Niedawno informowaliśmy, iż popularny raper, Popek, zapowiedział swój występ na grudniowej gali KSW w Krakowie. Z pewnością wielu fanów zastanawiało się jak będzie przygotowywać się do występu w MMA. Okazuje się, że w treningach pomaga mu aktualny zawodnik kategorii ciężkiej UFC, Damian Grabowski.

https://www.facebook.com/grabowskidamian/photos/a.137402752964643.12330.124986987539553/1156013361103572/?type=3&theater

Nadal nie wiemy z kim raper zmierzy się w klatce KSW. Mówi się, iż może być to Mariusz Pudzianowski, jednakże nadal organizacja nie ogłosiła oficjalnie tego pojedynku.

111 KOMENTARZE

 1. Popek się potem odwdzięczy i będzie sparing partnerem Damiana podczas następnych przygotowań do walki w UFC?

 2. Czyli nie ma co się bać o obu Panów. Grabowski następną walkę wygra przez TKO w 7 sekundzie , a Popek z kim by nie walczył i tak wygra.

 3. Jest już opinia Damiana o treningach z Popusiem:

  SPOILER
  Wiedziałem, że to spory facet, ale nie sądziłem, że aż tak. Zaskoczyło mnie, że jest tak silny, nie spodziewałem się tego.[SPOILER]:mamed:

 4. Graba wziął to zadanie bo Rak pewnie sypie gruby szmal za treningi – tak to widzę.

  Ale czy coś z tego będzie? Sądzę, że Popek dostanie ogórka, by wygrał i kolejnym razem KSW zbiło jeszcze większy szmal na enigmatycznej gali na narodowym. Czy dla Damiana to nie jest strata czasu? – jest, i powiem jedno. Damianie, nie idź tą drogą.

  P.S. Ewidentnie będzie odcinał kuponiki. Jeszcze jeden w UFC a następne u Kawulów :DC:

 5. Panowie nie zrozumieliście chyba, to Damian pomaga Popusiowi się przygotować do K(kto)S(sterydów)W(więcej), a nie odwrotnie, poza tym Damian może przekazać OGROMNE doświadczenie jakie zdobył w UFC…

  szczególnie jak szybko kończyć walki:mamed:

 6. no i to jest prawdziwy zawodnik UFC. w kolejnej walce znowu  zapewni nam niezapomnianych wrażeń i zawstydzi świat MMA pokazując jak profesjonalnie dostaje się wpierdol….

 7. Kurwa, ale z was hejterzy. Może Popek byl w Opolu i wpadł na jeden trening do Damiana a wy już siejecie ferment.

  SPOILER
  :mamed:

 8. Myślałem że Grabowski, po ostatnim "występie" nie jest mnie w stanie już bardziej zażenować. Myliłem się…

 9. Wiedziałem, ze Damian zmieni wiele w swoich przygotowaniach, ale nie przypuszczałem, ze aż tak drastycznie.

  Graba, Mial sie przygotowywac do nastepnej walki za granica i dotrzymal slowa i wybral Albanie :razz:enn:

 10. Nie wierzyłem Damianowi, jak ostatnio mówił, że wreszcie z zawodnikami z zagranicy będzie ćwiczył i to z dużymi, a tu proszę, król Albański i to do tego z Anglii. Kasą musiał sypnąć, chyba wszystkie materace rozprute.

 11. Damian to jednak szczwane i chytre ziółko – po co ma wydawać grube hajsy na jakieś zagraniczne przygotowania, skoro może przygotowywać się do walki w swoim klubie ZA DARMO z zawodnikiem z zagranicy – i jeszcze za to INKASOWAĆ hajsiwo?

  Poza tym, w końcu ma naprawdę ciężkiego sparingpartnera, który odpowiednio go dociąży w parterze – jego podopieczni sobie odsapną bo już im się przejadł McDonalds na rabatokarcie przy każdych przygotowaniach Damiana.

  Jeśli UFC zamiast zwyczajowej listy zarobków zawodników kiedyś opublikuje listę ich wydatków, Damian znajdzie się na pewno w ścisłym topie najtańszych przygotowań.

