darren till phile de fries

Szykujący się do swojej kolejnej walki w UFC Darren Till miał niedawno okazję trenować z mistrzem KSW wagi ciężkiej, Phillipem de Friesem.

Phillip de Fries, mistrz KSW wagi ciężkiej odwiedził niedawno klub Team Kaobon, w którym trenuje Darren Till. Po  treningu obaj zawodnicy udostępnili wspólne zdjęcie, a De Fries podziękował za pośrednictwem mediów społecznościowych za świetną pracę.

Darren Till już w niedługo ponownie pojawi się w klatce UFC.  Jego kolejnym rywalem będzie Marvin Vettori, z którym zmierzy się 10 kwietnia. Till, który wcześniej bił się w kategorii półśredniej, jakiś czas temu zdecydował się przejść wagę wyżej. W pierwszym pojedynku w nowej kategorii pokonał przez decyzję Kelvina Gasteluma. W drugim boju starł się z Robertem Whittakrem, ale po świetnym boju musiał uznać jego wyższość w klatce.

Na razie nie wiadomo kiedy do klatki KSW powróci Phill de Fries. Mistrz wagi ciężkiej ostatni raz walczył w grudniu 2020 roku i rozbił wówczas Michała Kita. De Fries od czasu pojawie się w KSW pozostaje niepokonany – w okrągłej klatce wygrał już pięć pojedynków.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.