie – ja w tym przypadku stawiam świeczke internetową. Szkoda gościa – całkiem młody.

 3. Szkoda dobrego trenera, młodo zmarł… Cruserini, nie wszyscy są wierzący, a tak mają okazję okazać szacunek.

 4. rzeczywiscie, 37 lat to strasznie malo : \ ciekawe co sie stalo, bo normalne to jest, jesli nie obudzi sie czlowiek majacy 85 lat..

 5. Skoro uważasz, że internetowe świeczki, ripy etc. są normalne i jak najbardziej odpowiednie to chyba nie mamy o czym rozmawiać i na tym zakończmy temat.

 6. "W swojej karierze Tompkins szkolił m.in. Kanadyjczyków Marka Hominicka, Chrisa Horodeckiego i Sama Stouta"  – To mi starczy za argument jakim był trenerem…

  [']

 7. Strasznie młody jak na nagłą śmierć.

  Może czas przyniesie więcej informacji.

 8. @grzejnik78
  ostry koment jak strzał między oczy może miał z czymś nie po drodze ale czy o to chodzi ????????

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.