 12. Damian to jednak szczwane i chytre ziółko – po co ma wydawać grube hajsy na jakieś zagraniczne przygotowania, skoro może przygotowywać się do walki w swoim klubie ZA DARMO z zawodnikiem z zagranicy – i jeszcze za to INKASOWAĆ hajsiwo?

  Poza tym, w końcu ma naprawdę ciężkiego sparingpartnera, który odpowiednio go dociąży w parterze – jego podopieczni sobie odsapną bo już im się przejadł McDonalds na rabatokarcie przy każdych przygotowaniach Damiana.

  Jeśli UFC zamiast zwyczajowej listy zarobków zawodników kiedyś opublikuje listę ich wydatków, Damian znajdzie się na pewno w ścisłym topie najtańszych przygotowań.

  Damian juz wiele lat temu, w czasach kiedy swoja karirere MMA rozpoczynal Mariusz Pudzianowski, deklarowal gotowosc pomocy, uzalezniajac ja  wylacznie od wynagrodzenia. Oczywiscie nic w tym zdroznego, ale tylko pod warunkiem, ze ewentualna wspolpraca z Popkiem nie stanie sie alibi w stylu "otwieralem klub"  po kolejnej porazce.

  Mam nadzieje, ze Joe Silva sie o tym nie dowie :DC:

  Jak sie dowie to pewnie na koniec swojej przygody z UFC postanowi dokopac "najwiekszemu konkurentowi" swojego bylego pracodacy, zakontraktuje Popka, niszczac rownoczesnie USADA, ktora po analizie jego probek sama sie rozwiaze.

 13. Damian juz wiele lat temu, w czasach kiedy swoja karirere MMA rozpoczynal Mariusz Pudzianowski, deklarowal gotowosc pomocy, uzalezniajac ja  wylacznie od wynagrodzenia. Oczywiscie nic w tym zdroznego, ale tylko pod warunkiem, ze ewentualna wspolpraca z Popkiem nie stanie sie alibi w stylu "otwieralem klub"  po kolejnej porazce.

  Jak sie dowie to pewnie na koniec swojej przygody z UFC postanowi dokopac "najwiekszemu konkurentowi" swojego bylego pracodacy, zakontraktuje Popka, niszczac rownoczesnie USADA, ktora po analizie jego probek sama sie rozwiaze.

  Jak USADA będzie analizowała próbki Popka to zobaczą wiele nowych rzeczy

 14. Popek nie dostanie Pudziana. Myślę, że KSW będzie chciało,  żeby to wizualnie wyglądało. Myślę, że Popek vs Różal spełniało by te kryteria.

 15. Popek nie dostanie Pudziana. Myślę, że KSW będzie chciało,  żeby to wizualnie wyglądało. Myślę, że Popek vs Różal spełniało by te kryteria.

  Rożał póki co nie chce walki z Popkiem.

 16. Czepiata się. Ja tam wierzę, że treningi Damiana z Popkiem pomogą obu w osiągnięciu zamierzonego celu. Mozliwe, że Popek dzięki temu odrdzewieje trochę i może jakoś wygra debiutancką walkę w KSW. Tylko nie rozumiem po co Damian chce wylecieć z UFC.

 17. Rożał póki co nie chce walki z Popkiem.

  Wiem, ale Różal nie ma nic do gadania. Nie wiem z kim Popek mógłby się zmierzyć, żeby marketingowo się zgadzało,  może Paul Słowiński, Marcin Najman, a może dostanie kogoś lepszego, Oli Thompson, Peter Graham, James McSweeney w co wątpię.

 18. Dadzą mu worek siana dla koników to zawalczy balasie

  Dadzą pół worka siana mistrzowi Europy w K1 i wszyscy będą zadowoleni.

 19. Dadzą pół worka siana mistrzowi Europy w K1 i wszyscy będą zadowoleni.

  Różal mógłby dorobić sobie także w FEN, w K1.

 20. Na pewno rozjebie system! W końcu Popek jest gangsterem, K&L mogli by się postarać i załatwić godnego przeciwnika, jak np.. Bonus BGC!

  Mieli byśmy czanse zobaczyć słynne techniki bjj, jak łamanie łokci i kolan :mamed:

 21. Oo to już widze te wyjazdy do zagranicznych klubów. Damian sie skiknie do Popusia do domku w ANglii. Król ma siłke własną to sobie poćwiczą.

