kowalkiewicz jds

Karolina Kowalkiewicz, która trenuje w klubie American Top Team, ma okazję do poznania tam i wspólnego trenowania z najlepszymi zawodnikami świata MMA, w tym z byłym mistrzem wagi ciężkiej UFC, Juniorem dos Santosem.

Karolina Kowalkiewicz, była pretendentka do tytułu mistrzowskiego organizacji UFC, przygotowuje się do kolejnej walki. Przebywając w klubie American Top Team na Florydzie Polka nie kryje, że jest bardzo zadowolona z nowego miejsca, w którym trenuje i cieszy się, iż trafiła na matę ATT.

W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych Karolina umieściła swoje zdjęcie z byłym mistrzem wagi ciężkiej, Juniorem dos Santosem i napisała:

Kiedyś będę tak silna jak Junior dos Santos.

Trenując w ATT Karolina ma okazję do współpracy ze swoją byłą rywalką z klatki UFC, Joanną Jędrzejczyk, która również szykuje się tam do swojej kolejnej walki.

Karolina Kowalkiewicz ma stoczyć swój najbliższy pojedynek w wakacje. Polka zna już rywalkę, ale na razie jej nazwisko nie zostało oficjalnie ogłoszone. Nie jest znany również ostateczny termin pojedynku i jego miejsce.

Kowalkiewicz w UFC zadebiutowała w 2015 roku pokonując decyzją sędziów Randę Markos. Kolejne dwa zwycięstwa, z Heather Clark i Rose Namajunas, doprowadziły Polkę do walki o pas mistrzowski UFC w wadze słomkowej. Jej rywalką była Joanna Jędrzejczyk, jednak po pięciu rundach lepsza okazała się mistrzyni. Aktualnie Karolina ma za sobą trudniejszy okres w karierze – jest po pięciu przegranych z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.