 22. Co to za tragedia… :facepalm: . Szczerze mam nadzieję, że rywal tego degenerata tak go zleje i zniszczy w klatce, że mu się odechce ewentualnie kolejnych walk, nie podda, nie znokautuję, mam nadzieję, że będzie go miażdżył 3 rundy, bił w stójce, obalał i katował w parterze… Niech tam się leje tyle krwi żeby ten zajob sam prosił o skończenie walki. Nie chce tego czegoś oglądać i już wiem, że przy jego walce po prostu wyjdę sobie z hali do sklepiku albo do ubikacji.

 23. Szczerze? Dla mnie Popek to pozytywny wariat i życzę mu powodzenia  w tym śmiesznym KSW. Mimo, że ma coś z głową to ja go lubię. I nie, nie słucham Gangu i nie mam 13 lat 😉

  Swoją drogą już wiecej cos wiadomo o jego rywalu? Mirek?

 24. Szczerze? Dla mnie Popek to pozytywny wariat i życzę mu powodzenia  w tym śmiesznym KSW. Mimo, że ma coś z głową to ja go lubię. I nie, nie słucham Gangu i nie mam 13 lat 😉

  Swoją drogą już wiecej cos wiadomo o jego rywalu? Mirek?

  Mirek chyba nie, prędzej Burnejko

 25. Szczerze? Dla mnie Popek to pozytywny wariat i życzę mu powodzenia  w tym śmiesznym KSW. Mimo, że ma coś z głową to ja go lubię. I nie, nie słucham Gangu i nie mam 13 lat 😉

  Swoją drogą już wiecej cos wiadomo o jego rywalu? Mirek?

  Mirek chyba nie, prędzej Burnejko

  Ja stawiam, że to będzie Paul Słowiński.

 26. Ja stawiam, że to będzie Paul Słowiński.

  Szczerze wątpię. Już szybciej bym się spodziewał powrotu Boba Sappa.

 27. Szczerze wątpię. Już szybciej bym się spodziewał powrotu Boba Sappa.

  Była kiedyś mowa we wcześniejszych informacjach o angażowaniu Popka, że ma być to głośne nazwisko. Ciekaw jestem jakie 😉

 28. No tak bo dyrektor decyduje o wszystkim.

  To jest swoja droga fascynujace. Jak jest na KSW jakies dobre zestawienie to jest "brawo Wojek, swietna robota!", a jak jest gowniane to "Wojek nie mial nic do gadania". 🙂

 29. To jest swoja droga fascynujace. Jak jest na KSW jakies dobre zestawienie to jest "brawo Wojek, swietna robota!", a jak jest gowniane to "Wojek nie mial nic do gadania". 🙂

  Według mnie to miłe, że KL zwalniają pracownika z części obowiązków. Taka klauzula sumienia MMA

 30. To jest swoja droga fascynujace. Jak jest na KSW jakies dobre zestawienie to jest "brawo Wojek, swietna robota!", a jak jest gowniane to "Wojek nie mial nic do gadania". 🙂

  Poza 3 ostatnimi walkami, mm jest dobry

 31. Co to za tragedia… :facepalm: . Szczerze mam nadzieję, że rywal tego degenerata tak go zleje i zniszczy w klatce, że mu się odechce ewentualnie kolejnych walk, nie podda, nie znokautuję, mam nadzieję, że będzie go miażdżył 3 rundy, bił w stójce, obalał i katował w parterze… Niech tam się leje tyle krwi żeby ten zajob sam prosił o skończenie walki. Nie chce tego czegoś oglądać i już wiem, że przy jego walce po prostu wyjdę sobie z hali do sklepiku albo do ubikacji.

  Nie prawda. Nie dasz rady wstać z krzesełka gdy zatrąbi w głośnikach jakaś śmieszna muzyka a Kasta będzie robił nawijkę. Za bardzo to w tobie siedzi! 😆

 32. Poza 3 ostatnimi walkami, mm jest dobry

  Chodzi mi o to jak fajnie sie Wojek ustawil. Wszystkie dobre zestawienia sa przypisywane glownie niemu (a skad pewnosc, ze to nie Kawul sam np ogarnal Barnaouiego?), a jak sa jakies chujowizny to "ale Wojek nie mial nic do gadania pewnie, co sie czepiacie".

 33. Chodzi mi o to jak fajnie sie Wojek ustawil. Wszystkie dobre zestawienia sa przypisywane glownie niemu (a skad pewnosc, ze to nie Kawul sam np ogarnal Barnaouiego?), a jak sa jakies chujowizny to "ale Wojek nie mial nic do gadania pewnie, co sie czepiacie".

  Jakby Kawul ogarnął Barnouiego to Wojsław nie byłby mu potrzebny, a nie trzymaliby kogoś na stołku z uwagi na sympatie.

 34. Jest jeszcze jeden Pan który zrobił ogromne postępy i był by dobry na rywala…

  "nie było za bardzo czego komentować" komentator wygrał:D

 35. Jakby Kawul ogarnął Barnouiego to Wojsław nie byłby mu potrzebny, a nie trzymaliby kogoś na stołku z uwagi na sympatie.

  Nie mowie, ze niczego nie robi, ale nie ma pewnosci, ze dane zestawienie to TYLKO jego zasluga.

 36. Nie mowie, ze niczego nie robi, ale nie ma pewnosci, ze dane zestawienie to TYLKO jego zasluga.

  Obiad Wojsława był przepyszny, ale to zasługa Kawula, gdyż posypał ziemniaki koperkiem 😉

 37. Nie mowie, ze niczego nie robi, ale nie ma pewnosci, ze dane zestawienie to TYLKO jego zasluga.

  Żadna walka nie jest tylko jego zasługą, bo o Kawul i Lewy muszą dobić targu z zawodnikiem.

 38. Nie prawda. Nie dasz rady wstać z krzesełka gdy zatrąbi w głośnikach jakaś śmieszna muzyka a Kasta będzie robił nawijkę. Za bardzo to w tobie siedzi! 😆

  Właśnie nie mam najmniejszego zamiaru słuchać tego szrotu, który poleci na wejście tego zajoba. Zapewne jakieś gówno od niego, a nie cierpię jego utworów, brzmią jakby pies wydzierał mordę do mikrofonu. Także wolę odpuścić, wstanę i wyjdę się załatwić, kupię coś do jedzenia, picia… Wejdę tylko na werdykt żeby go cwelować bo jestem przekonany, że przegra. Naprawdę liczę na to, że dostanie tak mocny wpierdol, że zrezygnuję totalnie z MMA i nigdy go w tym temacie nie zobaczę, oby dali mu jakiegoś dzika, który go po prostu zabiję w tej klatce.

 39. Takie pierdolenie, każdy tę walkę i tak chętnie obejrzy jak CM Punka. Ja Popkowi, życzę również jakiegoś celebryty jako rywala. Może Fronczewski aka King Bruce Lee Karate Mistrz? A może dać kontrakt życia temu Bonusowi BGC z jakieś 8 koła i będzie fest.

  SPOILER

 40. Jeśli UFC zamiast zwyczajowej listy zarobków zawodników kiedyś opublikuje listę ich wydatków, Damian znajdzie się na pewno w ścisłym topie najtańszych przygotowań.

  Będzie jedynym który na przygotowaniach zarabia…

  SPOILER
  być może nawet więcej niż za samą walkę :mamed:

 41. Rożał póki co nie chce walki z Popkiem.

  Z Pudzianem też nie chciał…dopóki mu ją zaproponowali. Może kłóci się to z niektórymi jego pryncypiami, ale jednak on jest zawodnikiem, robi to dla pieniędzy. Sądzę, że wystarczy mu zwizualizować, ile hajsu za taką walkę by mógł zgarnąć i ilu zwierzakom itd pomóc i spojrzał by na to zupełnie inaczej.

  Tylko nie rozumiem po co Damian chce wylecieć z UFC.

  O Ty hejterze jebany! Przecież Damian ma kontrakt na 6 walk, czyli nawet jak przegra to jeszcze ma 3 żeby się odkuć 😀

  Tym bardziej iż czuję, że Damian jest już bliski wprowadzenia dobrych zmian. To tylko kwestia czasu, aż pójdą nowe materace, kolejne rabatokarty do McDonaldsa, kolejna filia klubu 😛

  #dobrazmiana

 42. Z Pudzianem też nie chciał…dopóki mu ją zaproponowali. Może kłóci się to z niektórymi jego pryncypiami, ale jednak on jest zawodnikiem, robi to dla pieniędzy. Sądzę, że wystarczy mu zwizualizować, ile hajsu za taką walkę by mógł zgarnąć i ilu zwierzakom itd pomóc i spojrzał by na to zupełnie inaczej.

  Dlatego napisałem, że Różal póki co nie chce, a nie, że takiej walki nie będzie.

 43. Dlatego napisałem, że Różal OFICJALNIE póki co nie chce, a nie, że takiej walki nie będzie.

  dodałem słówko i teraz mogę się zgodzić w 100% 🙂

 44. Widzę Damian miał wyjechać za granicę ćwiczyć w mocnym klubie, ale Popek obiecał mu nowe materace za treningi, więc szybka kalkulacja i woli znowu dostać oklep w UFC 😉

 45. Była kiedyś mowa we wcześniejszych informacjach o angażowaniu Popka, że ma być to głośne nazwisko. Ciekaw jestem jakie 😉

  Dam Wam podpowiedź, choć może mnie to kosztować trochę cebulionów kary

  SPOILER

 46. Przygotowania Damiana nabieraja rumiencow 😉

  Odwiedziny w ZK to jak najbardziej chwalebna inicjatywa, chyba, że akurat masz walkę o być albo nie być swojej zawodowej kariery. Przemek Saleta ma trochę więcej luzu, chociaż czy przypadkiem nie obraził się na polską demokracje i nie miał się przeprowadzić do rządzonej przez wojskową juntę Tajlandii. @TYTUS hejtujemy nie ?

 47. Odwiedziny w ZK to jak najbardziej chwalebna inicjatywa, chyba, że akurat masz walkę o być albo nie być swojej zawodowej kariery.

  Ja wcale nie twierdze, ze jest inaczej. Zagladam tylko od czasu do czasu na profil Damiana zeby nie przegapic jego wyjazdu.

 48. Ja wcale nie twierdze, ze jest inaczej. Zagladam tylko od czasu do czasu na profil Damiana zeby nie przegapic jego wyjazdu.

  W sumie mam gwałtowny atak prokrastynacji w biurze i zamiast prawilnej pracy wymyśliłem program w którym Damian przygotowując się do walki w UFC ćwiczy i trenuje w zakładzie karnym przy okazji ucząc więźniów MMA. Zamknięty w pierdlu miałby mniej rzeczy, które go rozpraszają (o materace nie powinien się martwić). Still better then coś tam coś tam na style. Artur Ostaszewski make it happen. Chce swoją dolę za pomysł.

 49. Kolega do mnie wczoraj z Polski zadzwonił.

  Śmiał się i nie mam pojęcie, na ile jego informacja jest prawdziwa, ale mówił, że to ma być rywal dla Popka – wysłał mi załacznik, taki o to

  SPOILER

 50. Odwiedziny w ZK to jak najbardziej chwalebna inicjatywa, chyba, że akurat masz walkę o być albo nie być swojej zawodowej kariery. Przemek Saleta ma trochę więcej luzu, chociaż czy przypadkiem nie obraził się na polską demokracje i nie miał się przeprowadzić do rządzonej przez wojskową juntę Tajlandii. @TYTUS hejtujemy nie ?

  Saletra niech wypi@rd@l@ w kosmos. Damian powinien się bardziej szanować ! …. Od dziś ja nie szanuje !

 51. Co to za tragedia… :facepalm: . Szczerze mam nadzieję, że rywal tego degenerata tak go zleje i zniszczy w klatce, że mu się odechce ewentualnie kolejnych walk, nie podda, nie znokautuję, mam nadzieję, że będzie go miażdżył 3 rundy, bił w stójce, obalał i katował w parterze… Niech tam się leje tyle krwi żeby ten zajob sam prosił o skończenie walki. Nie chce tego czegoś oglądać i już wiem, że przy jego walce po prostu wyjdę sobie z hali do sklepiku albo do ubikacji.

  Mam nadzieję, że miałeś na myśli Damiana :mamed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.